Skocz do zawartości

[E32] 740iA '93 Shadow-Line by Tuczi


tuczi77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Niektórzy mnie znają z 7er.pl. Od listopada 2008 roku jestem właścicielem mojej lalki, która powoli staje się jeszcze piękniejsza. Zdjęcia pochodzą sprzed roku, ale postaram się je zaktualizować niedługo, bo mam klika rzeczy do zrobienia.

 

Nie widać na zdjęciach a się zmieniło:

1. Lusterko fotochrom (ori)

2. Kierownica drewniana AC Schnitzer

3. Gałka zmiany biegów w drewnie

4. Dywaniki welurowe

5. Dokładka przedniego zderzaka od Alpina B12/B11 4.0 (czeka na malowanie)

 

W przyszłości chciałbym żeby się zmieniło:

1. Trójkątne roletki

2. BBS RC 18" 2x061 i 2x062

3. Podwójne szyby + przyciemnienie 30%

4. Zawias 30/00

5. Ringi out (niestety auto kupiłem w takim stanie)

 

DANE FABRYCZNE:

Type 740I (EUR)

Dev. series E32 ()

Line 7

Body type LIM

Steering LL

Door count 4

Engine M60/2

Cubical capacity 4.00

Power 210

Transmision HECK

Gearbox AUT

Colour GRANITSILBER METALLIC (237)

Upholstery SCHWARZ LEDER (0226)

Prod. date 1992-11-16

 

Order options

241 AIRBAG DRIVER/FRT PASSENGER

302 ALARM SYSTEM

303 INNENRAUMSCHUTZ/NEIGUNGSALARMG

339 SATIN CHROME

401 SLIDING/VENT ROOF, ELECTRIC

416 SUNBLINDS

428 WARNING TRIANGLE

438 WOOD TRIM

459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY

472 CENTER ARMREST FRT DRIVER/PASS

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

528 AUTOMATIC AIR RECIRCULATION CONTROL(AUC)

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

540 CRUISE CONTROL

676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM

687 RADIO PREPARATION

811 BELGIUM VERSION

899 EXPORT-FAHRZEUG

 

bmwkp01.jpg

bmwkp02.jpg

bmwkp03.jpg

bmwkp04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
podobno auto juz znacznie inaczej wygląda

Widzę, że "dobre" wieści szybko się rozchodzą... No tak, niestety miałem małą przygodę we Wro. Pewien pan w korku wjechał mi w dupę i wepchnął mnie w auto stojące przede mną :/ Dramatu nie ma (bo nawet szkła są całe), ale gość nie przyjął mandatu więc sprawa wypłaty odszkodowania niestety się przeciągnie :/

 

 

ciekawe jak z tym zderzakiem się prezenci...wyglądał obiecująco 8)

Niestety ze względu na to co wyżej (czyli konieczność sfinansowania części z własnej kieszeni) sprawa malowania dokładki została odłożona w czasie :( chociaż nie wiem czy z ciekawości nie założę jej tak jak jest, bo maskę też kupiłem w diamantschwartz :]

 

Jeśli chodzi o nerkę to u mnie pozostanie chrom, bo dobrze komponuje się z felgami ;) Ewentualnie z nudów prysnę tą połamaną i przymierzę z ciekawości...

 

 

Witam kolegę z Namysłowa :-)

I ja również witam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Tuczi bo bostaniesz bana za ogromne zdjecia :mrgreen: popraw to bo mi monitor trzeszczy jak otwiera zdjecia :mrgreen::mrgreen:

 

Noooo mi też zaczął trzeszczeć :lol: , przegiąłeś z fotami, zmniejsza kapkę będzie się lepiej oglądać :wink:

 

P.S. Nawet nie jestem w stanie obejrzeć auta, bo jedyne zdjęcie które się otwarło to jest to na którym je całe zasłoniłeś :lol: na resztę zdjęć brakło cierpliwości...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Masz już jakieś foty z pomalowaną Alpiną ?? 8)

Nadal nie jest pomalowana, bo chcę przeczekać zimę. Zresztą okazuje się, że słusznie bo tydzień temu oberwałem w zaspie zaczep z prawej strony :/ Ale za to "nówki" BBS RC 18" i springi -45/20 już czekają na półce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kolega mając w E36 Alpine połamał dookoła cały zderzak po kilku konkretnych strzałach a dokładka ani rusz , ale z dośw. po nim widze , że chyba lepiej jakoś dodatkowo "wzmocnić" mocowanie tej dokładki do zderzaka. On już kupił z taką dokładką i była dodatkowo przymocowana. I myśle że na nasze polskie warunki nie będzie to złym pomysłem w twoim przypadku również ;) Taka wiesz...dobra rada :D

Mhmhmm, to czekamy na zdjęcia nowych "frykasów" na wiosne już na buni :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obecny setup nie jest do pokazywania tylko do przeżycia w warunkach zimowych. Poza tym nie jest pomalowana, więc tym bardziej chwalić się nie ma obecnie czym. Ale cierpliwość będzie nagrodzona kompletnie. Gdzieś w okolicach maja podejrzewam ;)

---------------------------

EDIT:

Mogę wrzucić z ubiegłej zimy. Styling 3 po kompletnej renowacji. Bardzo chciałem je mieć. Miało być klasycznie i jest.

 

bmwzima011.jpg

 

bmwzima004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga faktycznie klasyczna z daleka wygląda jak kołpak co w 7 u mnie nigdy nie przejdzie, w e36 jeszcze zrozumiem z siatką na zderzaku i "brewami" :] ale dobrze ,że to alu i zalatuje trochę retro - faktycznie stan gabinet sterylny. Springi i RC tu będą wyglądać porządnie, czekam do czerwca Irek ;)

P.S. czerwone suty miażdżą 8) pewnie Azotem pompowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju bedą wiaderka?
Wiaderka to nie są, ale felga która mi w E32 najbardziej się podoba i w słusznym rozmiarze, czyli BBS RC 18". Na zdjęciu w wersji 9"

 

167177_1528638629851_1651275402_1507378_5490620_n.jpg

 

--------------------------------

z daleka wygląda jak kołpak
Dla niezorientowanych w temacie może tak, ale ja na takich kładę lachę :P

 

 

pewnie Azotem pompowane
Nie nie, specjalną mieszanką, w skład której wchodzą przede wszystkim azot, tlen i argon :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...