Skocz do zawartości

[E38] 728i


Neuf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Auto zostało zakupione jakieś 6 lat temu i było całkiem fajne do spacerowania po mieście ( gdybym miał ochotę zasuwać to szukał bym M3) Z czasem jednak trzeba było zacząć coś zmieniać rozpoczynając od felg ...

bejca4.jpg

 

PICT0214.jpg

Różne koncepcje się przez auto przewijały ...

 

P20-03-08_2135.jpg

 

Koła na chwilę obecną to 18" ale one na sam koniec - Z czasem trzeba było doposażyć auto od strony komfortowej :)

DSC02787.jpg

Dołożyłem deskę w skurzę , kolumnę kierowniczą w prądzie oraz obudowę obszytą skurką :)

Z przodu najpierw tyle , teraz troszkę z tyłu :)

DSC03162.jpg

Doszło:

- Popielniczki w drewnie

- Lampki tylne w drewnie

- Maskownice wszystkich głośników czarne z org. chromlinem

- Rolety tylnych drzwi ( tylna była fabrycznie)

- Domontowałem tylną kanapę z longa z pełną elektryką , łamaniem, grzaniem i lędźwiówką

- Dorwałem oryginalne mocowanie na chusteczki w tylne drzwi , drewnianą rączkę do otwierania podłokietnika tył , panel do podgrzewania w drewnie oraz oczywiście uchwyt na kubki w kanapie i słupki między drzwiami w skurze i drewnie :)DSC03165.jpg

 

DSC03131.jpg

 

DSC03128.jpg

 

DSC03135-1.jpg

 

DSC03136.jpg

 

DSC03085.jpg

 

Zapomniałem napisać ,że z okazji nudy obszyłem sufit , słupki i tylną półkę czarną Alcantarą ale niedługo tylna półka od rolety i DSP przerobiona zostanie w czarną skurę ...

 

DSC02784.jpg

 

Fotka stara bo rączki nie są jeszcze obklejone drewnem i skurą ...

 

Była zima i było nudno ... Doszła pierwsza paczka :)

DSC00022.jpg

 

No i przyszła pora na odebranie auta z lakieru :>

 

DSC02132.jpg

 

DSC02101.jpg

 

_DSC0063.jpg

 

Dalsze prace trwają tylko nie mam czasu użyć aparatu ...

 

W razie pytań proszę śmiało pisać ,a postaram się coś podpowiedzieć :> na dniach dorzucę kolejne fotki z modyfikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz zeby Twoja galeria przetrwala dluzej niz godzine to zmien tytul bo za chwile poleci :D bo zle zatytulowales :D przeczytaj w regulaminie galerii na samej gorze jest :D w dziale seryjne and cult :D co do auta to pozniej sie wypowiem :D

 

 

 

 

dobra obejrzalem fotki i powiem Ci ze nie wiem dlaczego ale tym czerwonym kolorem moim zdaniem to 7er zabiles , kolor ladny ...ale na trojke na siodemke widzialbym cos bardziej dostojnego... ale to moje zdanie moj gust :) co do wyposazenia naprawde poklony ze tyle w nia wlozyles i jest to tlusta sztuka ... wszystko gra wedlug mnie ale....kolor ...za sportowy

 

 

 

 

no i opowiedz troche wiecej o aucie , jaki rok jaki przelot jakie wyposazenie bylo bo co dolozyles to zaprezentowales i na prawde jestem pod wrazeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolege ! :)

Wreszcie dotarles na prawidłowe forum ...

 

Projekt Neufa jest mom zdaniem za***isty i godny poklony w/g jego pracy i efektow które są grube! Naszczescie jest mało ciekawych/ładnych e38 a ta rzeczywiscie chwyta za oko..

 

Rispect Neuf,i czekamy na szeroką felge :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNA! Czekam tylko na jakieś konkret koło. Podziwiam kompleksowe podejście i powalający efekt końcowy. Jak myślę o tym jaką bym chciał e38, to właśnie z takimi detalami i w takim kolorze ew. biała/czarna. Jest super!

 

W pierwszej chwili pomyślałem, że to ta sama, co zrobiła na mnie wrażenie w Toruniu w 2006/07. Ale Twoja jest przed liftem.

 

7eri.jpg

 

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wnętrza to niepodobaja mi sie jasne elementy wyposazenia na czarnym suficie (słoneczniki, raczki itp

 

za to dla mnie to wyglada rewelacyjnie! :mrgreen: na prawde swietnie to wyglada.

 

Auto ladne, kolor pasuje jak najbardziej wg mnie, a gleba i negatywem zawstydziles pewnie niejednego posiadacza 3er :lol:

 

Jedynie jak chlopaki pisza, widzial bym tu jakas dobra felge ze sporym rantem, najlepiej prosty wzor typu futura, w 18" i z 4-5" rantem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem , samochód robi duze wrażenie , kolor jest ok (chociarz ja bym wolał czarny ),białe elementy w suficie mi się nie podobają , ciekawe jak włożysz "prawdziwe" i szerokie koło czy będzie możliwa aż taka gleba ? ....fajny kolor skór , sam już nie wiem czy ładniejsza jest przed czy po lifcie ...jak szukałem 7er to po FL , ale chyba ładniejszy przód jest przed FL....pokazałeś na fotach koło alpiny , moze masz fotki z glebą i z tym kołem , bo obawiam się ,że wyglądałoby to dużej lepiej niż na tym kole ....działaj dalej bo efekt koncowy moze być super !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za miłe słowa - Na dniach dopiszę resztę historii auta i zrobię aktualne fotki reszty zmian bo opisałem tylko część z powodu braku czasu ... Co do parapetu - musi być rant na którym można postawić browara ale na razie brak kasy i czasu na szukanie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja też powiem ze efekt końcowy ładny a nawet bardzo ładny tylko czemu czerwony

moje zdanie zamias czerwieni biała perła lepiej by pasowała ale to tylko moje zdanie pokłony za mody auto kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe No tych fotek nie miałem - gdzie je wyczarowałeś ??

 

DSC02032.jpg

Zapomniałem dopisać do listy zmian :

- xenon wmontowany we wszystko z przodu włącznie z ringami CCFL

- podświetlenie nóg

- podświetlenie klamek wew. i zew.

- Org. dokładka Alpiny

 

bracia1.jpg

 

Swego czasu latałem oklejonym autem :> Teraz mam wątpliwości czy wyklejać czarne pasy czy nie ...

 

_DSC0030.jpg

 

Bagażnik jest na etapie ciągłych zmian bo nie mogę jakoś się zdecydować jak on ma wyglądać w efekcie finalnym ...

 

_DSC0136.jpg

 

Różnica wysokości raczej wyraźna :)

 

Muszę jeszcze porobić fotki wnętrza po malowaniu skórek i reszty detali z auta które się zmieniły :) A w środę w końcu po 6 latach uruchomię zmieniarkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...