Skocz do zawartości

[E30] dahrek`s 320i cabrio `90


dahrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Boje się o przód, bo 9" na 5 mm dystansie z oponą 215/40 może być ciężko z glebą

~ -80 mm... :? nie wiem czy nie zamienię przodu na 195/45, jak myślisz :?:

 

Myślę, że nie będzie z tym problemów jeśli chodzi o przód a 6 garów musi na czymś stać... :wink: "-80 jest idealne"

 

Lepiej martw się aby tył nie tarł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że przy 195/45r16 u mnie na tyle na 9j niestety czasem schodzi powietrze! Dlatego przy takich naciagach już sie trzeba zastanowić! Ja na 99% będe zmieniał na 205/40 jak tylko skończą mi się te opony :-P[/quote

 

To chyba coś nie tak masz to poskładane...

 

Ja to bym zapodał wszytskie 195,45 i jeździć sie też powinno lepiej.

 

A naciąg dużo zależy też od opony, tzn producenta.

 

Bedzie dobrze, ja tylko osobiście wolałbym ze standardowym kapslem, zawsze mi sie to bardziej podobało niż płaski kapsel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mattim mam wszystko dobrze poskładane i opony tez są nówki i tez nie byle jakie bo Toyo Proxes T1R ale poprostu taka opona na 9j to juz nie jest "taki sobie naciąg"! Różne opony sie różnie układaja i wiem że toyo i Dunlop SP9000 są dość wąskie. Może gdybym mial inna firme było by lepiej, ale podoba mi sie wzór toyo i trzymają tez bardzo fajnie dlatego je wybrałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja się z Wami zgadzam, że RS to jest to co by zrobiło niezaprzeczalną robotę, ale w tym sezonie nie ma opcji a i nie wiem czy dam radę w kolejnym, póki co jest to koło nieosiągalne dla mnie, prędzej zobaczycie tu brocka b1 jako następce Borbeta niż BBSa :wink:

Póki co uważam, że borbet też jest fajny, dość oldschoolowy, nieskomplikowany jak samo e30 więc idealnie do niej pasuje. Swoją drogą już ciężko dostać Borbeta A w rozmiarze 4 x 9" i w 4x100, a nawet śmiem twierdzić, że takiej specyfikacji Borbeta w Polsce jest mniej niż RSów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mattim mam wszystko dobrze poskładane i opony tez są nówki i tez nie byle jakie bo Toyo Proxes T1R ale poprostu taka opona na 9j to juz nie jest "taki sobie naciąg"! Różne opony sie różnie układaja i wiem że toyo i Dunlop SP9000 są dość wąskie. Może gdybym mial inna firme było by lepiej, ale podoba mi sie wzór toyo i trzymają tez bardzo fajnie dlatego je wybrałem :)

 

Wiem, bo mam te same opony, też nówki tylko że 195/50/15 i na 9,5j i jak mi na wiosne poskładali to do teraz nawet powietrza nie trzeba było dopompować, dlatego podejrzewam że coś masz nie tak, wcześniej miałem na 9j 195/45 i też trzymały bez dopompowywania, sam już nie wiem. Jak bedziecie składać to dużo pasty montażowej niech nakładają, na felge i na opone, musi trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mattim, a ile bijesz ciśnienia do opony? Mi w sumie się uspokoiło, ale jak dałem 3,2! powietrze uchodzi tylko wtedy kiedy walne boka, bo przy normalnej jeździe to się nie zdarza, ale wiadome że czasem tył napęd kusi, a że moje 9j ze 195/45 są na tyle to potrafi upuścić trochę ciśnienia a potem samo już powoli schodzi. Na razie jest zima więc się nie martwię! Najwyżej na wiosne poszukam nowego wulkanizatora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centrowanie będzie na śrubach na to wygląda. nie jest to za dobrze ale kolega w aucie miał felgi bez pierścieni pozakładane i mu nic nie biło i śruby się nie odkręcały.

do cabrio i prędkości patrolowej może być, ale to czegoś szybszego bym raczej nie zakładał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...