Skocz do zawartości

[E46]* 4 doors for more whores > ELBE


ELBE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mazi: Pomarańcze na tę chwilę zostają w tym stanie w jakim są. Aktualnie mam inne rzeczy do ogarniania w tym samochodzie. Zobaczymy w przyszłości czy mnie najdzie aby coś z nimi robić.

 

Davvid: Respekt 8)

 

Dahrek: Zobaczymy jak to będzie z tymi jasnokawowymi Sportsize'ami. Trwa monitoring Allegro. Jeśli się nie trafią to zawsze mam dwie inne opcje: Sportsize'y ze skórą jasno szarą albo czarną ale przy jednych i drugich efekt będzie trochę mniej ciekawy.

 

Czarny: Tylne lampy i kierunki na razie zostaną te które są. Mam teraz inne rzeczy do roboty: wnętrze, hamulce itd. Zobaczymy co będę zmieniał później.

 

VADER: Z tego co mi się udało ustalić są dwie wersje tej kierownicy. Jedna wersja jest do e36 a druga do e46. Wersji z e36 nie da się założyć do e46 bo ma inne mocowanie. Musisz więc szukać tej kierownicy wyjętej z e46.

 

goryl: Felgi 3tlg to ja bym chciał. Hehe. Ja tej naklejki właściwie nie zauważam. Jest tak wysoko bo wcześniej niżej były naklejone jakieś inne naklejki z Niemiec i tę rejestracyjną nakleiłem nad nimi a dopiero za jakiś czas tamte zerwałem. Zadziałałem w trochę złej kolejności :)

 

bujonik: Hough !

 

david: Mi się bardziej podoba teraz. Opierałem się przed malowaniem chromów ale teraz jest bardziej klimatycznie. Chromy dawały efekt "standardowej Beemki" podobnej do tych których masa jeździ po drogach.

 

Rafał B: Yeah !

 

lesiek: Dużo retuszu w tych zdjęciach zrobiłem. To dlatego że marny ze mnie jest fotograf i fotki wyglądały nie za bardzo. Nie chcę wklejać tutaj oryginałów bo nie da się na nie patrzeć. W każdym razie trzeba Cię trochę podszkolić z zakresu analizy fotografii :) Nie wiem gdzieś Ty zobaczył w tych zdjęciach tę "straszną komprechę" :) Kompresja jest ustawiona w Photoshopie na poziomie "10" w skali "od 1 do 12". Jest ona w normie. Błędy w retuszu tych zdjęć faktycznie da się znaleźć ale nie chciałem już przy tym siedzieć dłużej.

 

patryczken: Yo !

 

adams: Chwilowo nie posiadam chromowanej nerki na wymianę :) Akceptuję Wasze zdanie ale wciąż uważam, że teraz jest fajniej :)

 

seba328: Co do tylnych lamp rozumiemy się. Może jednak tym Motipem te tylne żółte kierunki pomalować... hmmm.

 

PrzemoE46: Nie widziałeś oryginałów :)

 

PATT: Ktoś musi porobić jakieś ładne zdjęcia za tydzień w Kozienicach.

 

Kucharz: Damn right ! :D

 

--=CZARNY=--: Peace !

 

marian: Nieeeee. Teraz jest lepiej !

 

Scrapi: E46 ma swoje plusy i minusy. Plus: świeżość, minus: brak klimatu.

 

- - -

 

Samochód w formie bardziej realnej można zobaczyć na tym filmiku:

- nie jest profesjonalny ale coś tam widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła z foto relacji na fotorelacje coraz ładniejsza :P Fakt zdjęcia średnio mi się widzą, ale miałem okazję obejrzeć ich oryginały. Jest kozak, a jakbyś miał zamiar felgi zmieniać to tylko na takie same ale w 18" :twisted:

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PATT: Nie upił się ale i nie pocykał :)

 

Piotrek528: Właśnie mam chrapkę na przedni i tylni zderzak Mpakietowy. Jeśli dojdzie to do skutku to będzie fajniej.

 

wuju: Mówiłeś że będę sławny :roll:

 

majes: Nieee, nie chcę wchodzić jeszcze raz do tej samej rzeki z felgami. Zachciało mi się ostatnio felg skręcanych ale kupienie czegoś ciekawego nie jest proste i dodatkowo jest bolesne finansowo.

 

PrzemoE46: Spryciarzu. Usunąłem te oryginalne wersje zdjęć z Picturepush bo strasznie mi się nie podobają.

 

dawidoo25: Nie obrażę się ale to zdjęcie które wybrałeś było zrobione z wyjętymi dystansami z przodu i było wąsko przez to.

