Skocz do zawartości

[E46] 330d Touring Black - Tasior_krk


tasior_krk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie, prawdę mówiąc nie spodziewałem się tej pierwszej nagrody :mrgreen:

 

nie no skąd :P było to oczywiste zanim jeszcze wjechałeś na parking :D

 

Dokładnie :mrgreen: szkoda tylko, że odjechaliście tak szybko-bardzo chciałem z Wami spędzić wieczór :x

 

Nadrobimy, nadrobimy :mrgreen: I to już niedługo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W końcu znalazła się we właściwym miejscu :) Swoją drogą nie rozumiem po co była wogóle ankieta ;) ( niby regulamin, ale w tym przypadku.. )

 

teraz będę musiał pogadać Vtec-kiem i na jakąś sesję się ustawić. Co by ładne zdjęcia w galerii zamieścić.

 

Póki co grzeje swoje cztery litery na wakacjach i fotografuje arabki :P Tasior Ty się ustawiasz od 2 miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
aut syndykatowych nie da sie nie zauważyc!!!!

 

Tego auta w szczególności :!:

 

Jest to najlepsze e46 jakie jest tutaj na forum i być może najlepsze w Polsce..

 

..spasowanie elementów, zawieszenia, wszystko na najwyższym światowym poziomie..

 

..do tego zadbane do granic możliwości, zawsze wygląda idealnie..

 

..aż dziwne, że jest tylko w PD, bo powinna być w najwyższym dziale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację GERMAN, nie da się nie zauważyć tego auta. W pierwszym momencie pomyślałem: "jaki piękny german style, jeszcze bez blachy z przodu :shock: , dlaczego nie ma tego auta jeszcze na forum... :shock: "

 

i wtedy dopiero skojarzyłem Tasiora auto.

 

Tasior re5pect jak Ty się poruszasz na tych 19" po tym "poligonie", wyjeżdżając na Kielce jak się wpieprzyłem w dwie dziury/nierówności to prawie zęby na desce zostawiłem... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aut syndykatowych nie da sie nie zauważyc!!!!

Tego auta w szczególności :!:

 

A najlepiej jak jedziemy w trzy E46, ja, Makss i Słowik. Fajnie to wygląda jak ludzie na przystankach mówią - patrz jakie bmw jadą :mrgreen:

 

mroczeq mam w mieście drogi którymi się poruszam, a innych staram się unikać. Choć nie ukrywam że zazwyczaj jest to slalom :mrgreen:

 

Dzięki Panowie za dobre słowa, cieszę się że się podoba. Zawsze wiedziałem że będę miał E46 i już od samego początku miałem wizję jak bym chciał aby wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...