Skocz do zawartości

[E30] 325 cabrio mario


mariuszd2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

kolor jest mega .choelrnie mi sie podobaly e30 w takich lakeirach choc rzadko je widac.Dobrze to goryl ujoł.WIesz jak powinno prawdziwe bmw wygladac i idziesz w mega dobra strone baa juz wieksza robote masz za soba.Teraz szczegoly lec ktorych mzoe nawet my nie widzimy ale pewnie sa bo autko juz wiekowe.Masz pw odemnie i mam nadzieje ze przyjmiesz bo wszyscy chca cie poznac bo wiesz o co chodzi w tym temacie.wydaje mi sie ze zbyt dlugio w tej galerii tu nie zabawisz.czego ludziska chcecie wiecej.Mozna poczekac na szczegoly ale dobry zawias,dobra buda,piekne kola zmodyfikowane do zacnych rozmiarów od razu sygnalizuje nam ze to auto wali na solidnego germanca.Ilka uwag dali specjalisci od tego modelu wiec dopieszczanie jej teraz i bedzie zacne auto oj zacne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki masakra kupe czasu sie otwierają. Pozatym ładna sztuka,jednak pamiętaj że koło i gleba to nie wszystko :wink:

P.S- co do shadow to ja bym zostawił,niech będzie jakas odmiana :twisted:

 

 

pozdro

 

kurcze mi sie otwierają foty normalnie ,odrazu :? nie wiem co zrobic aby zmniejszyc teraz ich rozmiar :?:

ja wiem że gleba i kolo to nie wszystko :mrgreen: ale dopiero to auto kupilem i zaczynam sie z nim bawić,wiec dopiero bedzie wygladac tak jak ja chce :mrgreen:

a schadow zniknie na pewno, juz sie zaklada chrom :mrgreen: ale oczywiście jak mi sie nie spodoba to do starej wersji moge wrócić szybko :twisted: jednak juz widze ze w chromie bedzie jej znacznie ładniej.

 

ale oczywiście dziekuje za wszystkie wasze opinie bo mam na czym sie opierac,bo to nie są teksty ludzi dla których auto ma być zabawką obwieszoną gadrzetami kupionymi na allegro z działu tjuning :mrgreen::mrgreen:

wielkie dzieki pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Bardzo dobre podejscie do tematu i widze że można z Tobą kolego podyskutowac przy piwku :wink: Rozumiesz i co najważniejsze czujesz klimat tego kultowego auta jak i również tej odmiany tuningu. Naprawde słowa uznania,bo bynajmniej po tekstach widze że masz wielkie SERCE do tej E-30.

A pamiętaj, iż to bardzo ważna i czyniąca uznanie cecha.

 

Czekam na dalsze poczynania, a jakby co pisz na pw :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci szczerze że twoje cabrio jest wlasnie dla mnie wzorcem do nasladowania,chociaż nie wszystko jest w moim guscie ale to detale,ale jak widac sobie spojrze na twoje cabrio na pierwszej stronie twojego tematu, i na te ostatnie foty, to wiem że nie wystarczy kupić łądne cabrio i sie lasowac,ale wiem że to wymaga duuuzo pracy,i serca aby powstal z tego projekt, za którym na ulicy można sobie łeb ukrecić :mrgreen: dlatego mówie że wiem że w moje e30 trzeba jeszcze dużo pracy włorzyć,ale przynajmniej zrobie wszystko sam i bede mial z tego jeszcze wiekszą radoche jak to wszystko ogarne ,a nie jak bym miał kupic gotowca za 20tys, i nie wiedziec,jakie mam płyn w ukladzie hamulcowym nawet :mrgreen:

 

ale powiało wazeliną :-P:oops:

poważnie moje pokłony BRZYTWA :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem że nie wystarczy kupić łądne cabrio i sie lasowac,ale wiem że to wymaga duuuzo pracy,i serca aby powstal z tego projekt, za którym na ulicy można sobie łeb ukrecić :mrgreen: dlatego mówie że wiem że w moje e30 trzeba jeszcze dużo pracy włorzyć,ale przynajmniej zrobie wszystko sam i bede mial z tego jeszcze wiekszą radoche jak to wszystko ogarne ,a nie jak bym miał kupic gotowca za 20tys, i nie wiedziec,jakie mam płyn w ukladzie hamulcowym nawet :mrgreen:

 

w 100% sie z toba zgadzam i wiem cos o tym...w koncu ponad 4 miesiace remontu mojego cabrio dały mi popalić finansowo i nerwowo ale za to jaka satysfakcja z wlasnej roboty.

