Skocz do zawartości

[E46]* 4 doors for more whores > ELBE


ELBE

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, auto jest zrobione i jeździ jak każdy normalny samochód.

Brak mi czasu na jakąś fajną sesję przez dużą ilość pracy oraz prace przy aucie a nie chcę pstrykać zdjęć pod stodołą.

Będę w Osiecku więc może tam się zrobi sesję a jak nie to ogarnę ją niedługo.

 

Acha, będę też na Mapet Tuning Show w Bełchatowie. Tak czysto informacyjnie piszę :)

 

P o z z z z z d r ó w e n c j a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dzięki ziooom !

 

- - -

 

Jako że zdjęć z Osiecka mamy prawdziwy wysyp to udało mi się znaleźć aż jedno zdjęcie mojego dziecięcia z tegoż zlotu. Wklejam:

 

dsc00542bt.jpg

 

O ! Jest i drugie :mrgreen:

 

img1961vp.jpg

 

Jeśli pojawią się jakieś kolejne to będę aktualizował tutaj.

 

Własną sesję także spłodzę tylko muszę znaleźć na to czas.

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia, pozd(RRR)o !

 

- - -

 

W końcu się zebrałem i spłodziłem małą sesję. Aparat jak zawsze do bani ale starałem się trochę te fotki podratować. Wrzucam zdjęcia w dużych rozmiarach na wypadek gdyby ktoś miał ochotę wydrukować sobie plakat, fototapetę lub... papier toaletowy :mrgreen:

 

Lokacja: Otwock. Ciężko znaleźć w naszym zadupiu jakieś ciekawe miejsce do zdjęć.

 

Czas spać bo już upadam na twarz.

 

S T A R T --->

 

P1090357.jpg

P1090371.jpg

P1090456.jpg

P1090561.jpg

P1090355.jpg

P1090348.jpg

P1090513.jpg

P1090412.jpg

P1090545.jpg

P1090538.jpg

 

<--- S T O P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile przeważnie za kompaktami i sedanami średnio się oglądam, o tyle za Twoim głowa dwa razy by mi się obkręciła :)

Na fotografiach mega czysto ta stylistyka wygląda, no i dbanie o szczegóły - pięknie.

Nie zastanawiałeś się nad kierą? Zdjęcie środka w pięknych skórkach, etc. a tu ta kiera - zdecydowanie autko zasłużyło sobie na lepszy ster ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest idealnie gleby na tyle nie ruszaj bo opuścisz tył to i przód będzie trzeba by podrównać. Jest równo jest klin jest dobrze

 

Robiłeś już te kąty ile powychodziło?

 

spróbował bym na biały lub dymiony kierunek tu mam taki niesmak jakiś wcześniej pomarańcz leżał jak ulał do obecnej koncepcji mam mieszane uczucia rzuć na podmiankę to się oceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elbe, za każdym "odsłonięciem" swojego samochodu pokazujesz o klasę wyższy poziom swojego samochodu :twisted: Już na 17" podobało mi się to e46, mimo tego, że jest to przedlift których nie lubie :P a teraz to jest naprawde za***iście ładne BMW :!:

 

Gratuluje zapału i pięknego samochodu :!:

 

 

pozdro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mordeczki za dobre słowo. Od razu się człowiekowi lepiej robi. Hehe.

 

Dzięki także za przerzucenie mojej suczy do * P O L I S H - D E F I N I T I O N *. Niby mała rzecz a jednak poziom dumy wzrasta :)

 

Auto wymaga jeszcze dorobienia i poprawienia pewnych rzeczy ale sukcesywnie będę nad wszystkim działał.

 

Hmmm, co do wysokości tyłu mi także się wydaje, podobnie jak Czarnemu, że jest dobrze. Brałem go niżej o te parę milimetrów ale zdawało mi się, że jest już za nisko. Hmmm... popatrzę jeszcze, może się to w mojej głowie ułoży jakoś.

 

Kiera Mpakietowa to byłaby super sprawa tutaj. To jasne, ale jej koszt totalnie zniechęca mnie do zakupu. Na razie zostanie to co jest, mam inne rzeczy do roboty.

 

Kątów jeszcze nieustawiłem, pojechałem na geometrię, przed geometrią wrzucili auto na szarpaki, okazało się że dwa sworznie w lewym wahaczu przednim są wybite oraz obie tuleje przednich wahaczy więc geo nie była robiona. Muszę to naprawić i dopiero będą kąty ustawione. Zawsze coś się musi spierniczyć.

 

Wiem że kierunki są kontrowersyjne, szczególnie na tyle to wygląda mizernie. Zrobię jakieś VT i wrzucę to się oceni.

 

lesiek, ja do dziś nie mogę tego pojąć czemu to auto podobało się ludziom na tamtych 17". To sprawa z archiwum "x" :)

 

Co do rozmiaru hamulców to przyjmuję to do wiadomości /nie pierwszy raz z resztą/.

Problem w tym, że żeby w tym aucie zrobić wszystko tak aby nie można się było czepić niczego to potrzeba góry kasy i tutaj pojawia się problem :)

 

...

 

Jak to miło wysączyć sobie dwa piwka z wieczora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELBE, Po pierwsze to wielki szacunek za nerwy jakie Cie kosztowało uzyskanie takiego efektu... Ale chłopie naprawdę warto było bo auto jest KOSA. Twój sedan wygląda naprawdę super, wnętrze świetnie się kontrastuje z lakierem. Może kiedyś obczaję na żywo i pogratuluje pięknego sedana.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utaś, dzięki ziomsss. W takim razie do zobaczyska gdzieś wcześniej czy później na żywo. Pewnie będzie to gdzieś dopiero na początku kolejnego sezonu.

 

czpieniu1, dzięki x2 a panią trzeba będzie przebrać w kieckę z dziurkami na sutki i zrobić drugą sesję :mrgreen:

 

seba, dzięksss x3. Coś pomyślę nad tą glebą, popatrzę z prawa i lewa, pokombinuję, poczekajmy i zobaczymy. Lotka faktycznie by tutaj dużo dała i pewnie wcześniej czy później wleci. Mam jeszcze trochę innych pomysłów: dużo głośniejszy wydech, polakierowanie tylnych kierunków na czerwono... i tak w kółko.

 

Raz jeszcze dzięki Ci za całą robotę przy tym aucie. Jesteś ojcem chrzestnym i zarazem matką chrzestną tego projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...