Skocz do zawartości

[E46]* 4 doors for more whores > ELBE


ELBE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czarny, auto w żadnym wypadku nie jest skończone. Po prostu wciągnęły mnie inne rzeczy w życiu i BMW trochę poszło na bok. W każdym razie muszę wrócić do robienia go dalej bo pomysłów mam jeszcze wiele do wykonania.

 

Na chwile obecną na co dzień jeżdżę Nissanem Sunny 1.4 1994 z gazem bo potrzebowałem takiego szajsu do dojeżdżania codziennie około 53 km do pracy w jedną stronę. Najlepsze że moje twarde BMW przy tym potworze wydaje się być super komfortowym autem :mrgreen:

 

Oto mój szrot:

C27466207-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

tazunio - - - > Dzięki !

 

przemciko - - - > Żyję, auto wciąż jest w moich rękach tyle, że mało użytkowane bo mam daleko do pracy i drogo podróżowanie BMW by mnie kosztowało [instalacji gazowej brak]. Auto wciąż wygląda tak jak wyglądało. Aktualnie tuning został wstrzymany na pewien okres przez brak czasu.

 

Co do powrotu na scenę to mam nadzieję, że dam radę ale auto będzie szło w innym kierunku. Dokładnie w kierunku bardziej do komfortowej jazdy. Będę szukał węższych kół i auto pójdzie do góry. Zmęczyłem się jazdą zgermanizowanym samochodem. Szczególnie, że stan dróg u nas jest fatalny. Planuję więc nową wersję tego auta za jakiś czas. Po wykonaniu planu nastąpi sesja foto :)

 

* * *

 

Acha, wszystkie zdjęcia znikły w tej galerii przez nędzny portal hostujący fotografie. Muszę je wszystkie zaktualizować tak aby galeria wyglądała tak jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Znowu właśnie w ostatnim zaczyna się coś dziać z autem. E46 jest wciąż w moich rękach i zostaje u mnie. Obecnie demontuję z niej niskie zawieszenie i skręcane koła. Przerabiam ją na możliwie ładną serię [ lub 'Top serię :) ]. Felgi 'Styling 69' 4x 8,5J/18" zakupione i już pomalowane proszkowo. Teraz dobieram opony.

 

Żegnaj GERMAN STYLU ---> Witaj NORMALNA JAZDO :)

Dość mam telepania na glebie po dziurach i uważania na byle przeszkodę na drodze :)

 

Wszystkie zdjęcia w galerii postaram się wstawić jeszcze raz bo mam kopię całej galerii na dysku. Jak auto będzie już złożone w nowym wydaniu także postaram się zrobić sesję i wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaleństwo / [K]oks / eks ? :D

 

Starość ku*** Starość :mrgreen:

 

hehe dobre Dahrek :mrgreen:

 

ELBE, tak jak mówiłem ostatnio jak byliśmy z Kretem u Ciebie, że szkoda tego gjermańca bo było naprawde fajnie, trzeba było dolatać sezon i zakonczyc w Osiecku porannym kacem :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åuki, za późno. Seryjne zawieszenie włożone. Tył auta nie wygląda źle ale z przodu jest koza fatalna. Tragicznie to wygląda. Już myślę żeby z powrotem włożyć Ta Technixa na przód i skręcić go na maksa do góry a na tyle zostawić seryjne sprężyny i amory bo się nie da patrzeć na to co jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...