Skocz do zawartości

[E36] 328 Cabrio by Arass.....


Arass

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
gdzie halogeny? kierunek ciemny ten co lezy na podlodze troche wyzej lepszy wg mnie :) ogolnie to lampy tyl out i bedzie gites :)
halogeny poszly na zime out będą zaślepki czarne.....według mnie też ten kierunek co leży na ziemi jest lepszy ale ciężko się rozkleja żeby pomalować odbłyśnik i wtedy dopiero uzyska sie taki efekt...a lampy w czasie zimy pujdą out bo psują cały wygląd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle* :mrgreen: ja sie burze? hehe to juz uwagi nawet zwrocic nie wolno :?:8)
nie bedę sie z toba przegadywał bo jak na razie to widze ze ty jestes małolatem dla mnie jak masz 20 lat

 

A Ty za to nie jesteś małolatem i dajesz bardzo zły przykład, jak pisać poprawnie i składnie po polsku.

Nie musisz się od razu napinać ze ktoś wymaga poprawnej pisowni, napisz ze masz dysortografie i staraj się używać słownika przy pisaniu tekstu, to pomaga.

 

Auto bardzo ładnie się prezentuje mi te lampy nawet podchodzą do całokształtu.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle* :mrgreen: ja sie burze? hehe to juz uwagi nawet zwrocic nie wolno :?:8)
nie bedę sie z toba przegadywał bo jak na razie to widze ze ty jestes małolatem dla mnie jak masz 20 lat

 

A Ty za to nie jesteś małolatem i dajesz bardzo zły przykład, jak pisać poprawnie i składnie po polsku.

Nie musisz się od razu napinać ze ktoś wymaga poprawnej pisowni, napisz ze masz dysortografie i staraj się używać słownika przy pisaniu tekstu, to pomaga.

 

Auto bardzo ładnie się prezentuje mi te lampy nawet podchodzą do całokształtu.

Pozdro.

 

to jest jego temat i jak chce to sobie pisze jak komus sie zle czyta to niech tu nie zaglada wiadomo :o a czy pojdzie lub pujdzie to co inaczej sie czyta tak samo i wiadomo o co koledze chodzi napewno mu nie chodzi o bieganie ;o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

język polski jest po to, aby go używać. walenie byków "bo tak mi sie podoba" nie jest wytłumaczeniem. niektórzy kiedyś słyszeli o netykiecie, po to ona istnieje, żeby czytanie tego, co ktoś pisze, było w miare proste. nie interesuje mnie dysleksja, dysgrafia czy inne dysmózgówie - nie umiesz pisać, to użyj słownika. a kolega Arass pisze nie tylko w tym temacie, więc odpowiedź "nie podoba sie to nie czytaj" jest na poziomie parteru.

 

wracając do tematu, te koła niezłe podobają mi sie w tym rozmiarze i po zmianie lamp może być naprawde ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No i w koncu doszły org lampy m3 :-) było dużo problemów z nimi bo koleś mi jedna nie org wysłał i na dodatek tego cały ten czarny plastik połamany był ale już jest wszystko okej koleś wydawał się skurw.......... a okazało się że bardzo spoko i dziś lampa doszła i mam cały komplecik :-)

1zd3dk3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...