Skocz do zawartości

[E46]* 4 doors for more whores > ELBE


ELBE

Rekomendowane odpowiedzi

Elbe zacne koło.Jak to wszystko spasujesz bedzie malina.Tak jak przedmówcy pisza.Teraz najwiecej roboty i zabawy.Aby nic nie docierało bedzie walki i walki i aby nie zakryc kola tak jak np.Giani. choc juz to chłopaczyna nasz poprawia.Bierznik chowaj pod błotnik .Naciag i felga aut poza auto.Bedzie oprawca nie milosierny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

MAREK GERMAN, faktycznie dużo u nas jeździ BMW w Otwocku ale jakieś 99% z nich to nic ciekawego. Speca od robienia nadkoli także tutaj brak więc strach pomyśleć co to będzie :)

 

bono-e30, weź mnie nie dobijaj :-P

 

GERMAN, powalczymy i zobaczymy co z tego będzie. Jutro możliwe że będzie próba włożenia kół na samochód bo opony już są naciągnięte i koła stoją obok mnie w pokoju.

 

w1dawca, muszę Ci powiedzieć że mnie NIE USPOKAJASZ przed walką swoimi słowami :)

 

Czesiio, o !

 

kalina, już blisko próby upchania. Hehe. Miałem małe problemy finansowe i do tego brak czasu ale już ostro wystartowałem z tematem. Koła są gotowe do założenia na samochód. Może jutro się uda.

 

dahrek, nie miałem pieniędzy :)

 

2low2go, respekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niech Ci będzie. Dzisiaj na felgi zostały naciągnięte opony więc wrzucam zdjęcia.

Robiłem je niestety przy pomocy aparatu na zęby, stąd ta boska jakość.

Dużo jest tych zdjęć ale wrzucam wszystko. Może się komuś, kiedyś, gdzieś do czegoś przydadzą.

 

Przód:

9"x18"ET6 rant 3" cale + Nankang AS-1 205/40 R18 86H XL, fabrycznie nowe.

Myślałem że wyjdzie tutaj bardzo mocny naciąg ale nie jest tak. Naciąg jest z zachowaniem przyzwoitości :) Jako minus AS-1 uważam niezbyt ładny kształt bieżnika ale może nie będzie tego bardzo widać na przodzie.

 

IMAG0921.jpg

IMAG0920.jpg

IMAG0918.jpg

IMAG0916.jpg

IMAG0910.jpg

IMAG0907.jpg

 

 

Tył:

10,75"x18" ET11 rant 3,75" cala + Dunlop SP Sport Maxx 245/35 ZR18, używane ale w bardzo ładnym stanie i z masą bieżnika.

Dunlopy ładniej się tutaj naciągnęly niż Nankangi na przodzie.

SP Sport Maxx mają ładniejszy bieżnik niż AS-1. Nie jest to "jodełka" ale wygląda przyjemnie dla oka.

 

IMAG0963.jpg

IMAG0961.jpg

IMAG0959.jpg

IMAG0957.jpg

IMAG0952.jpg

IMAG0950.jpg

IMAG0949.jpg

IMAG0948.jpg

IMAG0942.jpg

IMAG0940.jpg

IMAG0937.jpg

IMAG0936.jpg

IMAG0935.jpg

IMAG0929.jpg

 

Na koniec wszystkie razem:

 

IMAG0926.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie grubo :twisted:

ten nankang to bieznik podobny do dunlopa sp sport 01, ktorego mam teraz na przodzie (z reszta w takim samym rozmiarze) i dobrze wyglada jak dla mnie.

sport maxxy mialem w tamtym roku na tyle i oba tez dunlopy sobie chwale. ladnie sie ukladaja, ale i przede wszystkim dobre wlasciwosci jezdne maja. po przygodach z chinczykami nie wiem czy by, teraz sie zdecydowal na chwalone nankangi. oby bylo dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajajaj ktos tu ładnie zamieszania narobi jak to z rozsadkiem poupycha w auto :twisted:

 

Na tych seryjnych srubach krec negat na maxa tam i tak przesady nie zrobisz na tym a lepiej troche wiekszy negat niz daszek nad opona która mimo tego ze bedzie zakryta dalej bedzie obecierała a najlepiej to kup cambery i bedziesz miał wygode (ludzie mysla ze jak ktos kupuje cambery to zaraz beda leciały negaty po 4-5 stopni ale tu nie o to chodzi Elbe)

 

same felgi z oponami wygladaja juz mocno soczyście :D a na aucie moze byc jeszcze lepiej takze działaj powoli ale skutecznie i pamietaj nic na siłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegos takiego jak "za szeroko" może byc tylko za wąsko Elbe.Czekamy

 

Jestem tego samego zdania.

a ja wręcz przeciwnie, czego mamy wiele przykładów na forum, choć w tym przypadku patrzac na suche dane to jakiegoś mega walca znów nie będzie, kwestia tylko umiejetnego zgrania z budą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...