Skocz do zawartości

[E12] 520A edelstahl...


david

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

w oczekiwaniu na touringa postanowiłem zajrzeć wczoraj wieczorem do "babci" :)

To pierwsza odsłona wąskich eresów, przód będzie na świeżo wypolerowanych 1" rantach co da razem z 7" bębnem 8" et31 więc żeby to założyć , na 100% będzie potrzebny dystans minimum 20mm. Na tył założę dotychczasowe przednie felgi.

20091228831.jpg

 

20091228827.jpg

 

20091228830.jpg

 

20091228826.jpg

 

Zastanawiam się jakie założyć teraz opony :?: Może 205/40 i 225/35 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym "zwężaniem" kól ??...

 

Chodzi o to że u Davida musi się coś dziać! Jeżeli się nie dzieje to znaczy że zaraz dany egzemplarz (przeważnie e36) trafi na allegro! Dlatego też pewnie żeby się coś działo nasz kochany Davidek wymyślił na ten sezon wąskie koła do babci! Idac dalej tym tropem obstawiam że na nastepny sezon wąskie koło mu sie znudzi i znów przywędruje jakieś wiadro! :lol: Wiadome: Lepsze to niz babcia na allegro! :mrgreen: Dlatego tez wole takie rozwiazanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym "zwężaniem" kól ??...

 

Chodzi o to że u Davida musi się coś dziać! Jeżeli się nie dzieje to znaczy że zaraz dany egzemplarz (przeważnie e36) trafi na allegro! Dlatego też pewnie żeby się coś działo nasz kochany Davidek wymyślił na ten sezon wąskie koła do babci! Idac dalej tym tropem obstawiam że na nastepny sezon wąskie koło mu sie znudzi i znów przywędruje jakieś wiadro! :lol: Wiadome: Lepsze to niz babcia na allegro! :mrgreen: Dlatego tez wole takie rozwiazanie :twisted:

Torsik psycholog mnie rozgryzł :wink:

oj odchudzasz babcie a to szkodzi jej zdrowiu.Takie drastyczne diety nie sa wskazane u tak leciwych Pań. :-D

musiałem jej w końcu nóżki wyprostować bo by się biedna reumatyzmu nabawiła jakiegoś i co wtedy bym zrobił 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

za pokazanie takich fot na forum w JUESEJ by mnie zbanowali i straciłbym wszystkich znajomych na FEJSIE ale na "syndyhejcie" ludzie są wyrozumiali i myślę ,że nie dostanę ÅORNA za mój TEASER (sam się teraz do siebie śmieję bo ja chyba jestem HEJTEREM :lol::lol::lol::lol::lol: )

Zdjęcia bez pleneru, zrobione nokią i z nie nawoskowanym zymolem autem

Ale co tam, pokażę :-P

dziś założyłem przejściowe felgi do e12 (będą prawdopodobnie na touringu) bo eRSy się jeszcze nie poskładały do kupy a na czymś autko musi dotrzeć na zlot :

 

20110620083.jpg

 

20110620082.jpg

 

20110620084.jpg

 

dla porównania na eRSach

20110620090.jpg

 

20110620089.jpg

 

doszła w końcu rozpórka , która niebawem zostanie zamontowana, na razie przymiarka :

20110620092.jpg

 

20110620091.jpg

 

a tutaj porównanie bbs,ów , od lewej na rantach 1" , 1,5" , 2,5" , 3" i 3,5"

20110620094.jpg

 

Na aucie zagoszczą już niedługo w takim zestawieniu, żeby było klasycznie-na przekór "nowym" trendom na 5 cali rantu i 6 stopni negatywu ;) :

20110620096.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eRFy 9,5 na 3" rancie i 10,5" na 3,5" rancie.

Co ja zrobię ,że nie mam innych kół na tą chwilę bo eRSy miały być skończone w ubiegłym tygodniu ale mnie koleś wystawił i jedyne kompletne koła jakie zostały to właśnie te...

ponadto autku strasznie przydałby się porządny DETAILING a czasu do zlotu już kompletnie nie ma :-(

David ty lepiej cyknij fotkę po jakim hajłeju śmigasz wyjeżdżając z tego garażu :mrgreen:

myślę ,że nikt z uczestników zlotu nie będzie musiał robić takich kombinacji jak ja żeby się wydostać z garażu :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...