Skocz do zawartości

[E46] Black Bitch by Seba


seba328

Rekomendowane odpowiedzi

o tym 0.5'' mniej pomyśle może uda mi się znaleźć 2.75 to zobaczę jak to będzie wyglądać.

 

felgi są od jego brata

 

 

 

 

Na razie mam problem z odklejeniem rantu od bębna :?

Jest sklejony sylikonem i nie mogę ich oddzielić nie wiem jak mam się do tego zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 818
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

najpierw musisz wyciąć w silikonie taki klin, jak wytniesz musisz włożyć jakis twardy nóż między rant i bęben i ciać lekko przekręcając nożem, jak to nie podziała, to po przecięciu, wbij cienki śrubokręt i zaraz obok jakis grubszy i wbijaj inne tak po obwodzie co jakieś 15 cm, odszkoszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spróbujesz i zobaczysz, ja to zrobię tradycyjnie heh

 

Śrubki posegregowane. Wziąłem sobie te lepsze dla siebie, ale to ci chyba nie przeszkadza :P

 

spoko, jak przyjedziesz po ranty to ja posegreguje jeszcze raz i wezmę sobie te lepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pewnie jutro lub w środę już będą gotowe.

 

no i git majonez :mrgreen:

 

 

Mam 2 pytania

 

1 Czy te obwódki na deklach co wyglądają jak karbonowe to faktycznie karbonowe są ?? One są normalnie w połysku czy w macie ??

 

2 Nie wiecie gdzie mogę dostać śrubki zabezpieczające do dekli OZ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ory ringi nie są z carbonu

 

No i o to mi chodziło, bo nie wiedziałem co to jest dokładnie

 

 

 

U siebie mam całe nie popękane te krążki tylko są matowe a wydawało mi sie, że u innych były świecące. I dlatego pytałem jak one powinny wyglądać.

 

 

Arek_Browarek, na alle widziałem dekle z takimi krążkami za śmieszne pieniądze. Poszukaj dekli oz może jeszcze będą to by Ci przypasowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...