Skocz do zawartości

[E30] coupe by Prins


Prins

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a bym tu widzial zoltki i brazowa szybe do tego koloru

 

Wiem tez mialem tak wizje od samego poczatku tylko znajdz teraz ładne YH lampeczki i halo noi zeby sie psy nie dopier.... , a jesli chhodzi o przyciemnienie to troche zaluje ze przyciemnilem :roll: ale jak obszyje to moze zedre ta folie

 

Miałeś mi odpowiedzieć na czym miało polegać zrobienie porządku z tatechxem ? Gwincik na przód ?

 

no miał byc gwint ale narazie musze zrobic to co najwazniejsze poza tym jeszcze mysle nad tym gwintem, musze pogadac z osobami ktore na tym jezdza jak wrazenia i wogole. Autko stoi teraz tym TAT i springach H&R 60/40 ale sie uklepie bo jak narazie to przejechalo moze ze 100 metrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma taki gwincik zrobiony plus jakieś ta technixy i jest mega beton, takie przynajmniej miałem wrażanie, bo te sprężyny do tego gwintu wychodziły z rożnymi twardościami z tego co wiem :)

 

jak w końcu będziesz montować progi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zoltki mozesz sam zrobic i nie mowie tu o foli...

 

zdzieraj folie ,albo zamien sie z kims , napewno trafi sie osoba moze nie tu , to na allegro co by chciala ciemne szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzieraj folie ,albo zamien sie z kims , napewno trafi sie osoba moze nie tu , to na allegro co by chciala ciemne szyby

 

ale z tylu mam uchylne :P nie chcial bym sie zamieniac na zwykle :)

moze wyblaknie w lecie a jak nie to wyleci

 

a co do lampek to niedawno byly robione :P

 

Karol wiesz ze mile widziane sa twoje pomysly :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Własnie nie wiem czy to ten kolor żebym wiedział jaki ma katalogowo ta ze zdjęcia to bym ci powiedział czy moja ma ten sam, moja wydaje sie ciemniejsza.

Mam to autko na tapecie tylko z innego ujęcia :P

 

A tak coś z nowości to zawias z przodu został wymieniony kompletny :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fotke którą wstawił Kuba nie mogę się napatrzeć Dajcie wszystkie zdjęcia jakie macie tej zielonej w dobrej rozdzielczości. Może być na PW

 

Daj maila na priv lub na GG mam ok 5 zdjec tego auta mi osobiście miażdży...:P troche buracki ten laminat z przodu ale ogolnie super sie prezentuje noi ta gleba :twisted:

 

Pomalu działam ale ludzie sa nie powazni bo tak to bym juz jezdzil tylko umawiam sie z kims w sprawie czesci mowi ze wysle czekam i nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...