Skocz do zawartości

[E46] Black Bitch by Seba


seba328

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 818
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

w1dawca, Mogę powiedzieć tak, jak jeżdżę do pracy przez wawer i tam jest takie rondo obok merca. Czasem robiłem je tak przy 70 i potrafiło dpą majtnąć i przytrzeć to dziś sie spieszyłem do roboty i poleciałem specjalnie ok 80 to nic nie przytarło :mrgreen: auto sztywniejsze wydaje mi się, że bardziej stabilne nawet. Drogi u mnie praktycznie znam na pamięć i wiedziałem gdzie mogłem cisnąć a gdzie nie. Specjalnie na hopkach jeździłem szybciej żeby sprawdzić czy dobije i nie dobija. Dobiło mi jak na razie 3 razy ale to chyba z mojej winy bo przedobrzyłem z prędkością...

Jedna wada to to, że coraz bardziej mnie bebechy bolą :-P

Musze teraz bardziej to wszystko ustawić tz zgrać koło z błotnikiem bo na razie to jest ustawione wszystko na pałę. Może w week uda mi sie to zrobić. A wtedy będę wiedział czy mi się opłacało kupno tych amorków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu poskładałem wnętrze... ale nie jest takie jakiego bym oczekiwał.

Nie udało mi się jego ogarnąc w taki sposób aby to profi wyglądało.

Przynajmniej teraz wiem jak taka robota wygląda z przerobieniem HELLGRAU na SCHWARZ :wink:

 

sufitp.jpg

 

Ale jedno jak dla mnie jest dobre w tym całym modzeniu, to że fajniej teraz wnętrze wygląda pomimo niedoskonałości bo jest ''jaskrawe czarne'' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobra, zapodaje chyba już ostatnie w tym sezonie fotki swojego ''dupowozu''

Jak widać nie wiele się zmieniło w tym aucie, ale zawsze coś :wink:

 

Sezon mogę podsumować tak, że był udany.

Auto przyciąga wzrok i ciekawość ludzi. Banan na gębie się pojawia jak w centrum wawy kierowca autobusu miejskiego zajmuje 3 pasy ruchu i dopytuje sie podjarany o auto i chwali jego wygląd. Jak kierowcy robią foty z przyczajki w korkach, jak we wstecznym lusterku widzę zdziwione twarze ludzi którzy coś pokazują dłońmi sugerując chyba kąty kół na tyle i ich szerokość. Jak typ w mercedesie za 300k jedzie obok gapi się na auto i pokazuje

Takie rzeczy sprawiają, że chce się działać dalej i że auto się wyróżnia swoim wyglądem.

Jak na moje możliwości to jest w miarę dobrze ogarnięte. Może będzie lepiej w przyszłym sezonie

 

 

Kilka fotek z deszczowej soboty

 

e46germanstyle.jpg

e46germanstyle2.jpg

e46germanstyle3.jpg

e46germanstyle6.jpg

e46germanstyle5.jpg

e46germanstyle8.jpg

e46germanstyle9.jpg

e46germanstyle7.jpg

e46germanstyle12.jpg

e46germanstyle13.jpg

e46germanstyle141.jpg

 

I fotki z modelkami których tu na forum tak brakuje :lol:

2 x Hello Kitty

 

e46germanstyle10.jpg

e46germanstyle11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomash, miała być jak wypatrzyłem na alle kpl z poduszką za 550zł

Jednak z moim refleksem przeszła mi koło nosa i stwierdziłem, że zostanie ta co jest. Pogrubiona została i obszyta na nowo. Jak na razie trzyma się dobrze w łapie.

 

mroczeq, twoje zdanie znam dobrze na temat auta

Teraz czekam no to żeby zobaczyć co Ty wymodzisz ze swojego nabytku do następnego festu :twisted:

 

Czesiio, Zostały jeszcze kilka to coś się wybierze i wrzuci :wink:

 

grabol, do pd to jestem za cienki bolek :lol: a tak naprawdę to pd nie jest dla mnie wyznacznikiem posiadania fajnego auta :wink: Wystarczy że widze reakcje ludzi na auto i to mi wystarcza. Może kiedyś jak Pb stanieje to założę ankietę pt. '' Czy uważasz...''

 

TORS, Utaś_e36, Dziękuję bardzo :mrgreen:

 

--=CZARNY=--, wiem wiem, ale co ja pocznę jak mi się strasznie podoba taki rotor jaki mam teraz i jaki miałem kiedyś w asa. Są tu takie felgi jedne 18'' co mi podchodzą no, ale nie wiem czy będzie mnie stać na nie ... pożyjemy zobaczymy :twisted:

 

czpieniu1, jasna tapicerka to nieeee , tosz to jest Black Bitch :-P

Jak bede miał White Bitch to wtedy jasna bedzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...