Dzisiaj odbylem pierwsze jazdy i pojechalem na przeglad,miaelm niezly ubaw jak diagnosta wlaz pod auto,rozejrzał i strzelił karpia mowiąc "brak zastrzezen"

 

Jak sie robi samemu to jest wielka frajda z tego i widze ze ty też to czujesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zostawiłbym auto w shadowline. Inaczej ten kolor nie będzie już tak robił, a naprawdę ta zieleń na e30 to w cipkę lakier.

 

Koło dobrze spasowane, są dystanse? czy samo tak z siebie wyszło?

 

PS. Ale to spawanko :| ..można było przyszlifować te spawy chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Osobiście zostawiłbym auto w shadowline. Inaczej ten kolor nie będzie już tak robił, a naprawdę ta zieleń na e30 to w cipkę lakier.

 

Koło dobrze spasowane, są dystanse? czy samo tak z siebie wyszło?

 

PS. Ale to spawanko :| ..można było przyszlifować te spawy chociaż.

 

nie wiem o co chodzi ci z tym "w cipke lakier" :roll: ze niby nie ładny??

 

jesli chodzi o kolo to na przód są dystanse 13mm, a tyl bez :mrgreen: jednak musialem lekko podszlifowac lagi amorów bo na zakretach potrafiło przytrzec ,ale przynajmniej kolo teraz leży idealnie w nadkolu tak jak chciałem :mrgreen:

 

jeśli chodzi o spawy, to nie chcialem z tym nic robic, bo kiedyś przy sprzedaży felg :-P:-D bedzie przynajmniej widac jak dobrze było to zaspawane, bo tego i tak nie zakryje.poza tym to i tak jest pod kapslem wiec luz :lol:

 

a jeśli chodzi o to jak auto by wygladało w wersji chromline to prosze, wlasnie zdążyłem prawie wszystko poskladac :-P i wyglada to tak:

 

 

 

zdjcie307r.jpg

zdjcie306b.jpg

zdjcie305.jpg

zdjcie304.jpg

zdjcie302x.jpg

zdjcie301v.jpg

zdjcie300.jpg

 

jak dla mnie to teraz dopiero zaczyna to cabrio wygladac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a naprawdę ta zieleń na e30 to w cipkę lakier.

 

Myśle że bono miał na myśli że lakier jest na plus.

Moim zdaniem lakier spoko,bo: nie jest czarny czerwony czy srebrny tylko o wiele bardziej oryginalny,no i jest ciemny :-) (ciemna zieleń,zgniła zielen). Zgodze się z bono z jednym ,że shadow bardziej by podkreslil jej indywidualnosc :twisted:

 

No i na tych fotach to jakos wielgachnie i nieproporcjonalnie duże te koło :-P Teraz jakos to widac. Chyba 16" szerokie zroiło by lepszsiejszą robote np.schmith THline czy RS,RM albo nawet szeroka stal !! Bądź dołózenie M- plastiku zmieniło by te proporcje :roll:

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy , ja lubię w cipkę. :mrgreen::mrgreen:

 

A to oznacza że jak coś sie lubi, to to jest dobre 8)

'

Moje pierwsze e30 miało mieć taką zieleń, znaczy e30 którego nie kupiłem bo sprzedajacy mi się wycofał.

 

Od tamtego czasu nie spotkałem już takiej na Swojej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a naprawdę ta zieleń na e30 to w cipkę lakier.

 

Myśle że bono miał na myśli że lakier jest na plus.

