Skocz do zawartości

[E30] dahrek`s 320i cabrio `90


dahrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

patryczken16, dokładnie tyle, że szkiełkowanie jest znacznie bardziej delikatniejsze dla aluminium niż piaskowanie, które może spowodować doły lub wżery.

 

P.S. Mi też znacznie bardziej się podoba "gołe" alu niż ten tragiczny majtkowy niebieski hehehe :-D

Ale docelowo będzie rotor malowany na tradycyjny srebrny a ranty będę polerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tyle, że szkiełkowanie jest znacznie bardziej delikatniejsze dla aluminium niż piaskowanie, które może spowodować doły lub wżery.
to spoko,a duzo cos takiego kosztuje ? bo np u mnie gosc piaskuje felgi po 8zl sztuka :-P:-P i to bardzo drobnym piaskiem,dokladnie to samo co mam zrobione zaciski hamulcowe,jak nie widzaiels to obczaj :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borbety :) będzie klasyka niemieckiego tuningu, ładnie sie zapowiada,

 

Spoko, choć niektórzy twierdzą, że to już strasznie oblatany temat :wink:

 

dokładnie tyle, że szkiełkowanie jest znacznie bardziej delikatniejsze dla aluminium niż piaskowanie, które może spowodować doły lub wżery.
to spoko,a duzo cos takiego kosztuje ? bo np u mnie gosc piaskuje felgi po 8zl sztuka :-P:-P i to bardzo drobnym piaskiem,dokladnie to samo co mam zrobione zaciski hamulcowe,jak nie widzaiels to obczaj :twisted:

 

U nas godzina piaskowania u fachowca kosztuje 60 zł, a szkiełkowania 80 zł, a fizycznie za wykonaną pracę zapłaciłem 100 zł (Adamsowe rotory też tyle) :-P

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli BH to schadowline a tak bym pozostawil ten nieskazitelny chromowany styl auta dał pomarańcze na przód i kolo szpryszke jakis RSik by tu leżał idealnie. Choc RS to kasa. Borbet A to do rasowego germańca z schadowline black hella i maxymalnej Glebie. to auto to tak jak esia jest piekne samo w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak bym pozostawil ten nieskazitelny chromowany styl auta

 

 

przeciez tu nie ma praktycznie wogole chromu :P

 

 

Majsu, dla jednych czerstwa felga, dla innych klasyka gatunku.

...jak najbardziej klasyka gatunku ...i świetny stosunek ceny do wyglądu ...lubie borbet a na e30 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurel, RS to moje niespełnione marzenie, śnie po nocach o tym kole :-P

Majsu, prawdopodobnie w niedługim czasie wlecą inne lampy, a ja jestem trochę czerstwy i zmarszczony jak pomarańcza więc idealna felga dla mnie :lol:

Borbet A wieje oldschoolem i już :!: Ja wiem, że niektórym się źle kojarzy, no ale naprawdę to fajna jednoczęściówka, dajcie się przekonać.

Zaś coś przyszło:

 

dscf0048k.jpg

 

dscf0041kopia.jpg

 

dscf0047p.jpg

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, ponieważ jestem tradycjonalistą to rotor będzie tylko i wyłącznie srebrny, natomiast rant poleruję ręcznie, a efekt końcowy Adams się zadeklarował wykonać (mam na myśli końcowy efekt przy użyciu pasty) :twisted:

Owen, ta gleba już też mnie męczy dlatego mam nadzieję, że jeśli mój plan się powiedzie to w styczniu coś mi HT wymodzi, zobaczymy...

Oli, fluo electric orange tylko na zaciskach będzie :lol:

 

Ogólnie rzecz ujmując kontynuacja Otwock Stajl hehehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike5er, Nie przeczę, że być może zagości za jakiś czas Brock B1, bo strasznie mi się podoba ten felgen :mrgreen:

 

Jacek, dziękuję Ci WIELKI człowieku za tą fotkę :!: IS Lippe jak się znajdzie w normalnych pieniądzach to też wleci, od początku to planowałem, widzę że będzie w miarę ok na tym Borbecie :twisted: znasz może specyfikację zawieszenia i opon :?:

 

P.S. nawet te brewki nie wyglądają głupio :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...