Skocz do zawartości

[E36] sedan by Gallon


Gallon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
To raczej ty bedziesz sie chwalil jak je zrobisz, umnie by te 10j lezalo u Ciebie moze zrobi robote ;) Szybko jednak wrociliscie nie podobaly wam sie drogi w moim miescie?:P

 

no będzie ładnie ;] ale jeszcze poczekamy bo jeszcze czas a po drugie opony ciężko wyrwać.

Szybko raczej nie bo dopiero dzisiaj o 16, od was do tesco a potem na ten smieszny zamek ;] no i do wrocka polecieliśmy i tam zobaczyłem czarne (dosłownie) e39 i kurcze miało coś pod maską ale V raczej nie było a bardziej bym powiedział że 3D z czipem.

Co do dojazdu do Ciebie to tragedia dobrze że byłem innym autem bo swoim bym kurcze zawisł gdzieś na drodze :)

 

Mysle ze z lustrami m pak fajnie by wygladalo jak pakujesz komplet m plastik to i dawaj lustra :twisted:

 

owszem fajnie to wygląda ale kurcze za małe lustro nie widać praktycznie nic ja nie polecam, a dla wygladu kosztem nie widoczności to nie wiem czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem mam dylemat z tymi lusterkami :) No ale zobaczymy, narazie auto zimuje w garazu.

 

 

a co do drogi w moim miescie, to jechales przez takie w miare drogi, sa gorsze... sa tez i lepsze.. ale wiecej gorszych. Nikomu nie zycze takiego miasta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

no wiec troche aktualizacji :)

 

Zaczynajac od poczatku, niechcac kupowac sportowego tlumika przerobilem orginalny i dospawalem 2x76mm koncowki. Chociaz mi stylistycznie srednio sie to widzi wiec mozliwe ze nie dlugo utne tak zeby byly równe.

 

Foto:

 

dsc00921xj.jpg

dsc00923xs.jpg

 

Kolejna rzecz to Przyklejenie progow Mpakietowych

dsc00926zm.jpg

dsc00927qz.jpg

dsc00928s.jpg

 

Potem przyszedl czas wkoncu zmienic Listwe/Oslone Podszybia poniewaz miala swoj juz wiek, popekala i łamala sie w rekach. Przy sciaganiu polamalem troche spinek

 

dsc00924n.jpg

dsc00925v.jpg

dsc00931m.jpg

 

No i na koniec wisienka na torcie cos na co czekalem bardzo dlugo, Czyli szerokie listwy Mpakietowe :)

 

dsc00933gm.jpg

dsc00932m.jpg

 

 

No i to tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...