Skocz do zawartości

[E36] RED DEVIL & BLUE SWEETY 2x325i QP !!


vmasher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

esiu nie zachowuj się jak dzieciak, kur.a nie masz co robić, tylko płakać nad jakąś nazwa, jak tak byłeś przywiązany do niej to trzebabyło nie sprzedawać, a nie teraz spuszczac się o byle co ! To może nazwę BMW też sobie zastrzeżesz, a my swoje auta będziemy fiat nazywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole latać z taką dostawką ala golf za 30 pln i sie nią cieszyć bo dla mnie jest za***ista,niż wywalić 700 pln na m paka i jak gdzieś przypitole taką dostawką to nie becze jak dzieciak ...o kurrrr mój mpak..co to teraz będzie...... :mrgreen:

tylko zapodaje następną...zresztą dla posiadaczy mpakietów...bez urazy..nigdy niedałbym i niedam za kawałek plastiku tyle kasy bo poprostu dla mnie to wyżucanie

floty w błoto........ a i tak szału niema.....pozdrawiam...moje skromne zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zapodaje następną...zresztą dla posiadaczy mpakietów...bez urazy..nigdy niedałbym i niedam za kawałek plastiku tyle kasy bo poprostu dla mnie to wyżucanie

floty w błoto........ a i tak szału niema.....pozdrawiam...moje skromne zdanie....

bo nie kumasz o co w tym chodzi... :| wlasnie detale skladaja sie na calosc- liczy sie ich jakosc a nie sam fakt ze sa. Ta twoja dokladka po prostu pasuje jak pies do jeza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...