Skocz do zawartości

[E30] 325 cabrio mario


mariuszd2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

dziś zamontowałem wreszcie dokładke jaka powinna tu byc zawsze :mrgreen: (wielkie dzieki STAMMEK)czyli z wlotami na chłodnice oleju....

zdjcie532.jpg

zdjcie533.jpg

auto już praktycznie przygotowane do snu zimowego,koła sciągniete wypucowane leżakują w ciepłej piwnicy,a cabrio na nędznych stalówkach :-P ,także juz wypucowane i pod kołderką w garazu czeka na lepsze dni :mrgreen:

zdjcie534v.jpg

zdjcie535y.jpg

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze wyrzezbileś coś z tej mojej dokladki...ja juz nie mialem siły jej leczyć.A widze ze wyszla rewelacyjnie,nie ma sladu po peknieciach i nie potrzbnych dziurkach na sruby :D

 

tzw pan władzio sie postarał i połatał ją świetnie ,chociaż o jednym otworze zapomniał :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ten pokrowiec co mi się wydaje, to jak nie masz suchego garażu to lepiej nim nie przykrywaj, bo on nie przepuszcza powietrza, przypadkiem chromowane zderzaki na przyszły rok jak ściągniesz pokrowiec będą rude :-P , osobiście uważam że pokrowiec powinien być z materiału, mówię tu o suchych garażach, a jak nie to lepiej jak nie ma nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ten pokrowiec co mi się wydaje, to jak nie masz suchego garażu to lepiej nim nie przykrywaj, bo on nie przepuszcza powietrza, przypadkiem chromowane zderzaki na przyszły rok jak ściągniesz pokrowiec będą rude :-P , osobiście uważam że pokrowiec powinien być z materiału, mówię tu o suchych garażach, a jak nie to lepiej jak nie ma nic

 

Otóż to... Ciągła wilgoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z reszta sezon na cabrio trwa do pierwszych sniegow wiec nie wiem co wszyscy tak juz auta chowają...

 

no powiem ci że jak tylko je schowałem to pogoda sie poprawiła ,az byłem zły :-P ale nie chciało mi sie juz zakładać kółek,a na stalówkach po pierwsze wstyd wyjechac,a po drugie jest na nich tak niska że ciężko w ogóle gdzieś się ruszyc bo co chwila walę osłoną po wszystkim co wystaje 5cm od ziemi :mrgreen::mrgreen:

 

 

co do pokrowca,to może i fakt że wilgoc czasem może się zbierac,jednak w moim garazu mam jakis komin,przez który zawiewa i kurz w garazu mam taki ze auto po tyg i tak do mycia :wink: po drugie czesto musze nim wyjechac także przed garaż,więc jak nie bedzie pogody to na dworze tez sie przyda :mrgreen: .

A w garazu raczej az takiej wilgoci nie mam :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba taki sam pokrowiec z tym że z wywietrznikami u góry, firma to Carpoint i dałem za niego jakies 200 zł. Materiał to to nie jest ale tez nie cerata i powiem szczerze , że przez dwa sezony w zimie w blaszaku zdawał egzamin. Wilgoc jak wiadomo w blaszaku jest :-P jednak auto po zdjeciu od czasu do czasu tego pokrowca jest suchutke :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze używałem prześcieradła. Jak Moj ojciec miał jeszcze poloneza to miałem takie dwa zszyte ze sobą, zdawało to egzamin, auto nie było zakurzone, czasami coś się wnosi do garażu to była to osłona w przypadku przerysowania przez jakieś rzeczy i przy otwartym garażu jak ktoś przychodził to myślał, że mam jakiegoś youngtimera :D Na Compacta że coś takiego musze zrobić, bo czasem zdarza się, że przez cały tydzień nim nie wyjeżdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez skminiłem sobie pokrowiec z trzech zeszytych ze soba maszynowo prześcieradeł i jest malina:) jak nie było przescieradeł to samochód max tydzien i juz pełny w kurzu a tak wszystko elegancko zasłoniete, miałem troche obawy ze cos sie porysuje albo cos ale nic z tych rzeczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...