Skocz do zawartości

[E36] MOMI///323i


MOMI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

nie wiem jak śmigała za Twoich czasów Hubert, ale teraz jest naprawde dobrze, niejedno 325 czy 328 sie o tym przekonało... Zresztą E36 z M54 także zbytnio nie ucieka...

Fakt jest taki, że powoli zbliża się rozstanie i zbieranie monety na coś innego, dlatego w niedługim czasie auto wyląduje na allegro, a przed tym dam ogłoszenie na forum...

Binio zawsze możesz kupić :mrgreen:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak śmigała za Twoich czasów Hubert, ale teraz jest naprawde dobrze, niejedno 325 czy 328 sie o tym przekonało... Zresztą E36 z M54 także zbytnio nie ucieka...

 

M54 mówisz zbytnio nie ucieka... :lol::lol::lol: Chyba następnym razem muszę filmik nagrać by głupot nie pisał :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Z pewnością ktoś rozsądny kupi to auto bo naprawdę nie często się spotyka takie samochody na ulicach...tylko ,ze ja nie jestem rozsądny :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat nie miałem na myśli Twojego gejowoz... tfu cabrioleta :mrgreen: bo z Tobą nie stawałem tylko z turasem więc... :roll: zresztą nie ważne, ktoś kto nią jeździł wie o czym pisze, a m54 zbytnio nie ucieka - nie oznacza, że jej nie objeżdża pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi znowu ta zielona za bardzo nie uciakała jak jechałem za nią więc co>?

też mogę się z m54 łapać :-P

 

a powaznie moi mili to kierowca ma zawsze duże znaczenie...kazdyjeździ inaczej.

 

a zielona naprawdę dobrze chodziła, rondka i zakręty nie było problemów :mrgreen:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha panowie co wy gadacie 8,5 i 10 to nagle za mało na PD?

Trzeba mieć bęben od pralki żeby koledzy przyklasnęli?

To auto jest już w PD dawno a wygląda jak wygląda od chyba 2008r kiedy to forum dopiero powstawało a 90% ludzi, którzy tu dzisiaj są nie wiedziało co to german skręcana felga i gwint.

Normalnie zaraz wam bany porozdaje za te głupoty które wypisujecie 8,5 i 10 to nie german :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas dziękuję bardzo za wyróżnienie ale moim skromnym zdaniem to auto było już w PD za czasów Małego i od tamtego czasu zbyt wiele się nie zmieniło, a ja stworzyłem ten temat tak naprawdę tylko w celu przypomnienia i pokazania jak auto obecnie wygląda, dlatego też jak dla mnie może zostać w seryjnych...

 

Czesio, Arass możliwe że trochę mało skręciłem w dół, ale co do szerokości to według mnie 8.5 i 10 w E36 jest wystarczająca... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaraz wam bany porozdaje za te głupoty które wypisujecie 8,5 i 10 to nie german

 

Może i german. Nikt nie powiedział że nie.

Ale na PD to jednak jakiejś porażającej furory nie robi.

 

Czesio, Arass możliwe że trochę mało skręciłem w dół, ale co do szerokości to według mnie 8.5 i 10 w E36 jest wystarczająca... pozdro

 

Auto ładnie się prezentuje ale według ogólnego schematu koła powinny wystawać za obrys, a tu mimo że jest 8,5 i 10'' to koła są głęboko schowane, szczególnie tył.

Co do przodu to potrafie to zrozumieć bo jest mocno opuszczony.

 

W jakim setupie masz te felgi?

rant rotor et bęben

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ja wiem jedyny własciwy german to auto Bujonika a my wszyscy frajery jestesmy :lol::lol::lol:

 

To auto jest już w PD dawno a wygląda jak wygląda od chyba 2008r kiedy to forum dopiero powstawało a 90% ludzi, którzy tu dzisiaj są nie wiedziało co to german skręcana felga i gwint.

 

Dokładnie Mały ma 100 % racji. Do tego pologowali sie znawcy w 2010 i teraz będa trendy wyznaczać, mówić co jest dobre a co nie...ręce opadaja normalnie.

 

Teraz jest to 323i Momiego i on może być z niego zadowolony :lol:

Biała e30 też kilka razy gościła w PD jak zmieniała właścicieli nie widze w tym nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?t=2611

to jest temat tego auta w PD i niech tak zostanie, ewentualnie można te moje nowe fotki wrzucić w ramach aktualizacji i będzie dobrze... Bo tak naprawdę z wyglądu za mojej kadencji zmienił się tylko tłumik na dwie rurki, bo reszta zmian to czysto techniczne poprawki, hamulce, opony itd

 

Czesiio przód bęben 6 rant 2.5 et 13 bodajże, tył bęben 7 rant 3 et 19 o ile się nie mylę...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaraz wam bany porozdaje za te głupoty które wypisujecie 8,5 i 10 to nie german :lol:
napisalem tak bo tył nie wygląda na 10 J koło wpadnięte jest nie zle ,możesz rozdać bana lepiej profil wygląda :wink:

 

w 2008 roku były trochę inne metody, możliwości i podejście do germanów, dlatego też błotniki zostały poszerzone na ostro w ten sposób... w dzisiejszych czasach 9.5- 10 praktycznie można już upchnąć w serie... Moim zdaniem teraz liczy się odpowiednio dobrana szerokość i spasowanie z błotnikami, a nie wielka rozjebunda z wiadrem zamiast rantu... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego pologowali sie znawcy w 2010 i teraz będa trendy wyznaczać, mówić co jest dobre a co nie...ręce opadaja normalnie.
no masz racje binio tylko elita z 2008 r może tu sie wypowiadać bo ci co juz puzniej sie zalogowali to nic sie nie znają tylko ci z 2008 r jak tak miało być to po co forum jest teraz otwarte dla wszystkich? wszyscy mogą sie zalogować po co?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...