Skocz do zawartości

[E46]* 4 doors for more whores > ELBE


ELBE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

--=CZARNY=--: Racja. Doszedłem do wniosku że jednak Mpak musi w E46 być bo bez niego ten model nie ma charakteru i jestem bardzo zadowolony teraz. Chodzę dookoła samochodu z uśmiechem na twarzy.

 

marian: Jak wyżej.

 

Ania: Skoro już wszyscy wiedzą, że do mnie przyjeżdżasz to teraz brakuje tylko plotki że mamy romans :mrgreen: Zadziwiające jest to że w tej naszej wiosce naprawdę chyba każdy wszystko o każdym wie :)

 

Rafał B: Zastanawiałem się nad tym emkowym zderzakiem ale Mpakietowy podoba mi się aktualnie bardziej. Zobaczymy czy mi się nie odmieni.

 

PATT: Widać ten charakterek BMW teraz. I od razu jest te 10 kM więcej podczas jazdy :mrgreen:

 

mroczeq: Mnie tak wzięło na zbrojenie po zlocie w Kozienicach po tym jak zobaczyłem, że moja E46 zaczyna odstawać od Seby coupe. Muszę go trochę podgonić :) Teraz zastanawiam się nad tym wnętrzem: http://allegro.pl/bmw-e46-nie-m3-sedan-skora-indyvidual-sportsize-i1665045047.html - Ale nie jestem przekonany bo chciałem jasną skórę. Boję się że będę czuł niedosyt jak włożę tę brązową.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Wczoraj został założony tylny zderzak Mpakietowy oraz nowa tylna klapa. Listewki aktualnie się malują sprayem pod garażem. Oto dwie fotki:

 

IMAG0650---Kopia.jpg

 

IMAG0652---Kopia.jpg

 

Tradycyjnie już Seba powinien otrzymać moją pierwszą córkę za żonę za całą pomoc. Hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--==maly==--: Nie zrobię już fotek raczej przed festem bo nie będę miał kiedy. Może jakieś zdjęcia powstaną na samym feście a jeśli nie to zaraz po nim zrobię sesję żebym się mógł napawać nowymi zderzakami. Hehe. W każdym razie będziesz zapewne w Tarnowie więc rzucisz okiem jak to wszystko wygląda teraz.

 

Nad progami się właśnie zastanawiam.

 

A tak w ogóle widziałem Cię z dziewczyną i dzieckiem wczoraj w Arkadii. Szliśmy za Wami do toalety /jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało/ :twisted:

 

patryczken16: Widziałem te fotele na żywo i powiem Ci że robiłyby robotę /mimo że wcześniej sam nie byłem do nich przekonany/. Bardzo fajny kolor ale stan fotela kierowcy mi się nie podobał więc nie kupiłem. Cena 2300 zł. za wszystko to co znajduje się w ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi ja bym chyba olał w sedanie bo to minimalna różnica w Coupe bardzo poprawiają wygląd.

Jeżeli nie masz to pomyślał bym tylko nad lotką m pakiet na klapę bo nie pamiętam czy była u Ciebie.

 

Trzeba było zaczepić ja nie bardzo się rozglądam i kompletnie nie mam pamięci do twarzy nigdy nie poznaje ludzi :lol: .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę nad tymi progami. Muszę dokładnie przyjrzeć się na żywo jakiemuś sedanowi z Mpakietowymi progami. Ostatnio minął mnie taki na drodze i muszę powiedzieć, że widać całkiem nieźle iż są one inne.

 

Lotki także nie mam. Pomyślę nad tym. Obecnie moje dwa priorytety to znalezienie skórzanego wnętrza Sportsize w każdym kolorze poza czarnym. A drugie to felgi i najprawdopodobniej będę celował w 18 cali bo w tej chwili mam poważne problemy z jazdą na 17 calach po spowalniaczach i innych dziwactwach bo Mpakietowy zderzak jest bardziej wysunięty w przód samochodu od seryjnego i o byle co można go walnąć.

