Skocz do zawartości

[E30] Dziku - 325i e30


adams

Rekomendowane odpowiedzi

Nastała moda na sprzedawanie e30stek, więc ja tradycyjnie zadziałałem odwrotnie ;) po 3 dniach mocnego melanżu i walki z zawieszeniem dla Mike'a postanowiliśmy wreszcie zrobić cos pożytecznego i pojechaliśmy obejrzeć se e30. miała służyć jako dawca na swapa do mojej czarnej, ale ma tak cholernie zdrową bude, jest cała w oryginale, było u jednego właściciela 17 lat, silnik jest po 220tys ori przelotu, lata naprawde przyjemnie i aż żal cokolwiek w niej rozbierać. no i chwilowo mamy dylemat, co z tym fantem począć. na najblizszy miesiąc na pewno zostanie u mnie a w międzyczasie wymyślimy jakiś plan, jak ja ocalić. oto kilka pierwszych fot:

 

63d7e2a0b8a49801.jpg

 

b1f5c5fe73d8eb27.jpg

 

i foto Psiorka, który mi ją znalazł, za co jeszcze raz dzięki :D

 

ad0f3e4e1061f3b3.jpg

 

c7b10328fc5c1224.jpg

 

klar schodzi z obu błotników z przodu, na tylnej klapie ktoś gwoździem dał wyraz swojej twórczości ale reszta ładna, właściciel dbał jak potrafił zaprawiając pędzelkiem wszystkie niedoróbki, i tak oto uchowała się po 17 latach stania pod chmurką praktycznie bez rdzy. Można? można... :mrgreen:

 

pozdro!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

na części na pewno jej nie rozbiore, bo szkoda rozbierać taką bude. myśle tylko nad wyjęciem z niej silnika, wyremontowaniem mojego m20b20 i włożenia tam a tego b25 wrzucić do czarnej. najchetniej zostawilbym ją full ori, ale do czarnej wypadaloby też jakiś silnik włożyć. dzisiaj pierwsza tura obrad przy gorzkiej żołądkowej ;)

 

Broder, ABSu chyba nie ma :mrgreen: zreszta, jade to domyć z plaka i zobaczyć co to wszystko warte.

 

najlepiej byloby jakby byla zardzewiala i rozszabrowana, wtedy nie żal byłoby wyciągać tego b25, a tak sumienie mnie gryzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pierwsza tura obrad przy gorzkiej żołądkowej ;)

 

znalazłem, obejrzałem, pokazałem Ci to auto i nawet nie powąchałem tej żołądkowej :P

 

najlepiej byloby jakby byla zardzewiala i rozszabrowana

 

 

Nie będzie :D

 

Nawet uchował sie oryginalny zbiorniczek na kwas z akumulatora ( to takie plastikowe puzderko).

Masz 2 drogi, albo swapuj b25 do siebie albo zostaw w oryginale i odprzedaj komuś kto przywróci jej młodość, szkoda jej na jakieś wygłupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że to jest taki ponton że nawet taki kat jak Ty nie lata tym bokiem. poza tym właśnie cała przyjemność pojechać tym na Wrocek wieczorem, jezdzić sobie powoli i szukać jakiegos Civica albo Golfa który myśli że jest szybki i objechać go taką babcią ;)

 

a czy moda...?ja nigdy nie byłem fanem wąskiej, ale ta po prostu jest taka ładna, taka dziewicza że naprawde może sie podobać. miałem kilka propozycji sprzedaży, ale naprawde nie mam sumienia jej puścić dalej...

 

a do e28 znajdzie sie m30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...