Skocz do zawartości

[E30] coupe by Prins


Prins

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie dość, że E30tka przezajebista, to graty które zakupiłeś będą nieźle ją stroić.

Kolor jest super. Sam bym taki chciał. Wnętrze przecudwne. Idealne połączeni kolorystyki zieleń i beż.

Kercher będzie bardzo fajnie na niej wygladał :-P

 

wnetrze bedzie na nowa obszyte skorka bo ta juz ma swoje lata i nie wyglada tak jakbym chciał, chyba ze znajde gdzies taki sam fotel kierowcy to nie bede obszywal bo moj jest rozpruty

 

fajnie się tuu robi, ale ciemne szyby w e30 to według mnie kompletne pomieszanie z pomyleniem :mrgreen:

 

wiem ale to sa tylko delikatnie przyciemnione , w miare możliwości nsko jak najczarniej sie da szybko nie musi byc :)

 

 

Mogę się spytać na czym polega robiebienie z nimi porządku ? :) Może moim tez by się przydało :)

 

zdjecia bede kolo 15 grudnia mam nadzieje ze sie wyrobie dot ego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest determinacja i zacięcie, żeby coś dobrego złożyć :mrgreen:

 

Trzymam kciuki.

 

pozdro

 

no myślę ze czasem cos podpowiesz :) trochę długo to trwa ale nie ode mnie to zależy tylko od kolegi bo on to auto skalda, poza tym wyjadę dopiero po zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde ladna jest !fajny wypas,srodek super najlepszy jaki moze byc w e30 po bordowym do tego troszke rarytaskow ... fajnie

 

to taki poczatek, szkoda ze idzie zima bo bym pojezdzil a tak to bedzie stala do wiosny

Mam sentyment do kerscherów.... koło jest wyśmienite chociażby dlatego że ma wiecej rantu nawet odBorbet A 10X17

 

no mi tez sie bardzo podobaja te felgi ale jakos 9 z przodu to za duzo :roll:

a tego to nawet nie widzialem ze jest wiekszy rant niz w 10x17 borbet a

 

10.12.2010 - MaLoWaNiE

 

000f099c273cacc1m.jpg

5cdc997b6b0e8482m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Żaba dostała mały prezencik pewnie nie każdemu sie będzie podobać ale coś z epoki zawita :)

 

475eaa831e27d42am.jpg

 

I takie fotki na szybko mistrzem fotografii to ja nie jestem ;p

Auto trochę brudne trzeba spasować dobrze niektóre elementy szczeliny dokupić parę pierdołek , plastików, progi zamontować i wiele innych

 

bded2fdd65cc4bbcm.jpg

 

fd551cc8adc870d7m.jpg

 

5f9e542a42ffa3d7m.jpg

 

Chętnie przyjmę na swoje barki mile jak i niemile słowa oceny za część projektu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...