Skocz do zawartości

[E34] M5 shadowline by kristo


kristo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kristo.Jest juz piekna.Ten przedni zderzak zamiata konkretnie i nie w tym sensie że działa jak płóg tylko zamiata ze robi takie wrazenie optyczne.Jest bosko.Ogólnie autko super.Potwierdzam znak mki niech spada z tej maski.Ona ma byc czarna i ,grożna .Moze nie bawem na forum pojawi sie e34 czarna z 4 litrowym motorkiem na moich schnyclach z e36 które odkupił odemnie jeden człowiek z okolic.Tez człowiek z Wawy.9 i 10,5 na 17 w e34 tez moze robic robote.Moze byc konkurencja dla twojej ale to dobrze.Oby jak najwiecej takich laleczek.Milo widziec takie autko na ulicy w stolicy.pzodrówka Kristo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że uzupełniłeś zderzak.

 

83305419ph0.jpg

 

Jest piękna.

 

Dobrze, że oprócz wizualnych poprawek dbasz też o techniczna stronę bumy.

 

Aha - co do felg - jaka w końcu z tyłu jest opona? Co to za rozmiar i jaki model?

 

rzeczywiście wygląda jak dragstar trochę z tyłu, hehe.

 

Ja bym jednak zostawił 11,5 z tyłu, zresztą żeby u siebie zrobić 11,5 musiałem wydać trochę $ $ $ - ale grunt to indywidual na specjalne zamówienie :mrgreen: .Pokombiuj z błotnikiem i glebą i sztywnością tyłu. Podstawa to chociaż zagiąć ten schodek wewnętrzny.

 

Projekt naprawdę ciekawy, więc trzymam kciuki za doszlifowanie eM'y.

 

ps. A lusterek nie szukasz od M5 - to dopiero wyzwanie :wink:

 

Cieszę się też, że sa różne wizje, bo nie będą wszystkie takie same, haha.

 

U mnie już czekają np. nowe lampy Helli z białym kierunkiem :wink: a nie BH

 

Nie będzie też sportsize :-P

 

POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo,

 

@ high-tech

 

Odnośnie tylnej opony jest to klasyczne Toyo T1-R 255/40, które trzyma średnio, ale za to ściera się bardzo powoli. hmm, może postaram się kupić tą maszynkę do rozpychania błotników. Ma ją ktoś może na sprzedaż, lub do pożyczenia?

 

@ GERMAN

 

Dla mnie każde twoje zdanie jest jak tekst biblijny, dzięki za komentarz. Nigdy nie widziałem takiej e36 jak Twoja. Nie wyobrażam sobie jak można by to było zrobić lepiej. IDEAÅ!. Szkoda, że sprzedałeś te koła. Na szczęście foto zostało, ale nie zobaczę już tego na żywo.

 

Oponami, ew. dystansami na przodzie postaram zbliżyć się do GS. Z zawieszeniem będzie ciężko. Gwint to kwota rzędu 5 kpln. Jeśli dotknę błotników, to na pewno będzie to działanie bardzo ostrożne i symboliczne. Zobaczymy, bunia jest jużÂ u mnie trochę czasu, z każdym tygodniem ma się coraz lepiej. Może przyjdzie czas na ostrą germanizację :-D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolejne zmiany na przodzie.

 

- zdjąłem oznaczenia ///M5, z tyłu także,

- pomalowałem okrągłe ramki lamp BH na czarny mat,

- przyciemniłem kierunki (motip niestety, nie mogłem trafić na porzędnie przyciemnione zamienniki)

 

foto:

 

DSC01299.JPG

 

aktualnie zastanawiam się co zrobić z okrągłymi znaczkami BMW. Przyciemnić? założyć czarne, cabonowe, czy zaspawać klape i maskę na gładko...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...