Skocz do zawartości

[E46]* 4 doors for more whores > ELBE


ELBE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ELBE, potwierdzasz swoją osobą, że nie trzeba wydawać grubych tysięcy po to żeby auto wygladało fantastycznie, wysarczy wyczucie i odrobina dobrego smaku!

 

Ja również tak myślę i taki też jest mój plan na ten samochód. Zmiany w tym pojeździe i tak kosztowały kilka tysięcy złotych ale wielu ludzi inwestuje w swoje maszyny wiele więcej. Jeszcze parę pomysłów zrealizuję w trakcie zimy aby samochód był fajniejszy na wiosnę. Najważniejsze to przemalowanie wszystkich chromów na błyszczącą czerń. I inne :)

 

Piękną masz tą bułę, no ale ja już to mówiłem :mrgreen:

 

Dzięki. Mam zamiar z niej zrobić smaczną kanapkę :) Pozdro ziom !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAWEL: Może moja buła jest jedyną e46, która w ogóle komukolwiek się podoba. Hehe. Pozdrrr !

 

VADER: Krzyże kupiłem od handlarza z Allegro od którego masa ludzi je brała. Jego nazwa użytkownika na Allegro to: bmw-parts.eu

Wyślę Ci na priva kontakt do niego. Ewentualnie całe BH włącznie z wmontowaniem krzyży w lampy może Ci zawsze zrobić Prozac.

 

A ja znam taki zespół metalowy jak Twoja ksywa. Hehe. Galeria nosi nazwę Cannibal Corpse dla zwrócenia na nią uwagi. Rozumiesz, marketing i zarządzanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest naprawde dobrze, chyba jedna z przyjemniejszych e46, a biorąc pod uwage że to sedan i ze wygląda kocur, to naprawde ewenement ale wkoncu to stara sprawdzona recepta, gleba i koło, ale słodzą Ci tu strasznie! (no dobra, ja troche też:D) ale przypadkiem nie spocznij na laurach, powoli i ostrożnie do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spocznę na laurach. Hehe. Właśnie zaczynam ogarniać temat zmiany tłumika na coś ciekawszego bo w tej chwili siedzi seria.

 

Druga rzecz, która niedługo będzie zrobiona to przemalowanie wszystkich zewnętrznych chromów (listwy dookoła okien i nerka) na czarny połysk.

 

Lakiernicy bardzo marudzą kiedy mówi się im o chęci malowania chromu. Każdy powtarza, że lakier będzie odłaził. Dwóch z czterech, których o to pytałem nie chciało się tego podejmować w ogóle.

 

Na tę chwilę mam namierzonego jednego lakiernika, który mówi, że może to wszystko przemalować za 300 zł. Plus ewentualnie dodatkowo 100 zł. za demontaż tego wszystkiego z samochodu. Taniej jak na razie nie znalazłem.

 

Więc brnę do celu dalej :) A celem jest spełnienie trzech germańskich prawideł: ciemno /brak/, nisko /jest/, szeroko /jest/. Hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bujonik: Na spocie na Bemowie byłem tym samochodem tylko raz. Było to 31 października i zawieszenie było ustawione dokładnie na taką samą wysokość jak na filmiku z festu. Ale nie było wtedy na spocie Twojej czarnuli. Może przyjechałeś z kimś ? Albo innym samochodem ?

 

Santino: Gdybym kupił shadowline'a i sprzedał moje chromowane listwy faktycznie pewnie by wyszło taniej. Oby tylko udało się te moje chromy sprzedać. Najtańszy shadowline jaki znalazłem na Allegro to cena 200 zł: http://allegro.pl/bmw-e46-ramki-szyb-rynienki-czarne-shadow-line-i1391629218.html Sprawdzę jeszcze, czy nie stoi gdzieś w moich okolicach e46 na części z shadowlinem.

 

Trudniej kupić za małe pieniądze nerkę w kolorze czarny błysk. Ale nerkę można by już pomalować moją.

 

Pomyślimy, zobaczymy. Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bujonik: Na spocie na Bemowie byłem tym samochodem tylko raz. Było to 31 października i zawieszenie było ustawione dokładnie na taką samą wysokość jak na filmiku z festu. Ale nie było wtedy na spocie Twojej czarnuli. Może przyjechałeś z kimś ? Albo innym samochodem ?

 

Nie było go wtedy :mrgreen: Ale możemy zrobić jakiegoś mini-spota bliżej wiosny, bo chciałabym wreszcie zobaczyć na żywo autko Mariusza, poza tym można by spróbować zebrać starą ekipę z eco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ELBE, oj nie byłem w tedy na spocie, beema się polerowała a ja składałem kółeczka:D już niedługo wiosna:) na pewno zaczną się spoty :D

 

bo chciałabym wreszcie zobaczyć na żywo autko Mariusza

, poza tym można by spróbować zebrać starą ekipę z eco :wink:

do wiosny pozostanie w nienaruszonym stanie ( być może szerokości przybędzie ) także co sie odwlecze to nie....

 

co do ekipy wątpliwe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, zorganizuj tego mini spota wczesno wiosennego żeby znowu się nie skończyło na planach :) Kobiety wszyscy posłuchają i się stawią :)

 

Swoją drogą, co to jest za ekipa z "eco" ?

 

dahrek, chciałem nawet zrobić Ci tapetę na pulpit z tego zdjęcia /hehehe :mrgreen:/, ale niestety ma ono trochę za niską rozdzielczość żeby wyglądało to ładnie.

 

seba, Otwock pany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Swoją drogą, co to jest za ekipa z "eco" ?

 

to ekipa z grona, fajne spoty były ( eko to miejsce spotów, tam chyba kiedyś była giełda warzywna ?? ), ogniska, grille palenie laków , ze 4 komplety ja sam ujarałem a co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...