Moim zdaniem lakier spoko,bo: nie jest czarny czerwony czy srebrny tylko o wiele bardziej oryginalny,no i jest ciemny :-) (ciemna zieleń,zgniła zielen). Zgodze się z bono z jednym ,że shadow bardziej by podkreslil jej indywidualnosc :twisted:

 

No i na tych fotach to jakos wielgachnie i nieproporcjonalnie duże te koło :-P Teraz jakos to widac. Chyba 16" szerokie zroiło by lepszsiejszą robote np.schmith THline czy RS,RM albo nawet szeroka stal !! Bądź dołózenie M- plastiku zmieniło by te proporcje :roll:

 

 

pozdro

 

wiesz co że kiedyś też myslałem ze 17 do e30 nie pasuje bo za duża fela, ale powiem ci że może na fotkach tak wyszło,ale na żywo jest poprostu idealnie(jak dla mnie oczywiscie :-P )jak dorwe jakis aparat dobry to porobie lepsze fotki i zmienisz zdanie :lol:

 

musze jeszcze załorzyć nerki w chromie żeby zobaczyc czy nie było by lepiej 8)

]

 

[ Dodano: Czw Lip 15, 2010 10:07 pm ]

kilka świeżych fotek niby z lepszego aparatu :-P

chociaz mój telefon też nieźle dawał rade :mrgreen:

dsc03828y.jpg

dsc03827u.jpg

dsc03826qu.jpg

dsc03825o.jpg

dsc03823x.jpg

dsc03816b.jpg

dsc03845j.jpg

dsc03843j.jpg

dsc03839d.jpg

 

na dniach musze zrobić coś z tym wydechem bo tłumik od dwulitrówki kuje mnie po oczach, dopuki nie poszukam czegoś ciekawego musze wspawać rurki większej średnicy i troszke je spolerować,i pas przedni na dniach zmienie bo ten już kilka krawężników chyba zaliczył :-P

 

[ Dodano: Pią Lip 16, 2010 5:31 pm ]

dziś wymodziłem sobie nowe końcówki wydechu :mrgreen:

 

przed:

zdjcie327.jpg

 

 

 

i po:

 

zdjcie326m.jpg

zdjcie328s.jpg

zdjcie329s.jpg

zdjcie330.jpg

 

miła odmiana :wink: myśle że źle nie wyszło :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hartge (wreszcie nauczyłem sie wymawiac nazwe tych felg) robia robote ja bym nic nie zmieniał tak samo jak MT1, fajny pakiet 9brzytwy auto robi szoł niesamowite) ale tu trzeba cos innego jak te fele full poliren i bez pakietu taki cult pelna gebą plus max gleben

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pakietem tez sie jeszcze zastanawiam,bo chyba nie bede zakladał,a co do gleby to juz niżej nie bedzie, bo moze tego nie widac, ale jest naprawde nisko,gdyby nie osłona na miske to nie posmigałbym tym autem w ogóle :-P lekka dziurka i już przycieram :evil: , a jazda po koleinach(których u mnie od diabła)to porażka :mrgreen: ale za to to auto lubie:) :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lip 19, 2010 2:46 pm ]

co sądzicie, lepiej z nerką w chromie czy czarna??

zdjcie335.jpg

zdjcie336.jpg

zdjcie337.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie poprzednia gała była fajniejsza,bo ta to chyba z E46 pochodzi,a przynajmniej tak wygląda.

Natomiast czy drewniana kiera? Widziałem na żywo w E30 Esia...hmm wyglada inaczej i naprawdę retro,jednak nie jestem pewien czy oby nie za bardzo retro...!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm kiere starą i tak zostawie jak zmienie zdanie,ale tav wersja mi sie bardzo podoba :mrgreen: fajnie leży w rece, i pasuje do całości jak dla mnie oczywiście:)

pojeździmy popatrzymy,pomyslimy,jak sie znudzi to zmienie :mrgreen:

z drugej strony lubie mieć inne auto niż wszyscy, jakis taki clasic car 8)

co do przodu BRZYTWA to w tym tygodniu założe yellow hella, jak do mnie dojda, wiec kierunki, i halogeny tez raczej bedą żołte :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...