Skocz do zawartości

[E36]Krupek---> compact 323ti


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chcialem Wam zaprezentowac moje nowe wozidelko...no moze nie nowe...juz ponad miesiac je mam.

A wiec...

Compact rok 1997 wrzesien, Mpakiet na zewnatrz i w srodku czyli ospojlerowanie,tylne lampy,kierownica ,galka zmiany biegów,czarna podsufitka i takie tam:)

Silnik 323 Ti, 230000km zatrute gazem.

Ogolnie autko musialem troszke dopiescic,powymieniac troszke(tarcze,klocki przód,kompletne sprzegło,pare elementów zawieszenia,oleje,ogarnac gazownie,odetkac wydech i dolot(wkladka K&N). zmienilem przednie kierunki na ciemne,dowalilem xenony 4300K,audio, maseczka w carbonie (okleina 3M)dobra,moze fotki:

fotka po kupnie

zdjcie0416u.jpg

niestety felgi mi sie znudzily i jakos...no wolalem miec inne

2yzetg6.jpg

mh4ly.jpg

ay3qsm.jpg

34qjiv8.jpg

wiem-troszke chaotyczny ten opis...

co do planow-na pewno nizej,felga z rantem oraz listwa na przednim zderzaku:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a wiec...

Piotrek528 - mozesz wyslac zdjecia na PW wydechu:)

 

menton1- tak,mam xenon bez soczewki,nie ma tragedii,podobno nie oslepia...

 

Tedi- wywalilem srodkowy tlumik i odpialem przewod z zaworka podcisnienia,teraz wydech jest "otwarty" caly czas.czy czuc roznice?wiesz...nie jestem obiektywny,ale wydaje mi sie ze jest lepiej,fajniej sie wkreca

Arletka- Ty Lobuziaro :-P wiem,ze stety;) tak napisalem...wole ori niz made in china:)

dzis wrzuce kolejna porcje fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

witam

o to fotki z przymiarki felg,opona na 10 calach to 235/35 i jakos sie tak fajnie naciagnela

na poczatek tył

wbbcrq.jpg

33p59ns.jpg

teraz przod,jako,ze nie mam opon na przód... zalozylem tylna felge na przod i wyszedl taki o to efekt

1jwbah.jpg

166hcmo.jpg

1256cyd.jpg

 

i teraz pytanie-czy zagiecie rantów z przodu oraz zmiana kata pochylenia kola pomoze mi wrzucic takie kolo z przodu?

a moze ktos ma opony w dobrej cenie jesli chodzi o 19 zolli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor na duuuuzy + :mrgreen:

 

co do kół to są jakies m pakietowe z e60 tak?

 

osobiscie uważam ze mozna pchac oryginalne felgi z co najwyzej jednej generacji wyzej, tu akurat juz są dwie i klasycznego uroku juz nie ma, ale pewnie na nie wtajemiczonej czesci spoleczeństwa taki zestaw zrobi duze wrazenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...