Skocz do zawartości

[E36] M3 Coupe - patryczken16 :)


wally

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wchodze w ten temat, przeglądam te zdjęcia skórki i mowie "aaaale zjeee$#@e" ale okazało sie ze mam bardzo brudny monitor w pracy i po przeczyszczeniu mankietem od koszuli (Patryk doceń poświęcenie z mojej strony) widze ze wyszło naprawde mega dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świątecznie wszystkie najlepszego! Detalinguj swoje autko jak trzeba!

Troche śmieszy mnie że fotki obszytych waderów wywołują spust nad kuchnią na forum bmw ale rozumiem ze rodzinna atmosfera przedswiateczna sprzyja chlopakom z SINDI :P

 

Interesuje mnie mianowicie jakie masz plany na to auto oprocz detalingu, masz chrapkę na jakieś zmiany czy auto pozostaje jakie jest? Bo fakt jego stan (wnioskując po fotach) jest malina ale czy gonimy z modami czy brniemy ku chuchaniu ?

 

 

p.s. Głosowałem przeciwko GS ale moim zdaniem to auto i tak zasluguje na wiecej niz TOP SErIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie mianowicie jakie masz plany na to auto oprocz detalingu, masz chrapkę na jakieś zmiany czy auto pozostaje jakie jest?

 

A co tu zmieniac? :D mozna tylko zepsuc stylistycznie auto jest ogarniete do perfekcji

teraz tylko w rarytasnych kołach przebierac

 

Patryk ładuj jakiegos ładnego airboxa pod mache :Dhttp://www.oval56.com/BMW/160608%2005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boxa mialem,ale kto zrobi do tego program alpha-n i cala reszte ? z tego co czytalem na mforum taki zabieg z boxem i alpha oslabia osiagi :mrgreen: A montowanie przeplywki na tasmie izolacyjnej to nie dla mnie :shock:

 

Zreszta nie po to malowalem swojego airboxa zeby wkladac takie cos.. mialem to w rekach i nie wlozylbym do auta zeby mi placili !

 

Co do modow to jeszcze cos sie zrobi :) nie powiedzialem,ze to koniec,ale na pewno nie bedzie tu juz rewolucji - na ten sezon :twisted: .. drobne poprawki :) wiecej w sumie nie ma co bo mozna latwo zepsuc :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...