Skocz do zawartości

[E38] 728i


Neuf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Siemanko...i tu też Cię przywiało? :-D Moje zdanie znasz,auto konkret.Dobrze że lakier ogarnięty już..

 

malowanie skórek i nowy silnik już czeka w Zambrowie

 

 

...Byłem swoją w zambrowie na niecałe 2dni a harmonogram napięty :evil: niewyrobiłem się zdzwonic z tobą..A co do skórek to czym robisz i jak z trwałością i efektem?

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
Szefie co Ty tu robisz ? :mrgreen::mrgreen: MASAKRA !

 

 

Luźno podchodzę do życia i z uśmiechem patrzę na autko :)

Jak podejdzie to pod gust to fajnie - jak nie to zerwę nie malowane farbkami a delikatna wariacja w temacie nie jest zabroniona przecież :)

Teraz jak jeszcze jestem kawalerem to mogę się takimi głupotami zajmować ale z czasem jak pojawi się rodzina to zabawy z autem skończą się na odkurzaniu i myciu ...

 

Więc dlaczego by nie pokazać czegoś nowego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dlaczego by nie pokazać czegoś nowego ??
temu,ze tutaj to nie przejdzie :mrgreen: buty masz fajne,auto tez bylo spoko,ale dales niezle z tymi naklejkami ! Pewnie wykosztowales sie na to ze 3 stowki - wolalbym za to nakupic kosmetykow po ktorych efekt bylby 10x lepszy niz po naklejkach,ale jak wiadomo co kto lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeee....spodziewałem się nowego koła a tu takie ..taka...nie wiem jak to ująć ...nie wolno dawać Ci w ręce naklejek ,to wiem na pewno :mrgreen:

 

Też bym chciał nowe koła ale ehhh teraz była nowa kuchnia ,czeka mnie jeszcze korytarz i łazienka ... więc o kołach mogę myśleć razem z Tobą :)

Czy nie mogę dostawać naklejek hmmmm teraz chociaż będzie wiadomo jak to pasuje do takiego auta ,a może ktoś podchwyci pomysł nigdy nic nie wiadomo.Ale się zgodzę ,że na fotkach wygląda czerstwo ... w realu jest zdecydowanie lepiej tylko nie wiem jak w laaptopa wjechać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeee....spodziewałem się nowego koła a tu takie ..taka...nie wiem jak to ująć ...nie wolno dawać Ci w ręce naklejek ,to wiem na pewno :mrgreen:

 

Rownież miałem już nadzieje, ze jakieś ładne koło wreszcie sie wtoczylo... :/

Poza tym spox, są gusta i gusciki-a Ty zrobiłeś coś innego i chwała Ci za to :D ,ale mam nadzieje, ze niebawem te naklejki zostaną przeklejone na rotory przy skrecanych 19" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...