Skocz do zawartości

[E36] Black Coupe & Wide Steelies by Czesławson


Czesiio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

dekielki zrobione z plexi. a jak zrobilem? wytoczylem na tokarce. srednica wewnetrzna odpowiada srednicy w piascie, srednica zewnetrzna to 72,5 wytloczenie na znaczek glebokosc 1mm srednica 70mm i elegancko pasuja znaczki 69mm ktore zakupilem na allegro i sa jedynymi slusznymi silikonowymi znaczkami bmw jakie sa dostepne na allegro. kapselki w kilku miejscach przylapalem na silikon tak dla pewnosci

 

update:

wczoraj znalazlem chwile czas i skorzystalem. Wymienilem swiece, zrobilem serwis gazowy oraz klimatyzacje. A jutro zamierzam wymienic plyn od wspomagania i zregeneruje sobie chyba pompe. Przynajmniej ja rozbiore i zobacze w jakim stanie sa plytki i jajko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wylądowała na allegro, powodzenia w sprzedaży. Żeby była trochę młodsza i bez lpg to już bym po nią jechał

 

lat nie odejmę, ale gaz można zawsze zdemontować. Kiedyś też byłem przeciwnikiem gazu. Złe doświadczenia po 1 generacjach. Ale po pierwszej sekwencji wszystkie ale przeszły. Jak to się mówi ten który jest przeciwnikiem gazu nigdy pewnie nie miał.

 

a mi się podoba w końcu coś innego doceniam cię kolego za innowację i to ,że tą glebogryzarką przemieszczasz się na co dzień a to robi ogromną różnicę

 

 

 

 

 

choć na mito robiła większe wrażenie

 

Potrzebowałem zmiany, więc koła poszły do sprzedania.

 

jest zainteresowanie autem?

 

zle że wystawiłem na weekend. trochę dzwonią piszą ale jak na razie żadnych konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...