Skocz do zawartości

[E30] ..:: BARABUS ::.. 325ic


BARABUS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego sprężyna z tuleją kosztuje tyle pieniędzy.... :roll: to taki półgwint w sumie .

 

Ogólnie fajny towarek z tego H&Ra , bo nie trzeba nic sztukować na przodzie, tylko mogliby się postarać i na tył też już zrobić gwintowaną kolumnę a nie dać spreżynę i kawałek nagwintowanego aluminium i nazywać to profi zawieszeniem.

 

PS.

Znowu RSy.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ?

 

wydaje mi się że coś w tym jest że nie robią takiego gwintu na tyle jak na przodzie, bo w sumie producentów jest paru a żaden z nich nie ma takiego czegoś w ofercie, np KW nie robi Variantu 3 do E30... a V3 to właśnie tył podobny do przodu

 

z tego co mi wiadomo to tylko K-sport Drift tak jest zrobiony... ale nie jestem pewien, może ktoś wie lepiej ?

ale K-Sport to beton totalny, typowo na tor, jestem ciekaw jaki będzie H&R

 

felgi to wiadomo BBS RS 17", bliższa konfiguracja jeszcze nie znana, w trakcie przeliczeń :-P

 

Czy w tej ladze gwintowanej jest coś zrobione , czyt. "jakieś rozwiązanie" żeby można było założyć jakieś 9J z et 10 do e30?

 

chyba raczej nie, bo goleń jest ta sama, jedynie sprężyny sa węższe, ale to własnie goleń przeszkadza w tej 9x16 ET15 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Robert - myślę, że HR da Ci to co b8, a dodatkowo jeszcze będziesz mógł kręcić w górę i w dół :mrgreen: HR - klasa sama w sobie. A co do ceny, hmm - za jakość się płaci. Jakość potwierdzona licznymi testami i doświadczeniem ze sportu. To nie byle badziewie z allegro.

 

Bono - a widziałbyś tu inne koło u Barabusa niż RS?! Kolejne futury na forum? Hehehe.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z tego co mi wiadomo to tylko K-sport Drift tak jest zrobiony... ale nie jestem pewien, może ktoś wie lepiej ?

robi, wersja drift, tylko nie wiem czy KSPORT czy K-Sport to robi. :lol::roll:

 

 

felgi to wiadomo BBS RS 17", bliższa konfiguracja jeszcze nie znana, w trakcie przeliczeń :-P

 

 

chyba raczej nie, bo goleń jest ta sama, jedynie sprężyny sa węższe, ale to własnie goleń przeszkadza w tej 9x16 ET15 :wink:

 

Trochę się nie zrozumieliśmy :)

 

Nie chodzi mi o kolumnę, dlatego napisałem et10 nie et 15 czyli po prostu już po odsunięciu

 

bębna od lagi, tylko pytam czy przypadkiem skręcając gwint na max w dół nakrętka nie

 

oprze się o koło :) czy gwint jest na tyle wysoko na ladze, a sprężyna na tyle krótka by

 

przy max skręceniu nie wchodziło Sobie koło i nakrętka w drogę :)

 

 

Bono - a widziałbyś tu inne koło u Barabusa niż RS?! Kolejne futury na forum? Hehehe.

 

pozdro!

 

Futury tylko do kebcia niestety, chyba że w 16 calach 4x100 , ale po co przepłacać jak jest KT1 :mrgreen:

 

Lubię popatrzeć na 17tkę w e30 ale nie jeździć niestety, szybko się wyleczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę się nie zrozumieliśmy :)

Nie chodzi mi o kolumnę, dlatego napisałem et10 nie et 15 czyli po prostu już po odsunięciu

bębna od lagi, tylko pytam czy przypadkiem skręcając gwint na max w dół nakrętka nie

oprze się o koło :) czy gwint jest na tyle wysoko na ladze, a sprężyna na tyle krótka by

przy max skręceniu nie wchodziło Sobie koło i nakrętka w drogę :)

 

i tu się nic nie zmieniło, nakrętki przy maxymalnym obniżeniu przy słabym ET koła będa o nie ocierać

 

prace idą do przodu, przód założony :D

img0080pm.jpg

img0081tt.jpg

img0083bo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjątkowo brzydkie są te rozpórki

grunt że polerka na najwyzszym poziomie :mrgreen:

 

moze ktoś rozwinie temat pekajacego sznycla...

 

pokaż stozek :lol::lol:

 

co do rozpórki to mi osobiście się podoba bardziej niz Hartge, no ale to kwestia gustu... te gluty aluminiowe z allegro to w ogóle nie wchodzą w gre

 

a tu ten wypasiony K&N z oryginalnym nylonowym mocowaniem (czyt. sznurek od snopka ) :mrgreen:

 

obecnie już siedzi oryginalna puszka z M20 z filtrem, żadnych śmiesznych stożków :-P

 

img0113f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...