Skocz do zawartości

[E36] Rafael 328i Coupe


Rafael

Rekomendowane odpowiedzi

tak mialem 325

powiem tak mialem zdrowe 325 i roznicy zbytniej nie widze,moze 2,8 ciagnie troche lepiej z dolu ale znow ma slabsza gore

w 2,8 nie czuc tego tak poniewaz ma ori dluzszy most niz 325

spalanie tez na podobnym poziomie z lekka przewaga na plus w 328(pali litr,pol litra mniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Miałem już dawno napisać w tym temacie i nie wiem jak to się stało że nie napisałem :? Otóż auto oglądałem przed paroma tygodniami i powiem wam że ze świecą szukać tak ładnie utrzymanego egzemplarza. Blacharka jak i wnętrze igła, silnik wydaje z siebie pomruk który zwala z nóg i do tego mody które idą w jak najbardziej w słusznym kierunku. No i sam właściciel wraz z dziewczyną, bardzo mili ludzie z którymi fajnie było pogadać i bardzo się cieszę że miałem okazję ich poznać. Załóż te nakładki na felgi :!::mrgreen: Obniżyłeś ją trochę czy mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze auto sie podoba :wink:

Ale jestem chyba inny i bardziej podoba mi sie bez dekla z tym ze srodek jest czarny i kolo sie poprostu gubi...

wiec jest plan na przyszly sezon :twisted:

zrobi mi ktos VT na bialy lub zloty srodek ? bardziej jestem za bialym ale chcialbym pogladowo zobaczyc jakby to wygladalo...

img0473a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na dekielkach o niebo lepiej :!: Co do samego autka przepięknie wygląda na takim obniżeniu i z m-pakiecikiem :mrgreen: Fajny patent z lampami masz zrobiony (jeśli dobrze widzę to masz wyciągnięte szklane kółka :?: ) Jak to świeci :?:

 

PS.

Mógłbyś podać rozmiary opon jakie masz naciągnięte z przodu i z tyłu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...