Skocz do zawartości

[E30] Myszor10-cabrio 325


Myszor10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wiadomo że wzór felg to jest kwestia gustu,jednym się będą podobać drugim nie,zw 3 akurat pasują do mojej koncepcji na to auto 8) Cały czas chodzi mi po głowie pomalowanie rotorów na czarno...

 

niby bedzie bandit jak pomalujesz na czarno ale wtedy mozesz stracic cały "urok" tych felg.

jak mi sie dobrze zdaje to podoba Ci sie własnie srodek bo rant to rant jak w kazdej feldze. Pomalujesz na czarno stracisz srodek proste, bedzie czarna dziura..:)

moze grafit?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi sie wydaje czy przednia opona jakby jest wyższa od tyłu ? I takie złudzenie jakby przód bardziej wystawał?

Przód jest 205/40 a tył 225/35 więc może jest trochę wyższa,tył jest szerszy od przodu ale i tak mam w planach szersze o 1 cm na stronę, dystanse na tył wtedy różnica będzie bardziej widoczna. 8) Póki co mam inne wydatki i cabrio zostaje tak jak jest ,mam jeszcze parę pomysłów do wprowadzenia ale to z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego auta czerpię inspirację,więc białych kierunków nie będzie,aktualnie są dymione z pomarańczową wkładką którą mogę wyjąć w każdej chwili,ale póki co tak mi się podoba.W weekend się zbiorę aby zdemontować listwy chromline i zawiezć je pózniej na małą przeróbkę do dtmpower.pl :grin

24509856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym zdjeciu zbytnio nie widac jakie on ma dokladnie kierunki... ale moze masz wiecej i sa realnie pomaranczowe to ok :)

 

 

W weekend się zbiorę aby zdemontować listwy chromline i zawiezć je pózniej na małą przeróbkę do dtmpower.pl :-D

 

Chromline w folie ? :? jak chcesz,ale ja tego nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na hamowni

37a341ba855bd87fgen.jpg

 

Nie jestem zadowolony z wyniku,brakuje 8 km w stosunku do seri za to moment jest prawie seryjny,macie jakieś sugestie? Jest założony dolot Simota w obudowie,barany,a dalej ori wydech z e36 2,8 bez kata z h-pipe.Mi się wydaje że blokuje go właśnie ten wydech od 2,8-podobno ma mniejszą średnicę rur w stosunku do 2,5.ed03e87e1b40ff30gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałeś o tym że składany wydech na pałe może obniżyć moc zamiast ją podnieść? Ja akurat jestem człowiekiem który wierzy w to że ktoś nie bez powodu wymyślił wzór na obliczenie układu wydechowego pod konkretny silnik. Dlatego tez każda zmiana w wydechu jaką dokonuje sie na własną reke jest sporym ryzykiem. Wydechy w autach po swapach są składane głównie z kierunkiem na średnice a nikt nie liczy długości która jest nie mniej ważna. Tak czy inaczej wykres zblizony do serii jest i tak niezłym wynikiem! Mi powoli brakuje mocnego auta i chodzi mi po głowie powrót do zeswapowanego e30! :twisted: Kibicuje mocno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechu aż tak na "pałę" nie wybierałem,przy swapach nie ma dowolnego wyboru z ori wydechami bo nie wszystko pasuje,jak przejąłęm tą e30 była na pełnym przelocie,nawet ostatni jedyny tłumik był wybebeszony,a że w tych sprawach jestem laikiem myślałem że ori wydech od większej pojemności da radę :? Dlatego myślę nad wstawieniem ori wydechu od tłumika śrokowego do końca od 36 2,5.Silnik jest od e34 a z 5 wydech niepodejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w firmie od podstaw nowy wydech,od kolektorów pro racing jest przelot o średnicy rur 50mm z dwoma małymi środkowymi tłumikami do końcowego tłumika od e36 2,8

4500e0c43d276ed2gen.jpg

Z tego co się dowiedziałem,wynik z hamowni miałem zaniżony bo hamowałem na nieoryginalnych kołach,pojeżdżę trochę aż komp dostosuje się do nowego wydechu,założę seryjne koła 14 i pojadę jeszcze raz na hamownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rurki troszke przy małe do seryjnego wycięcia albo tak na foto wygląda tylko

O to chodzi że to nie jest seryjne wycięcie... ktoś wcześniej poszerzył to wycięcie w prawą stronę,dlatego jest taka szczelina,podjadę do blacharza i powiem niech coś z tym zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do góry już się nie da bo nie ma miejsca,w lewo pewnie dałoby radę ale nie będę już nic kombinował,m technika nie będę zakładał,więc powiem blacharzowi że ma zrobić pod to ustawienie tłumika na wzór oryginału,czyli wspawać trochę z lewej i trochę z góry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...