Skocz do zawartości

[E46]* 4 doors for more whores > ELBE


ELBE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tak, już wszystkie fotki działają. Jeśli ktoś z Was wciąż ma z nimi problem niech odświeży stronę. Cała witryna na której są zdjęcia nie działała z rana. Na razie nie przerzucałem ich na inny serwer.

 

Jeśli znów nie będą się wyświetlały to napiszcie. Przerzuce wtedy wszystko na inny serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mordeczki !

 

 

 

>>>

Hubus, widziałem Twoje auto jakiś czas temu w Radości stojące obok sklepu przy stacji. Przyciąga oko. Daj tylko lepsze fele i będzie git.

 

 

 

>>>

Szkoda ,ze pół sezonu Ci przeleciało.

 

No niestety, jak się człowiek ociąga to tak to jest. No ale robota będzie wykonana dobrze i już na ostatni zlot /Osieck/ auto będzie. Mnie to powala czasami jak patrzę jak niektórzy szybko składają auta. Jak oni to robią :)

 

 

 

>>>

Super efekt! Teraz diodowe lampy na tył i klapa CSL

Powiedz mi ile kosztuje jeż bo mi też faluje

No i jak dywaniki i od kogo kupiłes bo tez musze do siebie sprawic a wole jakies sprawdzone

 

Do lamp i klapy jeszcze daleka droga tutaj :) Mam urlop, zaraz lecę do garażu maować zaciski klocków na srebrno.

 

Jeża najtaniej kupisz u Maćka. Taniej niż na Allegro. On Ci poda cenę. Ja brałem u niego.

 

Dywaniki kupiłem od użytkownika "PFI" na Allegro. Noszą one nazwę "Lux". Nie są to najgrbusze jaki on sprzedaje. Te moje są trochę cieńsze od oryginalnych i muszę powiedzieć, że jakość jakoś mnie nie powalliła na kolana. Auto mało jeździ a dywanik kierowcy ma już pod nogami widocznie wyrobione miejsca w których podczas jazdy znajdują się pięty.

 

W każdym razie oferują oni też grubsze dywaniki i twierdzą, że są tak grube jak oryginały. Cena trochę wyższa.

 

 

 

>>>

grabol, nadkola są zrobione bardzo dobrze, jestem zadowolon. Kiedy mam przyprowadzać moją świnię ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--=CZARNY=--, składam, składam. Chcę wykonać to wszystko co sobie założyłem, siedzę na urlopie i dłubię. Wczoraj zacząłem malowanie zacisków ale kurdę mam farbę Hammerite na rdzę która schnie parę godzin i się schodzi z tym. Niech to szlag...

 

KUJON, no zobaczymy co będzie z tymi moimi dywanikami PFI za jakiś czas.

 

wally, fotki słabe bo nie mam dobrego aparatu a dobra sesja podsumowująca będzie. Mam już namierzonych kilku fotografów i do któregoś uderzę kiedy pojazd będzie gotowy. Jednym z namierzonych jesteś Ty. Hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstrowi Elbe to aż piwo sie wygazowało w gardle jak nas ujrzał i kobieta w postrach wpadła, ze gangsterka sie wtoczyła :mrgreen::twisted:

 

A tak na poważnie to po wielkie pokłony dla Majstra za wytrwałość i dobrą robotę którą wykonał!!! Zobaczyłem, pomacalem i złego słowa nie można powiedzieć... Wszystko profi ogarniete i zostały same drobne kosmetyczne detale. W sumie gdyby nie te "detale", to każdy z nas utracił by już swoje "hobby" :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Zebrało mi się odrobinę zdjęć na twardym dysku toteż śpieszę wrzucić je na forum :) Z góry mówię, że nie przedstawiają niczego bardziej konkretnego tylko zwyczajne dopieszczanie działa.

 

Płeć piękna upięknia ranty --->

P1090347.jpg

 

- - -

 

Rozpórka od Staffa już od dawien dawna zamontowana ale zdjęć na aucie jeszcze nie wrzucałem toteż nadrabiam teraz. Staffa lakieruje chyba te rozpórki farbami plakatowymi bo już po paru miesiącach wyrastają na nich piękne kwiaty. Poczekam jeszcze jakiś czas aż kwiaty eksplodują i polakieruję ponownie.

 

IMAG0304.jpg

IMAG0296.jpg

 

- - -

 

Wycieraczki polakierowane na nowo po prawdopodobnie czternastu latach jeżdżenia na aucie.

 

IMAG0271.jpg

 

- - -

 

Lusterka zdjęte do lakierowania:

 

IMAG0103.jpg

IMAG0094.jpg

IMAG0089.jpg

 

- - -

 

Nowy plastik lusterka. Zamiennik z Allegro. Pasuje tak samo dobrze jak oryginał więc polecam.

 

IMAG0221.jpg

 

- - -

 

Polakierowane plastiki lusterek:

 

IMAG0266.jpg

 

- - -

 

Nowe podszybie. Początkowo chciałem lakierować stare ale za bardzo połamała się na nim guma więc przebolałem te 180 zł. i zapłaciłem za ten kawałek nowego plastiku:

 

IMAG0261.jpg

 

- - -

 

Po lakierowaniu wszystkie elementy zostały spolerowane. Tutaj przednie nadkole zmatowane do polerki:

 

IMAG0251.jpg

 

- - -

 

Lakierowanie zacisków hamulców na srebrno:

 

IMAG0105.jpg

IMAG0129.jpg

IMAG0126.jpg

IMAG0141.jpg

IMAG0138.jpg

IMAG0135.jpg

IMAG0113.jpg

IMAG0215.jpg

IMAG0210.jpg

IMAG0110.jpg

IMAG0219.jpg

 

- - -

 

Tak, wiem, same duperele ale mam zdjęcia więc wrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...