Skocz do zawartości

[E36] MOMI///323i


MOMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nadszedł czas przedstawić aktualnie moje BMW 323i Coupe :-P Autko bardzo dobrze znane w środowisku syndykatowym, dzięki poprzednim właścicielom- Hubert_E36 i -==mały==- którzy wykonali kawał dobrej roboty, przy modyfikacjach bawarki... :wink:

 

Dla przypomnienia:

 

Rok 1995

 

Vehicle information

Type code BF71

 

Type 323I (EUR)

Dev. series E36 (2)

Line 3

Body type COUPE

Steering LL

Door count 2

Engine M52

Cubical capacity 2.50

Power 125

Transmision HECK

Gearbox MECH

Colour BOSTONGRUEN METALLIC (275)

Upholstery STOFF/LEDER/ANTHRAZIT (C1AT)

 

Prod. date 1995-06-28

 

Order options

No. Description

243 AIRBAG FOR FRONT PASSENGER

255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL

277 LT/ALY WHEELS DOUBLE SPOKE STYLING

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

337 M SPORTS PACKAGE

401 SLIDING/VENT ROOF, ELECTRIC

423 FLOOR MATS, VELOUR

428 WARNING TRIANGLE

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

498 HEADRESTS IN REAR, MECHANIC. ADJUSTABLE

510 HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM

520 FOGLIGHTS

530 AIR CONDITIONING

556 EXTERIOR TEMPERATURE DISPLAY

651 BMW Bavaria C Reverse

690 CASSETTE HOLDER

704 M SPORT SUSPENSION

801 GERMANY VERSION

 

W moich rękach 323 od 2 miesięcy, w tym czasie zająłem się poprawą czysto techniczną, ponieważ autko miało parę mankamentów m.in. wymieniłem hamulce na tyle, linkę i zamek od pokrywy silnika, rozrusznik poszedł do naprawy i wiele innych drobnostek, które mnie denerwowały :-P

Co do modów zewnętrznych nie będzie rewolucji, bo można tylko coś zepsuć... Ewentualnie dojdą drobnostki jak układ wydechowy z podwójną końcówką+ dyfuzor na taki tłumik, tylna półka ze światłem stop i roletą... i to chyba wszystko 8)

 

no i może kiedyś M54 :-P:mrgreen: ale to jak finanse pozwolą :wink:

 

PS: Niestety gwint musiałem skręcić do góry :evil:

 

97893737.jpg

37186637.jpg

29697405.jpg

12501848.jpg

59708426.jpg

86124871.jpg

39555742.jpg

46067151.jpg

69393718.jpg

72045659.jpg

30747547.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Fajne auto jakieś takie znajome :wink: szkoda,że ktoś w parę miesięcy zdążył zepsuć kupę detali w aucie szkoda,że nie udało nam się załatwić sprawy żeby trafiła bezpośrednio do Ciebie ale widzę,że już większość ogarnąłeś i bardzo fajnie to auto zasługuje na utrzymanie w takim stanie w jakim zawsze było. Brakuje tylko gleby a tak to jest piękna jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na finanse, narazie nic już nie robie :cry: zostało parę detali...auto technicznie ogarnąłem już w całości... no szkoda że tak wyszło, ale to już moja błędna decyzja była... a co do gleby, no to na jakieś spoty będę opuszczał ale na codzień niestety nie mogę, bo do garażu nie wjadę :oops:

jak dla mnie autko cały czas kosi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
szkoda,że ktoś w parę miesięcy zdążył zepsuć kupę detali w aucie szkoda

 

linka maski tylko to kupa detali?

 

piekna jest ta qp-eta...............ale jak stoi nisko :mrgreen:

linka od maski, zamek, taśma w kierownicy, tylny dyfuzor, halogen, latarka pokładowa, dekielek od felgi, nie piszę o takich rzeczach jak spinki od progów i wiele innych takich pierdół :wink: hehe powoli schodze niżej :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale z wypowiedzi małego zabrzmialo to tak jakby to moj kolega byl winien tych wszystkich niedociagniec.

 

o kluczykach nie pamietam, maska napewno. auto za***iście zdrowe i za***iście traktowane przez mojego kolegę

 

MOMI, tak dla info to po części dzięki mojej namowie łukasz sprzedał ci / twojej dziewczynie auto - nie chciał za bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale z wypowiedzi małego zabrzmialo to tak jakby to moj kolega byl winien tych wszystkich niedociagniec.

 

o kluczykach nie pamietam, maska napewno. auto za***iście zdrowe i za***iście traktowane przez mojego kolegę

 

MOMI, tak dla info to po części dzięki mojej namowie łukasz sprzedał ci / twojej dziewczynie auto - nie chciał za bardzo :wink:

hehe domyśliłem się, że Åukasz to Twój kolega, a zaraz po kupnie napisałem mu meila,że z autka jestem bardzo zadowolony i nie mam do nikogo pretensji o to, że nie było idealne, bo widziałem co brałem i nic po czasie nie wyszło, także jest ok :wink: a jeśli była to jeszcze Twoja namowa, to jestem/ jesteśmy bardzo wdzięczny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ktos liczyl ze nie zrobisz tej kosztownej wymiany ale dobrze zes ten ruch wykonał.

Auto piekne.Niby zielen tak czesto karcona w swiecie tuningu ale jak auto dobrze zrobione to robi robote nawet i taki kolerek.Ale postaraj sie chociaz troche nizej.To auto ma jednak urok na glebie.Zreszta kazde auto ma taki urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...