Skocz do zawartości

[E36] 325i coupe


Krzys

Rekomendowane odpowiedzi

no na myjni sobie bylem i szczotki mi troche zmatowaly lakier(na szczescie chce malowac auto na wiosne). Byla to myjnia automatyczna(nie polecam) i tak sobie obserwuje jak wyglada mycie. Najpierw ustrojstwo odpowiedzialne za mycie kol minelo sie z kolem i umylo pol przeedniego zderzaka i pol kola. Z tylu juz to cos zapomanialo umyc felgi. Wiec po zakonczeniu mycia podchodze do auta i patrze co nie umyte. A wiec tylna fela cala, pol przedniej i 3/4 tylnego zderzaka. Ku mojemu zdziwieniu zauwazylem caly lakier zmatowany po tym myciu wiec polecialem po kierownika stacji na ogledziny. Spisalismy kwestonariusz z OC i czekalem na rzeczoznawce. Przyjechal wczoraj i orzekl ze cale auto do polerki. Zrobil probe jakims mleczkiem i troche rysek zostalo wiec dodal jeszcze ze: "gdy rysy nie znikna po polerce to zmienimy szkode na lakierowanie". A polerowac zbytnio nie moge bo lakieru na aucie jest juz cieniutko i mozna zrobic glupstwa tylko. I mam nadzieje ze odzyskam pieniadze na dobrego lakiernika bo zmatowanym autem pol roku jezdzic nie bede.

 

A tak z innej beczki:

Kupilem biale kierunki na przod tzn dymione i sprzegielko Sachsa.

I mala niespodzianka dla mojego auta ale o tym narazie nie bede mowil. Miroll a ty nic nie mow :P hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

pare swiezych fotek wklejam z sesji jesiennej. No i link do albumu tez posylam. Mozna sobie zobaczyc wszystkie 38 zdjec ktore dzisiaj robilem :D W rozdzielczosci 3mpix tez mam jak by ktos chcial ;)http://risto.fotosik.pl/albumy/526499.html

 

No i nowe kierunki mam jak byscie nie zauwazyli :P

 

6dfc498542ad787d.jpg

6b7913a86dcb9eb4.jpg

a2f6a741e9046b33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam znajomego!! Piękne to twoje bmw, jak już ci mówiłem na zlocie Bmw Klub Podbeskidzie. Pewno mnie skojarzysz to ja przeprowadzałem test car audio :)

 

Mam nadzieje że się zobaczymy w końcu kiedyś na jakimś zlocie czy spocie?!

Powiedz mi jakiej firmy masz te swoje lampy z ringami, bo jak się domyślam są one już zamontowane czy samemu zakładałeś no i gdzie kupowałeś?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one już zamontowane czy samemu zakładałeś no i gdzie kupowałeś?
kupilem je na allegro chyba poltora roku temu i sam je zakladalem. Swieca lepiej niz moje poprzedne ZKW na soczewce wiec wolalem nie kupowac zwyklych zamiennikow.

 

Krzys, albo mi się wydaje albo końcówki tłumika są za nisko

 

Sa troche za nisko bo tlumik juz przeszedl wiele niedobrego niestety. Wiele razy byl juz poruszany temat tego tlumika w negatywnym aspekcie jego wygladu natomiast pozytywnym w jego dzwieku ;) Tlumik bedzie wymieniony na nowy ale ciagle szukam czegos fajnego z gladkimi koncowkami troche krotszymi. Halogeny tez beda wymieniane tak samo felgi ktore sa juz sprzedane tzn zaliczkowane ;) A co bedzie to sie dowiecie na wiosne :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...