Skocz do zawartości

[E30] 325 cabrio mario


mariuszd2000

Rekomendowane odpowiedzi

hmm oryginalnie miały et 30 jako felgi 8 calowe,teraz przód ma 2 cale dołorzone a tył 3 więc jak to wychodzi???na przodzie mam dystanse 15mm,i jest na styk z lagą,a tyle nie ma nic,i jest tez na styk z amorem :mrgreen:

 

a jakie teraz sa szerokosci? to sie wyliczy et ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 216
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

hmm oryginalnie miały et 30 jako felgi 8 calowe,teraz przód ma 2 cale dołorzone a tył 3 więc jak to wychodzi???na przodzie mam dystanse 15mm,i jest na styk z lagą,a tyle nie ma nic,i jest tez na styk z amorem :mrgreen:

 

a jakie teraz sa szerokosci? to sie wyliczy et ;)

 

pisałem wczesniej, przód 9 tył 10 cali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że już dawno to cabrio powinno być w PD;)

 

Jak dla mnie to jest cult z germanskim kolem...dokladnie tak samo jak moj bezdasznik.

 

Dokładnie tak samo jak Stammek myślę.

A ja mam takie inne pytanko, dlaczego dach tak mocno się świeci, jakby był niezaimpregnowany i mokry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że już dawno to cabrio powinno być w PD;)

 

Jak dla mnie to jest cult z germanskim kolem...dokladnie tak samo jak moj bezdasznik.

 

Dokładnie tak samo jak Stammek myślę.

A ja mam takie inne pytanko, dlaczego dach tak mocno się świeci, jakby był niezaimpregnowany i mokry?

 

dach jest szyty juz z takiego materiału,troche właśnie jest taki plandekowaty :-P z tym tez się chce uporac w przyszłym sezonie,najważniejsze że nie cieknie, a latem i tak jest cały czas schowany :mrgreen:

 

masz racje stammek nasze auta są utrzymane w takim samym klimacie,dlatego też cały czas się zastanawiam czy zakładać m paka :roll:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zakładać m paka :roll:

pozdr

Ja bym nie zakładał i zostawił tak jak jest.

 

no też tak myśle ale jak na niego patrze to mi do głowy inne mysli przychodza :-P:wink:

w sumie kompletuje juz dużo gratów do e30 i jeszcze troche sie tego uzbiera to po skreceniu bedzie piękne następne e30 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym odpuścił M Pak, fajny cult wyszedł i zdecydowanie tego bym sie trzymał.

 

Jak się myśli tak samo jak kolega to się pisze " + 1 " :lol:

 

Szerokość co prawda jest, ale ja widzę szczyptę US Style i JDMu....

 

Ciężka droga do PD :lol:

 

Dach pewnie oliwą z oliwek zaimpregnowany, żeby wzbudzić u Was zainteresowanie :mrgreen:

 

przezabawne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hmm..nie jesetm "wysoko" na forum i nie zebym sie madrzyl ale to auto to German? :?

troche dziwi mnie wynik ankiety

ani to auto nie jest niskie,szerokie moze i jest ale kolo nie pasuje tu calkowicie

bardziej widzialbym to auto w dziale cultstyle

oczywiscie fajne ladne utrzymane nic mu nie zarzucam ale jak dla nmie poprostu nie ten dzial :wink: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..nie jesetm "wysoko" na forum i nie zebym sie madrzyl ale to auto to German? :?

troche dziwi mnie wynik ankiety

ani to auto nie jest niskie,szerokie moze i jest ale kolo nie pasuje tu calkowicie

bardziej widzialbym to auto w dziale cultstyle

oczywiscie fajne ladne utrzymane nic mu nie zarzucam ale jak dla nmie poprostu nie ten dzial :wink: Pozdro

 

troszke rafael masz racje,założyłem ankiete o tak sobie :-P , nie myslałem z ogóle ze zostanie przeniesione w ten dział,sam jestem prawde mówiąc w lekkim szoku :-P , ale jeśli myślisz ze auto nie jest niskie to zapraszam na przejażdżkę tym autem,podejrzewam ze gdyby nie osłona pod miską urwałbyś miske na pierwszym lekkiej dziurze .może nie jest strasznie szerokie, ale nie chce mieć poprostu 11 cali z tyłu bo mi sie juz to nie podoba w e30,a czy to koło nie pasuje w tym cabrio,to juz kwestia gustu, jednym sie podoba borbet, innym rs, a mi hartge i to przedewszystkim mi ma się auto podobać.

ale dzięki za komentarz. :wink:

pozdr

 

 

 

p.s chciałbym jeszcze dodać że moje bmw nie ma żadnych dokładek pod zderzakami i na progach, bo pewni gdyby miało było by na pewno jeszcze kilka cm niżej, ale to szczegół. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kolo nie pasuje tu calkowicie

:shock: jak dla mnie to najlepsze koło do e30

cały czas mi chodzi po głowie zamiast rsa

 

wuju już niedługo zobaczysz barrdzo podobne białe coupe na tych felgach więc bedziesz mógł sobie przynajmniej jakos wyobrazic jak by twoja e30 na hartge wyglądała :wink::-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...