Skocz do zawartości

[E36] sedan by Gallon


Gallon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

U Mnie w miescie jak bym ja zostawil pod domem to rano bym zobaczyl auto na kolkach bez zderzakow i co by sie udalo wykrecic. Kiedys stalo pod chmurka i:

 

Wyrwany kierunek, Obity przedni zderzak, Rysa na tylnim.

 

I wieczne walka o miejsce kto pierwszy ten lepszy. Dlatego chcialem garaz, tylko podjazd jest stromy w gore, moze zna ktos jakies patenty na wjazd obnizonym autem na taki podjazd?

 

Narazie rozkminilem tylko Deski, ale nie wiem jak to w praktyce bedzie sie mialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejny post z seri sam do siebie ;) ale moze komus sie spodoba i zkomentuje ;)

 

gallon.jpg

image1za.jpg

image2vf.jpg

image3x.jpg

img6869w.jpg

 

 

 

 

@Wally - Tyl jest wysoko i tak mi trze :/ Jeszcze bede walczyl z negatywem jak nie, to bede musial zbierac na wezsze opony. Chetnie dal bym go na sam dół jak byl na poczatku:) Jak to ogarne przod i tyl idzie w dol.

 

@Piotrek528 - listwy leza od progow, (Szerokich na drzwi caly czas szukam:)) jak bys widzial wczesniejsze zdjecia byly juz na aucie, narazie chce je zakonserwowac, i jeden blotnik musze oddac do lakiernika. No i wkoncu ja wypolerowac.

 

Dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rancik bedzie ale raczej chyba nie na tych felgach bo mysle o sprzedazy fajne, sa fajnie wygladaja, ale jakos mi sie znudziły =D Narazie mysle nad dystansem z przodu.

 

 

10j napewno bedzie kwestia czasu, narazie skupiam sie przez zime na doprowadzenie do idealnego stanu technicznego, a pozniej bede kombinowal ;) Dzieki za opinie zawsze to podbudowuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Ogolnie auto przez zime stoi na kobylkach, poniewaz zaczelem zabezpieczac podwozie i ogolnie zadbac o to zeby korozji nie bylo:)

 

Przy okazji foto Tarczy :

 

dsc00784fm.jpg

 

Doszly juz wczesnie 2 rozpórki (Nakretka)

dsc007810.jpg

dsc00783g.jpg

 

No i dostalem od Kolegi Jasia druga pokrywe zaworow i mysle co znia zrobic narazie jest plan polerowania:

 

dsc00786x.jpg

 

Narazie tyle, przez zime mam zamiar doprowadzic auto do idealnego stanu technicznego.

 

I zbieram pieniadze na sezon letni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obrazek

 

masz w sedanie rozkładaną kanapę :shock::shock::shock::?::?::?:

 

 

 

Zobacz vin na pierwszej stronie.

 

 

Co do silnika jego ostani rok moze sezon:)

a za mocno sie nie zmeczyl bo bylo tam troche piasku, ogolnie tylko do fot robione.

Dziwi mnie ze nikt nie wytknol mi szpar ;p

Z przodu wpadnie dystans do tego 8j bo sie za mocno schowalo.

 

Jak wleci mocniejszy motor leza hamany 10j jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...