Skocz do zawartości

[E30] ..:: BARABUS ::.. 325ic


BARABUS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

pierwsze oblicze H&R... trudno ocenić po 15", ale ta wysokość jest wystarczająca :mrgreen:

 

auto trochę porozbierane, wczoraj na szybko musiałem składać bo Reni mi zabrakło... brat pożyczył - i nie było czym śmigać :-P

 

img4829a.jpg

img4832w.jpg

 

 

G-Power po wstępnej polerce, co niektórzy twierdzą że zalatuje tjuningiem spod remizy, ale co tam mi się podoba :twisted:

 

img4831d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie leży, orientacyjnie ile niżej od serii?

 

trudno ocenić na tych 15", ale przód na pewno poniżej -80 a tył około -60, i to już jest max.... tylko po co niżej jak przód musiałem podnieść 1cm w górę bo nie szło jeździć :mrgreen:

niebawem przyjdą docelowe felgi to się ja ustawi na gotowo, bo tak to nic nie idzie robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych słonkach wyglada identycznie jak moja była hehehe

 

dzi połer porażka, no poprostu porazka, mi sie bardzo odoba taki dtm ale w e36 w plastikach i własnie takiego szukam do swojej

ale do e30chy tym bardziej wąskiej i bez plastiku musi być dwurórkaa skosna scieta zadarta kiełbasa

pomoge ci w podjęciu dezyzji i kupie od ciebie tego połera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciezko stwierdzic bo przydalyby sie ladniejsze fotki, mialem taki dtm w corrado i tam mi sie podobal bardzo, pozniej poszedl do kumpla do e36 325i cabrio i tam tez pasowal ladnie, tym bardziej ze ciezko znalezc rzeczywiscie tak zagiety dtm a nie spawany z 2 rurek. Chociaz moze w waskiej wolalbym dwururke pod katem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...