Skocz do zawartości

[E30] E-CzydziETA by Tomeczek


tomeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam kolegów bo niedługiej przerwie. Jako ze moja przygoda z kombi zakonczyla sie juz dobrze ponad pol roku temu poszukiwania kolejnej E30 trwały. Udało się znaleźć bardzo przyzwoity egzemplarz.

 

Auto kupiłem od starszego Pana [1941r] dwa dni temu. Pan Albert mieszkał i pracował w niemczech do roku 1994. Tam właśnie zamówił w listopadzie 1986roku owe auto. W lutym 1987 E30 było gotowe do odbioru. Dwa tygodnie pozniej, jadąc z żoną do Polski miał kolizję. Traktor wyjezdzajacy z pola wymusil mu pierwszenstwo - ucierpiały drzwi po stronie pasażera przednie i tylnie oraz tylni błotnik. Wszystko jest naprawione w nienaganny sposób.

 

Do auta mam pełną dokumentację; tj. brief, TUVy na spoiler, progi Pfeba, dokładki zderzaków Pfeba itd itd. Ostało sie również zamowienie na to auto z 1986r jak i rachunek za nie z 1987r (blisko 39 000DM)

 

Suche dane:

1987rok

98000przebiegu

Lachssilber metalik

Sport packet Pfeba

M-technik Heckspoiler

niebieskie wnętrze

'garażowany od urodzenia' (-cytat Pana Alberta)

 

Auto jest czyste, pachnące. WSZYSTKO działa. Przełączniki, manetki, drzwi -wszystko robi mocne i wyraźne 'PSTRYK!'

 

Naklejki 'klubowe' G Squad Garage są na aucie od wczoraj. Jedynie naklejka dealera 'Schafer' na tylniej klapie ma 23 lata.

 

Plany co do auta? hmmmmm..... nie wiem. Ciepły garaż i za dwa lata żółte deski? Chociaż widziałbym ją na RSach i dużym glebunku... Dodam, iż auto używane będzie raczej okazjonalnie - na szczescie na codzien mam czym tyłek wozić.

 

Dość ględzenia - konkrety:

 

 

img0028we.jpg

 

img0007wam.jpg

 

img0009ze.jpg

 

img0047pa.jpg

 

img0055n.jpg

 

img0060sm.jpg

 

img0036f.jpg

 

img0071ahm.jpg

 

img0065x.jpg

 

więcej na : http://img691.imageshack.us/g/img0007wam.jpg/

 

I jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel735, auto kupilem dwa dni temu - nie zrobiłem przy nim kompletnie nic. Moja przygoda z tym egzemplarzem się dopiero zaczyna więc spokojnie - wszystko w swoim czasie.

 

mattim, co do Pfeby również mam mieszane uczucia - zawsze to jakiś rodzynek i 'coś innego' ale jednak skłaniam się ku M-Technikowi. Póki go nie skompletuje to Pfeba zostanie na aucie. Tak wyjechała z fabryki i jeszcze jakiś czas taka będzie.

 

 

W pierwszej kolejności wjeżdża -80/-55, pózniej koła. Za jakiś czas M-technik a dalej to juz czas pokaże. Zależy co mi moja 'Ułańska fantazja' podpowie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm kiedyś e30 mi się nie podobało tylko e36 ale odkąd sam mam e36 to coraz bardziej żałuję patrząc na Twoją czy inne tutaj e30 że takiej właśnie nie kupiłem a ta Twoja jest bardzo śliczna ja na Twoim miejscu zostawił bym ospoilerowanie tak jak jest może nie robi takiej roboty co m tech ale ma coś w sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na zloty przyjeżdżał do Wawy chłopak wąską z Pfebą i powiem, że nawet ciekawie to na żywo wygląda pod warunkiem, że jest koło i jest gleba. No i było to coupe, Tutaj z tą felgą i seria zawiasem, do tego cztery furtki, rzeczywiście coś jest takiego odpychającego, no ale gratuluję zakupu i życzę wytrwałości w realizacji planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ja bym ją nawet widział na szerokiej stali z kołpaczkami, ale przerobionymi tak, zeby "wpadły do środka" :)

 

Po nadmorskich miejscowościach wozi się bodajże Vento albo Jetta właśnie w takiej konfiguracji. Szeroka stal + takie 53272_IMG_4020.JPG kołpaki w czerni. I nawet nieźle to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten pakiet to jakaś totalna porażka żeby nie powiedzieć kibel... :|

 

Sorry alenaprawde nieciekawie to wygląda, a mogła by być bardzo fajna wąska :wink:

 

pozdrooo

 

Czepiasz sie,bo co nie ma m-technica?

 

przynajmniej seria,plus za plast-felge... :lol:

 

Taaa jestem masakrycznym zwolennikiem żeby w kazdej wąskiej był mtech haha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...