Skocz do zawartości

[E36] by matrose


ZIOBER-GDAŃSK

Rekomendowane odpowiedzi

dałbyś rade podesłać wymiary otworów w grilu pod spryski albo jakiś szablon????

 

 

szablonu to raczej nie ma,zeby ocenic wymiary otworów musiałbym wyjac dysze spryskiwacza a tego niechciałbym robic zeby czegos nie urwac.

najlepszym wyjsciem bedzie jesli kupisz grill poliftowy z gotowymi otrworami sa na allegro po ok 120zł tak bedzie najlepiej i bez zbednego rzezbienia.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak by było najlepiej tylko że ja teraz mam poliftowy grill w idealnym stanie bez parcha świeżo malowane auto więc odpada tylko pozostaje wyciąć i szukam tak wymiarów po forach

 

z tym będzie troszke ciezko bo otwory z tego co pamietam nie sa okrągłe tylko w okregu po bokach jest wyzlobienie w kształcie kwadratów na teleskop od dysz sprysków,wiec bierz atrape od uzytkownika "CZARNY" albo pytaj o wymiary,zreszta koszta nie duze wiec przedasz swoj grill i tragedii nie bedzie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åadna cupeja widzę zaangażowanie w środek jak u mnie ;) telefon podpinałeś sam ??? dużo roboty z tym??? a spryski masz chyba pod długie podpięte jak widzę a nie działałeś nic z modułem żeby było jak w orginale???

 

 

telefon kupiłem kompletny ale podpinał mi go elektryk,wystarczy podpiac centralke do pradu to chyba najtrudniejsze a reszta to podiagniecie przewodu do słuchawki i wyprowadzenie anteny na szybe...

 

spryski mam podpiete na mikrostyk na kolumnie kierownicy dzialaja niezaleznie,mogłem podpiac pod moduł,ale z racji trodnosci w poszukiwaniach kupowalem wszystko w aso i zdecydowałem na oddzielne podlaczenie a teraz patrze a na alelgro wisi cały komplet za 650zł

 

:wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

spryski mam podpiete na mikrostyk na kolumnie kierownicy dzialaja niezaleznie,mogłem podpiac pod moduł,ale z racji trodnosci w poszukiwaniach kupowalem wszystko w aso i zdecydowałem na oddzielne podlaczenie a teraz patrze a na alelgro wisi cały komplet za 650zł

 

:wytrysk:

 

Ja właśnie mam cały komplet też dałem 6 stów spryski zamontowane na krótko działają ale ten moduł musze ogarnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...