Skocz do zawartości

[E46]* 4 doors for more whores > ELBE


ELBE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ELBE, jakie masz dystanse pozakładane :?:

 

Wydaje mi się, że masz dużo racji z tym, ze przód jest za szeroki względem tylu. Trzeba by zmienić dystans z 15mm na 10mm na przodzie i zobaczyć. Albo zmienić tylny dystans 15mm na 25mm :mrgreen: Haha. Pozdro Aurel ! Mam nadzieję, że moje piwo pomogło Ci w domu w walce z kacem :mrgreen: PS. W Twojej 7er też by się przydały dystanse żeby trochę przytyła :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam... Widziałem dzisiaj autko pod wulkanizatorem , chyba jakieś problemy z tylnym lewym kołem ?? :) ale eLBE NIE POZNAÅEM TWOJEGO AUTA TAKA KOLOSALNA ZMIANA OD OSTATNIEGO MOMENTU KIEDY WIDZIAÅEM TWOJE E46 Jestem pod wrażeniem i chyle czoło ...:) Pozdr można się złapać jakoś przed zimą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że soczewki będą ?

 

BONO: Myślę o zrobieniu BH w tych lampach, które są teraz. Bez soczewki, na czterech krzyżach. Nie wiem tylko jaki będzie efekt. Wiem tylko, że nie będzie tak ciemno jak z soczewką. Kupowanie teraz lamp z soczewką to dodatkowa zabawa i dodatkowa kasa.

 

CZY MA KTOŚ MOŻE FOTKI BH ZROBIONEJ NA CZTERECH KRZYŻACH ?

 

 

To jak robisz Black , to wpasuj Xenon 4300 będzie ładnie w soczewce i nie będzie gryzło się białe światło z pomarańczą, bo jakbyś 8000 załadował to było by jak u mnie w wąskiej, czyli "jak świni siodło" :mrgreen:

 

Kurdę, o xenonie nawet nie myślałem :) Ty to mi zawsze coś wymyślisz :) Hehe. Musżę przekalkulować koszty tego wszystkiego i postanowić co robić z tymi przednimi lampami.

 

 

PS. Tam w tym Otwocku to się coś dzieje? wpadłbym porysować wam podwoziem tych równych dróg na jakiegoś spota czy cuś.

 

Czy coś się dzieje... Hmmm :) Jeździ tych Beemek wciąż masa po nocach :) Spotów tutaj nikt nie wymyśla żadnych. Możesz nas odwiedzić w sobotę za tydzień :) Nawet można by pójść na piwo. Zbierze się parę osób typu Viperstr, Seba, Bumer, Molo. Najwyżej byś się przenocował u któregoś z nas do niedzieli. Jeśli masz ochotę wpaść to odzywaj się do mnie na priv.

 

 

Zawsze myslałem za Tasior to facet :-P

 

AUREL: Zawsze można go poddać kuracji upiększającej i powstanie z niego piękna sexy Tasia :twisted:

 

 

Podoba mi się, ciekawie wyglada taka total seria na pomarańczach położona na glebie z wystajacą felgą :!: Chyba nic jej już nie brakuje :twisted: :twisted:

 

LESIEK: Dzięki, dzięki. Ja myślę, że przydała by się BH jeszcze tutaj bo jakoś tak jasno jest :) Właśnie za bardzo seryjnie :)

 

 

ELBE, jakie masz dystanse pozakładane :?:

 

DAHREK: Założone są dystanse 15mm na wszystkie cztery koła. Niby wąskie te dystanse, ale na prawdę całkiem nieźle pogrubiły ten samochód.

 

 

Wtam... Widziałem dzisiaj autko pod wulkanizatorem , chyba jakieś problemy z tylnym lewym kołem ?? :) ale eLBE NIE POZNAÅEM TWOJEGO AUTA TAKA KOLOSALNA ZMIANA OD OSTATNIEGO MOMENTU KIEDY WIDZIAÅEM TWOJE E46 Jestem pod wrażeniem i chyle czoło ...:) Pozdr można się złapać jakoś przed zimą..

