Skocz do zawartości

[E-30] 328i M-Technic Motorsport --==Mały==--


--==maly==--

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dziś byłem w serwisie pytałem o dostępność naklejek/pasów które są naklejone po bokach.

Myślałem o nowych bo te trochę wyblakły choć z drugiej strony szkoda zrywać te oryginalnie naklejone.

Gość z serwisu mnie zaskoczył raz miło raz mniej miło.

Miłe było to,że miał sporą wiedzę lub czytał z katalogu. Podobno jest to stylizacja/wersja motorsport czyli kolory BMW motorsport na bokach.

Mało się tego sprzedało bo występowało raczej tylko do białych aut jako limitowana seria w kolorach motorsport.

Szukałem czegoś o tym ale nie mogę znaleźć zdjęć E30 z tymi naklejkami.

Naklejki były dostępne i naklejane na E30 M-technic I i na M3 miały nawiązywać do M3 Warsteiner w kolorach BMW Motorsport.

motorsport30.jpg

 

Fajne jest to,że ciężko spotkać drugie auto z taką stylizacją zwłaszcza,że w tamtych czasach białe auta nie były zbyt modne.

Chciał bym utrzymać auto w klimacie torowym póki co Sebkowi bardzo dobrze to wyszło.

Mniej miłą wiadomością była cena :? komplet na obie strony oraz klapę bagażnika około 1700zł :shock:

Trochę sporo. Zastanawiam się nad wymianą pasków na jednym błotniku tył i klapie ale myślę,że będą wyraźnie nowsze więc albo całość albo nic.

 

Jak by ktoś miał zdjęcia e30 w takiej stylizacji będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jeszcze kiedyś na allegro czarna z takimi naklejkami i to juz totalka kupa była.

 

W okresie jak "biała" była u mnie, na chwilę na allegro wskoczyła biała m3 za 50 000 i też miała te paski.

 

Na mobilach z pejafreakiem kiedyś srebrno-szara też upatrzyliśmy.

 

Poza tym, ciężko znaleźć drugą taką.

 

MyE30STRIPES3.jpg

 

IMG_7116.jpg

 

ps. http://www.bmwpartscounter.com/products/gb/BMW-3-Series-E21-E30-E36-E46-E90-E91-E92-E93/325i/Stripes--DECORATING-STRIPES-DOOR-RIGHT/524388/51141932216.html

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki High-Tech za te zdjęcia. Ta pierwsza na amerykańskich blachach chyba ma dorabiane paski bo jakiś ciemny ten czerwony ale ogólnie mało jest takich aut.

 

Kiedyś znajomy miał E30 które miało na grillu skośnie paski narysowane czy naklejone od góry do dołu w tych kolorach ciekawe jak by to wyglądało w białej. Coś takiego jak tu zrobiłem tylko,że to było w 2004r i już nie pamiętam po której stronie nerek i w którą stronę pochylone ale wtedy mi się podobało.

 

ddduq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-=maly=- powiem Ci ze jak sam nic nie zepsujesz to sie zanudzisz :wink:

 

bardzo podoba mi sie Twoje podejscie do aut :!: kazdy detal wyciagasz na igle :!: normalnie w ciemno od Ciebie mozna kupowac :wink:

 

cos czuje ze niedlugo ja pogonisz :cry: bo juz wszystko ogarnales i teraz bedzie cisza w temacie. chyba ze bedzie swap i klatka. chromowana klatka w bialem by pieknie wygladala :!:

 

ja bym zmienil kolo na alpine. pieknie wyglada jednak e30 na tym kole :!:

1986bmw333i03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myślicie o klinach w okół szyb tył przód?

Moja są podśniedziałe i chce kupić nowe w ASO tylko mam dylemat.

Z tego co widzę w ETK dostępne są Chromowane i czarne.

Do tej pory były niby chromy ale z racji wieku nie rzucają się w oczy.

I zastanawiam się które kupić bo przy chromach może być już za dużo tych świecących akcentów na aucie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrutnie mi się podoba ten beton :D Fajnie że poprawiasz wszystkie niedociągnięcia. Co do naklejek to myślę że tak jak wyżej Koledzy napisali: na alledrogo reklamują się osoby że zrobią każdą naklejkę więc nie powinieneś mieć z tym problemu i zapłacisz grosze w porównaniu do ceny z ASO. Co do beemki to brakować może już chyba motoru z oznaczeniem S ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie temat naklejek odstawiam na bok pomyśle o tym później trochę szkoda zrywać te co są bo widać,że mają sporo lat i są naklejone w fabryce a to ma swój klimat.

Teraz zastanawiam się jakie uszczelki kupić w okół przedniej i tylnej szyby chrom czy czarne. Czarne wiązały by się raczej z zastąpieniem chromów w okół szyb czarnymi listwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal się będę upierał, że do tego auta te chromy po prostu nie pasują. I mam nadzieję, że jak nie Mały, to kolejny właściciel w końcu się nad nimi zlituje :mrgreen:

 

A zamiast pasków na grillu, widziałbymraczej na dokładce przedniego zderzaka taki paseczek m-technickowy jak jest z boku :idea: Nawet mamy taką taśmę :twisted:

 

Zresztą - nawet na schemacie tak jest

 

NjEyNl9w.png

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na schemacie tak jest ale element nr 2 czyli ten pasek na dokładkę nie jest dostępny ani do m3 ani do M technica więc nie wiem czy po prostu zakończono jego produkcję ale raczej nie b o wtedy jest napisane raczej był on dostępny w jakiejś innej wersji. Żadne auta ani ze zdjęć Sebka ani twoich nie mają tej naklejki na przednią dokładkę więc myślę,że ona była do czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pasków na grill to coś takiego jak tu chodzi mi po głowie tylko ja bym chciał szersze trochę albo bardziej pochylone myślę,że mogło by pasować do całej stylizacji mojego auta.

 

58177748.jpg

tychy5.jpg

zdjcie0270p.jpg

 

Jest to trochę taki sentyment bo w 2004r ta e30 którą miał znajomy z tymi paskami zaraziła mnie właśnie chorobą zwaną BMW pół roku później kupiłem swoje pierwsze E30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...