Skocz do zawartości

[E36] 320i bujonik - sedanisko :)


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Autko naprawde fajne.Pomyslał bym teraz o fajnym wnetrzu.Biały Wader badz kremowy zmasakrował by umysły rodowitych germanców :wink::-P

Juz zasługuje na PD a tam wiem ze Bujonik ja dopracuje na mega mega projekt czyli wnetrze i moze nawet serce mocniejsze które tego szuracza ogarnie na asfalcie konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Anonymous

wjezdzam na cpn,przede mną nowiutkie audi a6 takze dopiero co wjechało, wysiadam z auta równocześnie z facetem z audi... facet do mnie mówi o kur... tak pieknego bmw nie widziałem, patrzy dalej przecież tu z 5 cm jest do asfaltu :o ja odpowiadam trzeba byc otroznym itp itd...leci do auta mówi do kobitki wysiadaj musisz to zobaczyć hehe... ta wysiada i mówi o jej jakie piękne auto jak resoraczek hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosiłem znajomego fotografa o sesje, zgodził się w sobotę cyknąć ,teraz tylko aby pogoda dopisała:)

 

wjezdzam na cpn,przede mną nowiutkie audi a6 takze dopiero co wjechało, wysiadam z auta równocześnie z facetem z audi... facet do mnie mówi o kur... tak pieknego bmw nie widziałem, patrzy dalej przecież tu z 5 cm jest do asfaltu :o ja odpowiadam trzeba byc otroznym itp itd...leci do auta mówi do kobitki wysiadaj musisz to zobaczyć hehe... ta wysiada i mówi o jej jakie piękne auto jak resoraczek hehehe :)

 

wiem o czym mówisz, miałem tak z drajwerem nowej "E class" w lato....

wtedy człowiek nie płacze ile monety poszło i nie zastanawia sie czy warto...wtedy człowiek wie i czuje dume....i zdaje sobie sprawe ze wsadzil w to serce i było warto....

 

głosuje na TAK

 

pozamiatasz jak wnetrze wymyslisz i zrobisz....masz nietypowe koła wiec odpusc vadery

 

niemasz coupe +

niemasz futur rsów sznycli +

niemiej vaderów i zrob cos równie innowacyjnego i polecisz nad PD do "de beściaków"

 

aha i co do soboty to sie nie przejmuj

 

jak bedzie padac deszcz to lec pod latarenke wieczorem

-patrz foto high tech kret - jak był mokry

 

a jak snieg to poziomowy parking

a jak chcesz to cie w bloku na podziemie wpuszcze....oswietlone, nowe garazowisko....moge ci fote podrzucic...moge tez sie do sesji przyssac hehe

 

gratki....

 

pozdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest git majonez, nie myslałem ze w pelnej polerce te kola beda tak dobrze wygladały na aucie... :shock:

Jeszcze srodek i bedzie ogien :twisted: A ja dołącze w przyszłym roku... :-P

 

Napisz mi jakie masz parametry felg Przód/tył et, jakie ranty i ile szerokosci. bo wyglada ze na tyle masz rantu od ch**a i jeszcze troche... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

koło było 8.5J et17 przód rant 2" dokpiłem ranty 2.5" ( niedużo większy aleo niebo ładniejszy ponieważ schodkowany )więc wyszło 9J et11 tak ?? tył 10J et24 rant 3" + dystans dokładnie 21mm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...