Skocz do zawartości

[E30] Robsy 325i M-Technic II


Robsy-M-Technic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Chciałbym pokazać Wam moją skarbonkę e30 w oryginalnym M-Technicu II :) Czas pokazać zmiany jakie nastały w aucie :) To może zaczniemy od środka... Kompletna skórzana tapicerka w oryginalnym szyciu (fotele grzane).

 

 

madzia228ni9.jpg

w800.png

madzia231ip9.jpg

w800.png

madzia227im7.jpg

w800.png

 

Doszła gleba H&R...

Borbety zostały zmienione na BBS RS 16x8" :D

 

 

18505350ao4.jpg

w800.png

83432275us7.jpg

w800.png

66442452fy1.jpg

w800.png

86672056rb5.jpg

w800.png

 

 

Silnik M20B20 zastąpił silnik M50B25 :D

 

 

p1100003da4.jpg

w600.png

p1090996zw6.jpg

w800.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

bardzo bardzo ladna - jak każde e30 w sedanie, m-tech II plus RSy - idealne polączenie - napisz jakie mają ET felgi?? środeczek miażdży - ori skórka jest po prostu najlepsza 8)

umyj ją i walnij porządne fotki z dzień - niby cale auto brudne a RSy czyste i rancik się blyszczy - szacun :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bardzo ladna - jak każde e30 w sedanie, m-tech II plus RSy - idealne polączenie - napisz jakie mają ET felgi?? środeczek miażdży - ori skórka jest po prostu najlepsza 8)

umyj ją i walnij porządne fotki z dzień - niby cale auto brudne a RSy czyste i rancik się blyszczy - szacun :wink:

Felgi mają ET 35 i są na 20mm dystansie/adapterze. Auto staram się,aby było czyste... ale fele dzień w dzień pucuje :mrgreen: Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi mają ET 35 i są na 20mm dystansie/adapterze. Auto staram się,aby było czyste... ale fele dzień w dzień pucuje :mrgreen: Pzdr.

 

czyli wychodzi ze ET15 - bardzo dobrze pasują do blotników, ja mam ET25 i są troche schowane ale myśle o szerszych rantach :wink: a co do polerki to mam to samo - RSy po prostu muszą non stop się blyszczec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...