Skocz do zawartości

[E32] 750iL


pawelmal1

Rekomendowane odpowiedzi

no niezle zabawki masz ja zazdroszcze tylko tunelu srodkowego w skorce...rc jest swietne w 18 calach ale ja mimo wszystko bym odswierzyl rotor w ori srebrnym kolorze i pochromowal srobki byl by wtedy mega klasyk a tak to taki tjuning do kebaba ktory e 36 mega wyglada ale e32 to nie sportowa bryka lecz piekna klasyczna limuzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi za tydzień dowiozę do kolegi Bujonik i on już mi je odświeży :) v12 jest ciężko nakarmić paliwem i ja też nie mam przyjemności z podjeżdżania pod dystrybutor ale przy moich przebiegach nie jest to takie straszne a poza tym v12 niesamowicie mnie wciągnęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Jako, że zlot 7er coraz bliżej to muszę zacząć w końcu wkładać wszystkie fanty do auta :) na razie wskoczyły felgi, które zostały odnowione (wcześniej był czarny rotor) i założyłem szyby atermiczne. Dalej jeszcze wizyta u elektryka a w między czasie zajmuję się odświeżeniem całego skórzanego wnętrza.

 

img8493a.jpg

 

img8498y.jpg

 

img8517mj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

w aucie zmieniło się parę rzeczy a jeszcze kolejne są w trakcie robienia :)

 

88452949.jpg

 

49069308.jpg

 

60449534.jpg

 

35923098.jpg

 

90325986.jpg

 

78394535.jpg

 

Była to sesja by ogarnąć taki temat:

 

20111228083.jpg

 

a tu po zmianie wnętrza

 

obraz086ge.jpg

 

obraz082u.jpg

 

obraz074ke.jpg

 

obraz076a.jpg

 

jakieś tam foto z Osiecka

 

obraz068yr.jpg

 

w planach wiele ale najbliżej montaż Bavaria c Professional RDS, PDC, kolumny el, lodówki itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak wole poczyścić samemu itp. Trzeba się ustawić kiedyś na mieście:) Tylna listwa na klapie chromowana była ori montowana?

 

Listwa to jakiś dodatek tuningowy z alle i zniknie po wymianie klapy. Ja już mieszkam w Markach ale na wiosnę dopiero wyjadę swoją i wtedy można spota ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...