Skocz do zawartości

[E30] wąskie cabrio. chyba trochę german? :D


nikits

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Mały update :)

 

Cabrio dostało:

1. "zdrutowaną" BlackHelle ale lepiej nazwać to BlackRzeźnią - to się poprawi jeszcze :)

2. Oryginalny obrys BMW - przód pomarańczowe, tył czerowne

3. "Nowe" opony tylne 205/45/16 :)

 

Teraz pozostało pomalować parę elementów - błotnki przód, progi (w kolor) i drzwi kierowcy

 

A teraz czas na kilka nienajlepszej jakości :( fotek:

 

c6899c78f91de73amed.jpg

a274f5d963fd203dmed.jpg

b32cbff191feaa9amed.jpg

64df37619e44f5b8med.jpg

b7f89fba2b3e2cfcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh nie jescze nie i mam z tego tytułu z policją w rzeszowie delikatne problemy - ale mało jeżdzę autem bo pali dalej dużo, mimo zmiany sondy a ceny paliwa odpychają cabrio od wszelkich zjazdów na stacje benzynowe :)

 

teraz dziewczyna kupiła e36 touring m52b20 z sekwencją i tak sobie bujam a cabrio stoi. zreszta miska rozwalona :) ale na dniach będzie gotowa do sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie obrysowki nigdy nie podobaly...i nadal mi sie nie podobają :-P

 

Gleba jest konkret.Ale na 16" nie problem tak zejsc.

Moja na zimowkach z przodu stoi podbnie(pod prog wchodzą 3 palce) i wedlug pomiaru od ramy przedniej szyby/dachu powinno to być ok. -100mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalem patenty na rzniecie spręzyn i auto siadał na odbojach ale wlascicel twierdził że sie swietnie jezdzi, zreszta jak i inne patenty. carbio swietne felga mega psuje do wozu lepsza taka niz jakis smetny skret, bo mieć skręta nie znaczy że jest Cool.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak uważam - skret jest fajny ale uwazam ze tak jak brock 1tlg moze byc git :)

 

BTW tu nie było rżnięcia sprężyn tylko laga skrócona i niska sprezyna do tego :) i tak właśnie siadło cabrio. Ciete springi mialem w E34 - nigdy więcej!! PingPong :)

 

Skrety które podobają mi się bardzo do E30 to - Keskin ML 3tlg, OZ Futura, Keskin KT1 z takich bardziej znanych. RSy są fajne ale oklepane (i przy tym drogie) i przestają mi się widzieć - a już napewno nie do Germana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...