Skocz do zawartości

[E36]Krupek---> compact 323ti


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

mnie sie to wogole nie podoba,te kola sa przesadzone,za duze,dziwnie to wyglada,do e36 17" i to jest wszystko zeby ladnie wygladala,nie ma co robic z e36 najnowszych modeli BMW bo nigdy to nie wyjdzie dobrze,ale to tylko moje skromne zdanie

Zgadzam się z yogim. Te koła nie leżą i w ogóle to są za duże. Reszta jest bardzo fajna.

 

BTW widziałem Ciebie kiedyś na Elektorackiej. Na żywo wyglada jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

mnie sie to wogole nie podoba,te kola sa przesadzone,za duze,dziwnie to wyglada,do e36 17" i to jest wszystko zeby ladnie wygladala,nie ma co robic z e36 najnowszych modeli BMW bo nigdy to nie wyjdzie dobrze,ale to tylko moje skromne zdanie

Zgadzam się z yogim. Te koła nie leżą i w ogóle to są za duże. Reszta jest bardzo fajna.

 

BTW widziałem Ciebie kiedyś na Elektorackiej. Na żywo wyglada jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

We Warszawie? :mrgreen: w polowie lipca??jesli tak to bylem ja hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie to wogole nie podoba,te kola sa przesadzone,za duze,dziwnie to wyglada,do e36 17" i to jest wszystko zeby ladnie wygladala,nie ma co robic z e36 najnowszych modeli BMW bo nigdy to nie wyjdzie dobrze,ale to tylko moje skromne zdanie

Zgadzam się z yogim. Te koła nie leżą i w ogóle to są za duże. Reszta jest bardzo fajna.

 

BTW widziałem Ciebie kiedyś na Elektorackiej. Na żywo wyglada jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

We Warszawie? :mrgreen: w polowie lipca??jesli tak to bylem ja hehe

Ale jakiej Warszawie?? Skręciłem w Elektoracką jadąc z Wawy i chcąc dojechać na Zielone Wzgórza :)

Ja jeżdżę na blachach BI, bo jestem z Białego i tu fura jest cały czas zarejestrowana. Zresztą stałeś wtedy obok swojego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te koła sa za***iste!....... Ale w e46! Tutaj są i za nowe i za duże! Jeszcze compact który jest krótkim autem wygląda na nich delikatnie mówiąc pokracznie! Przemyśl czy nie zamienić tych felg na jakieś konkretne 17" nie koniecznie 3tgl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

mala aktualizacja

to co widac na fotce to 2 litry oleju saf-xj,silikon do uszczelnienia tylnej obudowy mostu gdyz zakupilem szpere do compacta o krotszym przelozeniu, na pierwszym planie oczywiscie zółte halo.

t9efkl.jpg

z rzeczy niewidocznych to short shifter z Z3M i ogolnie zrobiony serwis autka-oleje,plyny itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...