Skocz do zawartości

[E-30] 328i M-Technic Motorsport --==Mały==--


--==maly==--

Rekomendowane odpowiedzi

Auto wszystkim znane ale nie koniecznie w takiej specyfikacji.

To jak auto wygląda w tej chwili jest w 100% zasługą Sebka ja póki co wprowadziłem tylko poprawki techniczne po swapie itd o których pisałem w temacie Sebka poza tym lekka polerka i w sumie nic więcej.

W planach na pewno szpera bo nie ma trakcji do 100, pasy szelkowe i może potestujemy jak auto wyglądało by z białymi lusterkami bo tak ogólnie wizualnie można już tylko doprowadzać detale do ładu i jak najlepszego stanu ale całości nie ma co ruszać.

W głowie jest również swap ale wszystko kwestią jak auto będzie wypadać w obecnej postaci póki co pierwszy test z Civicem Type R shamowanym na 238km i było praktycznie równo biała minimalnie szybsza była musiałem odpuszczać a jak jechałem z przodu to minimalnie odchodziłem.

Co do auta Silnik M52B28 z kolektorem z M50 dolot simota wydech z 328 plus końcowy Ac Schnitzer. Dyfer 3,64 v max 205km/h i koniec skrzyni ale za to przyspieszenie fajne.

Koła BBS RS przód 9 cali ranty 2 cale z oponą 205/40/17 tył 9,5 cala ranty 2,5 cala z oponą 215/40/17. Zawias nowy gwint FK/Koni z regulacją twardości świetnie pracuje regulacji jest jeszcze od cholery stawiam,że przy skręceniu na max auto dotknie ziemi.

Wnętrze kubełki bimarco obszyte w brązową skórę wraz z tylną kanapą.

 

 

 

zdjcia0048j.jpg

zdjcia0054.jpg

zdjcia0055q.jpg

zdjcia0062x.jpg

zdjcia0072.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gratulacje MAÅY!

 

Osobiście z zewnątrz zrobiłbym dwie rzeczy i byłby mój ideał.

 

LAMPY TYÅ, ale zdecydowanie nie startecki, tylko po prostu kierunek w kolor. Jak chcesz, to zapraszam na przymiarkę moich z czarnej.

 

58624518.jpg

 

No i w końcu niech ktos się zlituje nad tymi chromami, bo po prostu nei pasują do tego sportowego auta. SHADOWLINE i pozamiatane.

 

Pozdro!

 

ps. kolejny raz pluję sobie w brodę, że ją sprzedałem... e34 się zachciało :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek coś Ty najlepszego zrobił :-P nie miałem okazji jej zobaczyć w całej okazałości bo kiedy bym nie był u ciebie stała w garażu..ale z perspektywy chociażby tych zdjęć wiem że teraz żałujesz swej decyzji :-P miejmy nadzieje że nowy właściciel się jej szybko nie pozbędzie.pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak high-tech po raz pierwszy przyjechał nią na jakis spot BK jak jeszcze miała pod maską ETE , ale wtedy kapcia upalali razem z Bicempsem :lol::lol::lol:

generalnie jedna z piekniejszych e30 na wąskiej i co najwazniejsze BIAÅA a jak wiadomo biała moze wiecej :roll:

Pamiętam! Miała taki wysoki zawias, że wyglądała na zakrętach jakby sie miała przewrócić. Jackx musisz przyznać, że to były czasy i spoty :mrgreen: Kurz, grillowanie, upalanie itd... Teraz inna moda - odpicować, postawić i ze szmatką spuszczać się liżąc du** jakie to one nie są ładne... Jedna lepsza od drugiej. Oczywiście jak stoją :?

 

Na szczęście Mały należy do tych, którzy korzystają z auta.

 

piękna sztuka , ja bym chromy zostawił bo to wąska... i zgrywa się tak jak powinno ze zderzakami i kołami... wymień przedni klin szyby bo widze ze juz go bierze albo takie foty lipne :twisted:

 

A co to za teoria o wąskiej i chromach? Przecież wąskie wychodziły w shadowline :idea:

 

Juz nie wspomne o tym, że w shadowline zderzaki nie są w chromach, bo to dość oczywiste... w wąsekiej.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za teoria o wąskiej i chromach? Przecież wąskie wychodziły w shadowline :idea:

 

Juz nie wspomne o tym, że w shadowline zderzaki nie są w chromach, bo to dość oczywiste... w wąsekiej.

 

Pozdro.

 

 

a to taka moja teoria ze chrom bardziej mi pasuje niz shadow w wąskiej :twisted: ale jak kto lubi... właściciel decyduje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackx musisz przyznać, że to były czasy i spoty Kurz, grillowanie, upalanie itd... Teraz inna moda - odpicować, postawić i ze szmatką spuszczać się liżąc du** jakie to one nie są ładne... Jedna lepsza od drugiej. Oczywiście jak stoją

 

trzeba chyba znowu zaczać sie umawiac na Bemowie i jechac na ognicho do lasu niech świeżaki zobaczą jak sie mozna fajnie pobawic , a nie ciągle tylko te cargo i cargo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem wczoraj, i przypomniało się jak w naszych rejonach latała.

 

auto śliczne, paski na białym to kwintesencja tego auta.

 

jedyne co ładniejsze od tej śnieżynki była druga śnieżynka która w śnieżynce przyjechała z chłopakami hehe.

 

dzięki mały za oblookanie 330ci, przemek wróci to jeszcze się spiszemy z tym cdv

 

pozdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj na Cargo i ten samochód ma po prostu w sobie wszystko co potrzeba... Nie za dużo, nie za mało. Patrząc na nią przychodzi mi na myśl Nurburgring z lat 80tych, pasy, kolor, złote RS`y. Stylistycznie nie zmieniałbym tutaj kompletnie nic bo jest idealnie. Nawet te czarne lusterka i lampy powinny zostać.

 

Świetny zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest SEKS :!: Zawsze mi się podobała ta e30, jak ktoś wcześniej wspomniał ma w sobie to coś, kwintesencja old school`u, ja (tak jak Majsu) nic bym nie tknął stylistycznie już przy tym aucie, tylko dbać, chuchać, głaskać, dotykać, macać i się cieszyć :-D

 

Gratulacje!

 

P.S. Właściwie mam jedno "ale": to e30 błaga o porządne zdjęcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały wszystko wydaje na samochody i już na aparat kasy nie starcza :twisted:

Jak tylu osobom zależy na porządnych zdjęciach to może zrobimy zrzutkę na jakiś sprzęt.

 

Ja za przejażdżkę, wpadnę z aparatem i porobie najlepsze foty jakie tylko będę umiał, Mały co Ty na to :twisted::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...