 

brilliantrot: Jeszcze miesiąc do Germanfestu. Ciekaw jestem co wymodziłeś u siebie. Pozdro !

 

maksss: Jak już tak polerowałeś swoje auto w Kozienicach to mogłeś zahaczyć przy okazji o moje. Hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozpoczęły się przygotowania samochodu do Germanfestu. Plany są duże i dalekosiężne, jednak zdobycie felg i jasnych foteli na razie się nie udało, więc na pierwszy rzut idą przedni i tylny zderzak Mpakietowy.

 

Z nowych rzeczy są:

-wspomniany przedni i tylny zderzak Mpakiet

-polakierowana maska bo była poobijana od kamyków

-nowa klapa bagażnika (również świeżo polakierowana) bo starą spożyła rdza

 

Wczoraj z zaskoczenia ELBE GARAGE zostal nawiedzony przez Sebę, Stoka oraz Czesiia i rozpoczął się montaż przedniego zderzaka.

 

Fazy pracy:

 

1. Zdjęty zderzak seryjny. Samochód całkiem fajnie wygląda ale jako że ciężko by się tak tak jeździło prace zostały kontynuowane :)

IMAG0617---Kopia.jpg

 

2. Główny mechanik Seba z chirurgiczną precyzją zdejmuje belkę ze starego zderzaka :)

IMAG0619---Kopia.jpg

 

3. Chwila medytacji.

IMAG0623---Kopia.jpg

 

4. Założony zderzak Mpakietowy bez halogenów i listewek:

IMAG0628---Kopia.jpg

 

5. Zakończenie wczorajszych prac. Nie są założone jeszcze listewki na zderzak bo chcę je polakierować czarnym sprayem w celu odświeżenia.

IMAG0641---Kopia.jpg

 

Zderzak tylny czeka na razie na montaż.

 

W tej chwili należą się standardowe dzięki dla Seby za ponowną robotę przy tym samochodzie. Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-nowa klapa bagażnika (również świeżo polakierowana) bo starą spożyła rdza

 

Oj ELBE bądź precyzyjny jak traktujesz swoje auto???

Nie klapa tylko pokrywa bagażnika. Klapa to jest w kiblu albo śmietniku.

 

W tej chwili należą się standardowe dzięki dla Seby za ponowną robotę przy tym samochodzie. Pozdro !

 

No wiele pracy włożył w to auto ale ze śrubką się męczył .....

A ja cmyk chwila i zderzak złapany. Tak to jeszcze dziś pewnie by ja wkręcał :wink:

Trochę długo to robiliśmy wszystko później przez to do 23 przed Seby podwórkiem mój gwint kręciłem po ciemku.

 

Nawet Grzybek na jednej fotce się złapał. Szkoda że zdjęcia są ciemne. Nie me tego efektu co na żywca.

 

Będzie grubo. Tylko ramkę w pomarańcz musisz walnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesiio: Niewiedziałem że tak bardzo dbasz o poprawną nomenklaturę w temacie BMW. Pomarańczową ramkę zrobię sobie zaraz po tym jak Ty zamienisz u siebie shadowline na szkocką kratkę :)

 

mroczeq: Już w tej chwili jest dużo fajniej, agresywniej. Minus jest tylko taki, że Mpakowy zderzak jest bardziej wysunięty do przodu i nie mogę już wjeżdżać w wiele miejsc w które do tej pory wjeżdżałem na zderzaku seryjnym. Zaczyna się jeszcze większa zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w1d: Na tę chwilę mam założony tylko zderzak, kratkę i halogeny. Listwy włożę jutro bo dziś je polakierowałem sprayem żeby wyglądały jak nówki sztuki :) Możliwe że wloty będę miał używane za kilka dni.

 

Nadkola siedzą seryjne. Powiem Ci że nie wiedziałem nawet, że poza wlotami są także tunele do tego zderzaka. Hmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam na żywo wczoraj rano, fajnie jest :mrgreen:

 

Mój ojciec ostatnio po powrocie z pracy mi powiedział, że zaczepił go kolega w pracy, że jego córka przyjeżdża do takiego Åukasza do Świdra, który ma świra na punkcie beemek - od 3ech dni codziennie schodzi pod blok, wyciąga z garażu zderzak i przymierza do auta! :mrgreen: Ojciec był bardzo zdziwiony, bo jego koledzy z pracy widzieli mnie może raz w życiu :-D Byłam równie zdziwiona co ojciec i w pierwszej chwili nie wiedziałam, co to za Åukasz do którego jeżdżę, ale od razu wiedziałam, że ten Åukasz musiał kupić m-pakiet, w kolejnej chwili wpadło mi do głowy, że to na pewno ty, no i proszę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...