Skocz do zawartości

[E46] Black Bitch by Seba


seba328

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 818
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dziś się zmobilizowałem do zrobienia w końcu jakiś fotek bo kompletnie nie miałem kiedy tego zrobić.

 

Mniej więcej coś tam będzie widać co wyszło z mojego modzenia no i tak jak mówiłem moja zardzewiała suka :-P szału na forum raczej nie zrobi. Ale na Otwocku tak :twisted:

 

7:30 myjka i Black Bitch e46

 

e46germanstyle41.jpg

 

e46germanstyle32.jpg

 

e46germanstyle21.jpg

 

e46germanstyle12.jpg

 

e46germanstyle6.jpg

 

e46germanstyle5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej :mrgreen: spodobała się hehe

 

Dzięki panowie za pozytywne wypowiedzi, ale pamiętajmy, że fotki to nie to co real.

Mankamentem auta jest lakier który będę chciał poprawić jak się uda to w przyszłym roku.

 

bujonik to tylko taki bajer na zrobienie fotek, na co dzień tablica jest normalnie przykręcona. Jednak bez wygląda o wiele wiele ładniej

 

mathew325, o ledach ciągle myślę i może wpadną

 

mdr3 Junior krzyż jest kontrowersyjny i dobrze wiem o tym

 

w1dawca 18'' 8.5 et13 / 10 et19

 

Biały_1717, sorry nie wiedziałem że tam robienie fot jest dodatkowo płatne :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoOkas, dziękóweczka, wszystko jest jak na razie idealnie

 

--==maly==--, z zewnątrz kiedyś była zwykła. Systematycznie od 3 lat przechodziła zmiany do obecnego wyglądu. Teraz zaczynam myśleć nad całkowitym pomalowaniem jej na nowo. Chcę pozbyć się znaków czasu jakie odbiły się na karoserii i lakierze. Będzie dobrze, powoli do celu.

O ledach też myślę coraz bardziej intensywnie, ale nie jestem milionerem więc zanim wpadną to troszkę czasu minie.

mojeautkopo3latach.jpg

 

FIDO, z 205/40 pewnie podejdą

 

GERMAN, no dziękuje za uznanie i do zobaczenia

 

 

Co poniektórym może się wydawać, że nic takiego nie zostało w sumie zrobionego. Praktycznie z zewnątrz m-pak i fele, ale jak dla mnie były to konkretne pieniądze i kilka wyrzeczeń, Min. prawko na motor, wyjazd w tym roku gdziekolwiek na wakacje. No ale takie są koszta pasji... Przynajmniej raz w życiu można :twisted: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...