Skocz do zawartości

[E46]* 4 doors for more whores > ELBE


ELBE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Świetnie, że w końcu się udało z kołami, czekam na efekt finalny i tak jak przedmówcy mówili, nadkola rób przemyślanie, żeby nie było kilo szpachlexu i daszków zakrywających felgę, musisz na spokojnie przymierzyć z oponą i poustawiać negaty, wtedy zobaczysz czy wystarczy lekko zrolować czy jechac po całości, są na forum ludzie w tym temacie ogarnięci, także ktoś Ci na pewno pomoże.

 

P.S. Będzie to chyba druga po Germanie ostro zgermanizowana buła na tym forum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam wszystkim za słowa zagrzewające do walki z zainstalowaniem tych kół w samochodzie oraz za rady :) Roboty trochę z tym będzie. Już widzę tę litanię problemów.

 

Najpierw założymy to na samochód, później trzeba będzie przerobić nadkola, na początek tylne.

 

W tej chwili myślę nad dwoma rozwiązaniami:

a) nadkola na ostro /bez rantu/

B) dospawanie nadkoli. wtedy może udało by się zachować ich rant.

 

mroczeq, właśnie teraz załapałem jakie Ty masz kłopoty ze znalezieniem felg przez ten odmienny otwór centrujący w E39.

 

czesiio, jeśli na tył włożę 245/35/18 to jeśli dam na przód 215/35/18 to przednie koło będzie około 20mm niższe od tylnego. To dużo.

 

Wybór więc będzie pomiędzy 215/40/18 i 205/40/18 tylko tę drugą ciężej jest kupić za przystępne pieniądze. Na tę chwilę więc wszystko wskazuje na 215/40/18.

 

agressor, rotory są pomalowane w tych felgach. wyglądają w porządku. Aktualnie zostają tak jak są.

 

bono, to nie są felgi Grabola. Ja nawet Grabolowych felg nie widziałem nigdy na żywo mimo że jego samochód stacjonuje ze 3 kilometry od mojego domu.

 

kalina, tak jak pisze dahrek, ranty dokupił poprzedni właściciel felg więc musisz pytać jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...