 

Dodatkowo ciężko spasować nadkola z kołami przy 17 calach bo musiałbym jeszcze niżej samochód ustawiać a wtedy już nigdzie bym nie wjechał tym. Już w tej chwili wjeżdżam do garażu nie dość, że po deskach to jeszcze tyłem bo przodem się już nie da :lol:

 

Nie chciałem Wam w Arkadii zaburzać tej rodzinnej sielanki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oglądałem autko na germanfest i powiem tak; wszystko jest ok, m-pak to sympatyczny dodatek , shadow tez jest ok, czarna nerka niczego sobie ale...akurat tutaj , przez te wszystkie zabiegi autko utraciło całkowicie swój charakter, stało się zwykłym , ładnym e46 w m-paku i tyle. Dużo bardziej podobał mi się ten samochód na samym początku z glebą i kołem. Wtedy się za nim oglądałem , podchodziłem i mi się morda cieszyła teraz autko stało w rzędzie i nie wyróżniało się już niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

david, niech Cię dunder świśnie :) Wiedziałem że coś takiego mi tutaj napiszesz. Wiem jaki masz gust i rozumiem Twoje podejście do mojego "projektu", że tak się wyrażę, ale poprzednia forma tego samochodu totalnie mi się znudziła.

 

Było trochę sympatyków tej mojej buły ale chcę iść dalej, robić nowe rzeczy, aktualnie obrałem kierunek German style i chcę zrobić z niej ciemną, agresywną bułę. Ja osobiście jestem strasznie zadowolony z tego jak ten samochód teraz wygląda. Mam nadzieję że jeszcze Cię jakoś pozytywnie zaskoczę. Pozdrrr ziooom !

 

sebas, specjalnie ją tak postawiłem przodem żeby było ją dobrze widać. Hahaha. Żartuję ale faktycznie to byłem ja pod Promenadą.

 

- - -

 

Zebrałem trochę zdjęć z Germanfestu na których widać jak samochód aktualnie wygląda po montażu zderzaków Mpakietowych tak więc wklejam poniżej. Dużo tego ale co tam:

 

P1080004.jpg

Obraz-3972.jpg

img2605kopiowanie.jpg

dsc2343800x536.jpg

dsc2342800x536.jpg

dsc2319800x536.jpg

dsc2318800x536.jpg

dsc2317800x536.jpg

dsc08975c.jpg

dsc08956x.jpg

DSC08436.jpg

DSC01890.jpg

DSC01888.jpg

20110627120104-affe5bdd.jpg

20110627120044-95f58ad5.jpg

20110627120012-df81ae42.jpg

20110627115534-e2bb8e58.jpg

20110627114912-4a53c5c8.jpg

268679-248644215150069-100000134764665-1231016-332.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziadzio20, pauloE36: Respect 8)

 

goryl: A co ja poradzę, że paparazzi żyć mi nie dawali :mrgreen:

 

tarq: Najpierw dokończ e36 :)

 

brilliantrot: Czasem żałuję że moja nie jest w kolorze Twojej. A tak w ogóle mógłbyś w końcu pokusić się u Ciebie o vadery obszyte jasną skórą. Byłaby kosa.

 

dahrek: Jak już robiłeś foto to mogłeś przy okazji oprzeć o mój samochód swoją dziewczynę :-P Hehe.

 

- - -

 

Żeby nie było że nic się nie dzieje to wklejam zdjęcia wlotów powietrza do przedniego zderzaka Mpakietowego których brakuje w samochodzie. Wloty czekają aż kupię jeszcze do nich przednie nadkola.

 

IMAG0700-wybrane-copy.jpg

IMAG0703-copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że zaplanowałem sobie głębszą germanizację samochodu to zakupione zostały dziś felgi:

 

AC Schnitzer Rennsport Typ 2 by Ronal

przód 9"x18"ET6 rant 3" cale

tył 10,75"x18" ET11 rant 3,75" cala

 

Teraz zacznie się kombinowanie jak to upchnąć. Przeróbka nadkoli będzie niezbędna.

 

Oto kilka zdjęć felg przednich:

 

20110803024.jpg

20110803026.jpg

20110803030.jpg

 

A oto szybka przymiarka felgi tylnej na samochodzie. Samochód oczywiście jest brudny co nas nie dziwi oczywiście mając na uwadze nasze piękne lato :)

 

IMAG0871.jpg

IMAG0873.jpg

IMAG0875.jpg

IMAG0876.jpg

IMAG0880.jpg

IMAG0885.jpg

IMAG0886.jpg

 

- - -

 

SZUKAM DO TYCH FELG UŻYWANYCH OPON, W DOBRYM STANIE, W ROZMIARACH:

przód 215/40/18

tył 245/35/18

Jeśli ktoś posiada coś do sprzedania, proszę o kontakt na PW lub GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...