 

PRZEMCIKO: Heja ! Przepadłeś gdzieś zupełnie. Ani widu ani słychu po Tobie :) Ściągałem dziś w wulkanizacji oponę z felgi bo przytarłem felgę o krawężnik i oddałem ją dziś do malowania. Uroki naciągu i felgi wystającej poza oponę. Echhh.

 

No jak widzisz ogarnąłem ten samochód w końcu :)

 

Jeśli chcesz się ustawić to odzywaj się do mnie na priv, na gg lub telefonicznie. Pokazałbyś tego swojego anglika, którego robiłeś :)

 

 

dobra buła :mrgreen: konkretnie wygląda :!:

 

E32MACIEK: Słowa godne konesera :mrgreen: Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ladnie zmienilo sie od samego poczatku tj kupna :wink:

napewno bede obserwowal prace 8)

pzdr

 

RAFAEL: Trzymam Cię za słowo :)

 

 

ELBE masz minusa za zaparkowanie pod blokiem fury przodem, bo mi się tak znudziło ją oglądać, od tyłu - tak jak była parkowana ostatnio - lepiej się na nią patrzy :mrgreen:

 

ANIA: Zmieniam sposób parkowania żeby każdy mógł sobie popatrzeć z każdej strony :mrgreen: Zgaduję, że przejeżdżasz obok mojego bloku ul. Mickiewicza, skręcasz na światłach w ul. Kołłątaja i jedziesz w stronę Warszawy :) Jeśli dobrze kombinuję to dziś ustawiłem Ci samochód przodem /czyli tyłem do ul. Kołłątaja/ :) Trochę to zawiłe :)

 

 

doczekam sie jakiejś jesiennej sesji?

 

JUNIOR: Wyobraź sobie, że specjalnie na Twoje życzenie zrobiłem sesję jesienną. Hehe. Zdjęcia są właśnie w trakcie małej obróbki i niedługo je wrzucę. W miedzy czasie pooglądaj sobie sesje innych czołowych projektów Syndykatu i uzbrój się w odrobinę cierpliwości :mrgreen::twisted::mrgreen::twisted: Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że przejeżdżasz obok mojego bloku ul. Mickiewicza, skręcasz na światłach w ul. Kołłątaja i jedziesz w stronę Warszawy :) Jeśli dobrze kombinuję to dziś ustawiłem Ci samochód przodem /czyli tyłem do ul. Kołłątaja/ :) Trochę to zawiłe :)

 

Źle zgadujesz, jadę cały czas Kołłątaja w stronę Wawy :) Dziś było prawidłowo, widziałam! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dziś jest dzień sesji fotograficznych to dorzucam jeszcze trzy zdjęcia z sesji jesiennej, która powstała na życzenie Juniora :) Za wiele jesieni tu nie widać, ale za to jest ściana w paski :mrgreen:

 

Z góry przyznaję się bez bicia, że od czasu Germanfestu nie wykonałem w samochodzie żadnych modów. Wygląda on tak samo jak na zdjęciach zrobionych właśnie na feście przez Mroczka (strona 2).

 

Mam nadzieję, że kolejna sesja będzie już z BH :)

 

Oto fotki:

 

39727567.jpg

87815559.jpg

86272358.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, samochód jaki jest kązdy widzi....

w okolicy nic bardziej germańskiego się nie toczy, szerokością pozamiatał mimo że felga nie 3 częściowa, brawa dla tego PANA za upartość w dążeniu do celu mimo przeciwności które zawsze gdzieś były, oby tak dalej. Fotki przy ścianie świetne, oddają klimat, nie ruszaj pomarańczy ani chromów....wiesz dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura dla mnie kosa, nie jestem przekonany do sedanów, zwłaszcza przed liftem ale tutaj jest miód. Nie powstydziłbym się takiego sedana. Od siebie chyba bym tylko nerkę zmienił na czarną :-P

 

Dzięki Twojemu auto widzę, że mogę rozszerzyć zakres poszukiwań i nie patrzeć ślepo na coupe:P

 

Na pewno będę śledził Twój projekt. Powodzenia kolego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...