Skocz do zawartości

[E46] Black Bitch by Seba


seba328

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 818
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

no to ja zacznę :P , koło samo w sobie podoba mi sie, lecz tutaj jakoś średnio na jeża mi sie widzi, rotor jednak mocno śmierdzi latami 90' natomiast buda to już nie oszukujmy się 2 z przodu. Sam wiem jak ciezko jest dobrać ciekawe kolo do E46 , ale ja bym szukal dalej jakiejś 19 nie koniecznie ze śrubkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bino w nowym kpl felg będzie 0.5'' różnicy tylko z przodu

 

 

KUJON, mi też średnio się podoba, ale zaryzykuje :wink:

 

Przekonały mnie do nich foty z netu.

 

Dokładnie ciężko coś znaleźć do Buły co wygląda sensownie

Dla mnie to minimum 18'' na 19-nastki jakoś się chyba nie zdecyduję bo nic mnie nie kręci. A jak są fajne to kosmiczna cena jak dla mnie.

 

 

 

Jak kupiłem w zeszłym roku rondlle to też słyszałem opinie, że nie będzie to pasować a wg. mnie wyglądało bardzo fajnie.

 

A najważniejszą rzeczą dla mnie przy wyborze felg w tamtym i w tym roku jest to aby było takich mało na e46 coupe.

Z tego co wiem to rondle miałem w takich rozmiarach pierwszy w pl i mnie to cieszyło bo nikt tego nie miał i nie skopiowałem czyjegoś pomysłu.

Z tymi Hamanami było podobnie nikt praktycznie tego w pl nie ma.

Miałem brać oz mito w 18'' ale miał takie German i jakoś mi to już nie pasowało. Mimo, że felga zaje.ście mi się podoba i przymierzałem.

Była możliwość kupienia takich felg jak ma elbe, ale odpuściłem bo on ma takie.

Futury też mogłem mieć jednak wierconych z 5x112 na 5x120 nie chciałem. Byłem o krok od kupienia RH zw3 9/10'' odpuściłem widząc kilkadziesiąt zdjęć coupe na tej feldze (syndikat.de)

 

Rh zw1 NIE

Rh xd NIE,

Rh pd NIE,

Oz Breyton NIE,

Schmidt vn line NIE

widziałem je przymierzałem i nie pasowały mi ...

 

Chorowałem na Kerscher CS, ale nie znalazłem

 

Jeździłem po znajomych, znajomi do mnie z felami a te hamany chyba są dość ciekawe i unikalne wg mnie. Dlatego zaryzykowałem i wziąłem je.

Nie chce robić klona czegoś co już jeździ w pl

Jeśli wyjdzie kupa to zawsze jest możliwość zmiany na coś innego...

A nie chciałem też żeby mi przeszły koło nosa bo później bym żałował

Zresztą Czesiek coś o tym wie ile razy się zastanawiałem i ile okazji mi uciekło na różne graty

 

Jak to się mówi ''ryzyk fizyk'' zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to rondle miałem w takich rozmiarach pierwszy w pl i mnie to cieszyło bo nikt tego nie miał i nie skopiowałem czyjegoś pomysłu.

 

Seba, jakie to rozmiary miałeś??

 

Miałem brać oz mito w 18'' ale miał takie German i jakoś mi to już nie pasowało. Mimo, że felga zaje.ście mi się podoba i przymierzałem.

Była możliwość kupienia takich felg jak ma elbe, ale odpuściłem bo on ma takie.

Futury też mogłem mieć jednak wierconych z 5x112 na 5x120 nie chciałem. Byłem o krok od kupienia RH zw3 9/10'' odpuściłem widząc kilkadziesiąt zdjęć coupe na tej feldze (syndikat.de)

 

kurcze, tyle fajnych kół a Ty akurat wybrałeś Hamanny?? :lol:

 

to koło musi mieć dość duże ranty, żeby fajnie wyglądało, także do dzieła... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroczeq, 8.5'' et13 i 10'' et19 tam było :-)

 

kurcze, tyle fajnych kół a Ty akurat wybrałeś Hamanny?? :lol:

 

fajne nie fajne, ale to nie było tak kolorowo ze wszystkimi

albo spawane albo wąskie albo nie takie et albo coś innego mi nie pasowało

kupić koło to nie problem, ale wsadzać nowe ranty to już są koszta przynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroczeq, 8.5'' et13 i 10'' et19 tam było :-)

 

 

Seba, to z tym że miałeś pierwszy w PL takie rozmiary to trochę popłynąłeś... :wink:

 

 

Poza tym nie kojarzę innego auta na tych felgach prócz mroczkowej e39 :)

 

 

noname miał też takie, moje natomiast były 19" ale niestety 2tlg i nic nie dało się z tego ulepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem żadnych info w necie aby ktokolwiek wsadził takie koła czyli 18'' 8.5/10 do e46 coupe

 

 

 

a to sorry, myślałem że piszesz ogólnie o rozmiarze

 

natomiast u Ciebie te 10J z tyłu wyglądało na prawdę szeroko, nie zapomnę tego widoku jak goniłem za Wami na obwodnicy Kielc i widok Twojej Bitch rozwalił mnie na łopatki...

 

u mnie w e39 to koło zginęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroczeq wybaczam :-P

 

natomiast u Ciebie te 10J z tyłu wyglądało na prawdę szeroko, nie zapomnę tego widoku jak goniłem za Wami na obwodnicy Kielc i widok Twojej Bitch rozwalił mnie na łopatki...

 

Jarają mnie strasznie takie opinie :twisted::twisted::twisted:

Kto da więcej ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pokusil sie o zloty kolor rotorow.

Widzialem te hammany na e92 czarnej.miala zlote rotory z zewnatrz a boczna czesc w zlotym matowym.

Kolor owej e92 to carbon costam metallic.czyli przesmyki ciemnego granatu w sloncu bylo widac.

 

 

Pieknie to wygladalo

 

napewno bedzie o niebo lepiej niz na rondlach.oby spasowanie bylo takie samo.bo kosilo.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...